Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Άντε πάλι...

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Δημοσίευσηαπό tedos » 16 Φεβ 2005, 17:42

ΩΠΑ ΩΠΑ ΩΠΑ ΚΡΑΤΕΙ!!!!

ΜΗΠΩΣ ΞΕΦΥΓΑΜΕ

Μηπως καποιος να διοργανωσει κατι ενα " αντι - επαθλο " οπου ΔΕΝ θα ειπαρχουν κυπελα ΔΕΝ θα υπαρχουν βαθμολογιες παρα μονο ΚΥΠΕΛΟ ΗΘΟΥΣ στο τελος του "αντι επαθλου"?
Μ' αυτα και μ' αυτα και να φτιαξω καποτε την σαβουρα μου σε αγωνα κανονικο δεν θα συμετεχω.

Γνωμη μου


Θελετε να μας διευκρινησετε τι εννοειτε? Εχετε να καταγγειλετε καποιον η κατι για ανηθικοτητα? Παρακαλω να τον ονομασετε αμεσα η αλλως να ανακαλεσετε τα υπονοουμενα που αφηνετε


Έχεις δίκιο....
Την καλυτερη λύση, την είπε ο DOC το Σάββατο βράδι στην ενημέρωση του ΑΤΤΙΚΟΥ....
Ελάτε στον τερματισμό να κάνουμε κλήρωση τα κύπελλα....
(Σε τέτοιο πνεύμα, χαλαρότητας και φιλίας γίνονται τα Trail Ride εδώ και χρόνια ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ!)


Φαουλ Σπυρο! Ονομασε και εσυ ποιοι σου χαλανε τη χαλαροτητα και τη φιλια! Η ονομασε αυτους που εσυ ξερεις και τρεχουν μονο για τα κυπελλα!
Η με τη σειρα σου ανακαλεσε το σχολιο αυτο!

Σοβαρευτειτε παιδια....πισω παμε ετσι οχι μπρος!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό IKE » 16 Φεβ 2005, 18:00

Tedo δεν είναι υποχρεωμένος ο Σπύρος να σου ονομάσει κανεναν, απλώς υποδηλώνει πως δεν θέλει ΝΑ χαλάσει το κλίμα.

Επειδή ούτε εσύ φαντάζομαι και ελπίζω ούτε ο ταζμάνια θέλουν να χαλάσει το κλίμα ας κοιτάξουμε να βοηθάμε με τη συμπεριφορά μας προς αυτή τη κατευθηνση, χωρις αυτό να σημαίνει πως πρέπει να χαιδεύουμε τα αυτιά κανενός.

Το παραπάνω ποστ σου δεν βοηθάει,ειδικά εφόσον δεν γραφτήκαμε όλοι μας χθες στο φόρουμ εδώ (ή και στα άλλα).
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό superspy » 16 Φεβ 2005, 18:04

tedos έγραψε:...

Φαουλ Σπυρο! Ονομασε και εσυ ποιοι σου χαλανε τη χαλαροτητα και τη φιλια! Η ονομασε αυτους που εσυ ξερεις και τρεχουν μονο για τα κυπελλα!
Η με τη σειρα σου ανακαλεσε το σχολιο αυτο!

Σοβαρευτειτε παιδια....πισω παμε ετσι οχι μπρος!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


Βλέπω Tedos είσαι στην τσίτα έτσι; :lol: :lol: :lol:
Η χαλαρότητα και η φιλία χαλάει απο αυτούς
Π.Χ. που όταν έκανε την παραπάνω δήλωση ο DOC, στην ενημέρωση (είχαν αρχίσει τη γκρίνια απο πρίν και ... τον είχαν σκάσει :roll: :lol: ) απάντησαν μέσα σε 1'' - Οχι. Αφησε τα κύπελλα εκεί που είναι.... :wink:

(και μην ανοίξουμε νέο θέμα γιαυτό, όχι δεν θυμάμαι ποιοι ήταν και.... δεν έχει και σημασία, ο σκοπός είναι το κλίμα να είναι φιλικό! :razz: )
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 16 Φεβ 2005, 18:11

IKE έγραψε:Tedo δεν είναι υποχρεωμένος ο Σπύρος να σου ονομάσει κανεναν, απλώς υποδηλώνει πως δεν θέλει ΝΑ χαλάσει το κλίμα.

Επειδή ούτε εσύ φαντάζομαι και ελπίζω ούτε ο ταζμάνια θέλουν να χαλάσει το κλίμα ας κοιτάξουμε να βοηθάμε με τη συμπεριφορά μας προς αυτή τη κατευθηνση, χωρις αυτό να σημαίνει πως πρέπει να χαιδεύουμε τα αυτιά κανενός.

Το παραπάνω ποστ σου δεν βοηθάει,ειδικά εφόσον δεν γραφτήκαμε όλοι μας χθες στο φόρουμ εδώ (ή και στα άλλα).


Μια και δεν γραφτηκαμε λοιπον στα forum χτες ισως εχουμε υποχρεωση να ονομαζουμε!! Για ποιον μιλαμε ποιος χαλαει το κλιμα??? Οποιαδηποτε λογικη αντιρρηση η επιφυλαξη χαλαει το κλιμα??

Μηπως (και δικαιως) ο superspy δεν εχει κανει υψηλοτατα νουμερα συμμετοχων σε οτι οργανωσε?? Πως ? Με χαλασμενο κλιμα?

Γιατι να δημιουργουνται εντυπωσεις την ωρα αυτη που οι αγωνες πανε να απογειωθουν?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 16 Φεβ 2005, 18:23

Προτείνω να κλείσουμε για σήμερα τις οθόνες, να ... ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα και αύριο πάλι βλέπουμε :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 16 Φεβ 2005, 18:33

superspy έγραψε:Προτείνω να κλείσουμε για σήμερα τις οθόνες, να ... ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα και αύριο πάλι βλέπουμε :lol: :lol: :lol:


Ισως η καλυτερη ιδεα που ακουσα σημερα!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό fokion » 17 Φεβ 2005, 09:44

Κυριε Tedos
Δεν με γνωρίζεις και όμως μου ορμάς. Μην είσαι σε ένταση. Μια που δε το κατάλαβες να σου το εξηγήσω.
Περιδιαβαίνω στα διάφορα forum Κανά χρόνο τώρα. ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ υπάρχει ένας καβγάς για "μυστικά ............ ( οτιδήποτε ) περάσματα καβατζες αναγνωρίσεις, κουβέντες για "ελαστικότητα" απέναντι σε αγωνιζόμενους, κάρτες δίνω - δεν δίνω - τις ζήτησα - δεν τις ζήτησες και τα λοιπά που ξέρεις πολύ καλύτερα από εμένα. Δεν έχω συμμετέχει σε αγώνες διοτι α.δεν μου περισσεύουν τα χρήματα β. δεν υπαρχουν και να ηθελα βελτιωσεις για το χρεπι μου.

Αλλα ελα στη θεση μου, του "απεξω" που βλεπει ολες αυτες τις αντιδικίες, δικαιολογημενες η οχι ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ αλλα μπορω να κρινω τον τροπο που αυτες εκφραζονται.
Πως και για τι να συμετεχω σε εναν αγωνα με ορισμενους ( γιατι ευτυχως υπαρχουν και ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟI κυριοι ) τους οποιους "γνωριζοντας" ( αν δεν εχεισ συναντησει προσωπικα καποιον πως μπορεις να τον ξερεις πραγματικα, γι' αυτο και τα εισαγωγικά) τους εδω και αλλου τους θεωρεις ασυμβατους με την δικη σου ιδιοσυγκρασια....
Διευκρινιζω ωστε να μην παρεξηγηθω οτι δεν εννοω, ΥΠΟΝΟΩ Ή ΥΠΑΙΝΙΣΩΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο καθενας ειναι υπευθηνος για το ποιος και τι ειναι και αν τα εχει καλα με τον εαυτο του με γεια του με χαρά του

Και παλι
Γνωμη μου
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 17 Φεβ 2005, 10:48

fokion έγραψε:Κυριε Tedos
Δεν με γνωρίζεις και όμως μου ορμάς. Μην είσαι σε ένταση. Μια που δε το κατάλαβες να σου το εξηγήσω.
Περιδιαβαίνω στα διάφορα forum Κανά χρόνο τώρα. ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ υπάρχει ένας καβγάς για "μυστικά ............ ( οτιδήποτε ) περάσματα καβατζες αναγνωρίσεις, κουβέντες για "ελαστικότητα" απέναντι σε αγωνιζόμενους, κάρτες δίνω - δεν δίνω - τις ζήτησα - δεν τις ζήτησες και τα λοιπά που ξέρεις πολύ καλύτερα από εμένα. Δεν έχω συμμετέχει σε αγώνες διοτι α.δεν μου περισσεύουν τα χρήματα β. δεν υπαρχουν και να ηθελα βελτιωσεις για το χρεπι μου.

Αλλα ελα στη θεση μου, του "απεξω" που βλεπει ολες αυτες τις αντιδικίες, δικαιολογημενες η οχι ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ αλλα μπορω να κρινω τον τροπο που αυτες εκφραζονται.
Πως και για τι να συμετεχω σε εναν αγωνα με ορισμενους ( γιατι ευτυχως υπαρχουν και ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟI κυριοι ) τους οποιους "γνωριζοντας" ( αν δεν εχεισ συναντησει προσωπικα καποιον πως μπορεις να τον ξερεις πραγματικα, γι' αυτο και τα εισαγωγικά) τους εδω και αλλου τους θεωρεις ασυμβατους με την δικη σου ιδιοσυγκρασια....Διευκρινιζω ωστε να μην παρεξηγηθω οτι δεν εννοω, ΥΠΟΝΟΩ Ή ΥΠΑΙΝΙΣΩΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο καθενας ειναι υπευθηνος για το ποιος και τι ειναι και αν τα εχει καλα με τον εαυτο του με γεια του με χαρά του

Και παλι
Γνωμη μου


Δηλαδή, στην ζωή σου, ή δεν έχει κανένα χόμπι ή στο χόμπι που έχεις, έχεις φροντίσει όλοι οι υπόλοιποι που το ακολουθούν να είναι συμβατοί με εσένα; Ποιο είναι αυτό;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό fokion » 17 Φεβ 2005, 11:10

Ακριβώς.
Επειδη ειναι χομπι μου και το κανω επειδη το θελω και οχι επειδη "πρεπει" για οποιοδήποτε λόγο - quote= "έχεις φροντίσει (-ω) όλοι οι υπόλοιποι που το ακολουθούν να είναι συμβατοί με εσένα (-εμενα)".
Δεν εχει σημασια ποιο ειναι το χομπι μου. Ασ ειναι και το ταβλι τι σημασία εχει
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Φεβ 2005, 11:56

Κυριε Tedos
Δεν με γνωρίζεις και όμως μου ορμάς. Μην είσαι σε ένταση. Μια που δε το κατάλαβες να σου το εξηγήσω.


Ειμαι σε τεραστια ενταση οταν καποιος θετει θεμα ΗΘΟΥΣ στους αγωνες στους οποιους και εγω εχω την τυχη να συμμετεχω. Εαν εχετε κατι να ονομασετε σας καλω και παλι να το πειτε ονομαστικα. Αλλιως ανακαλεστε και σιωπηστε!

Περιδιαβαίνω στα διάφορα forum Κανά χρόνο τώρα. ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ υπάρχει ένας καβγάς για "μυστικά ............ ( οτιδήποτε ) περάσματα καβατζες αναγνωρίσεις, κουβέντες για "ελαστικότητα" απέναντι σε αγωνιζόμενους, κάρτες δίνω - δεν δίνω - τις ζήτησα - δεν τις ζήτησες και τα λοιπά που ξέρεις πολύ καλύτερα από εμένα


Forum ειναι για αγωνες γραφουν διαφωνιες -πολυ πικρες- υπαρχουν! Αυτο μας κανει ΑΝΗΘΙΚΟΥΣ?? Αν νομιζετε οτι δεν εχουμε Ηθος σαν αγωνιζομενοι σας προκαλω να βρειτε εστω και εναν που συμφωνει μαζι σας!

Αλλα ελα στη θεση μου, του "απεξω" που βλεπει ολες αυτες τις αντιδικίες, δικαιολογημενες η οχι ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ αλλα μπορω να κρινω τον τροπο που αυτες εκφραζονται.
Πως και για τι να συμετεχω σε εναν αγωνα με ορισμενους ( γιατι ευτυχως υπαρχουν και ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟI κυριοι ) τους οποιους "γνωριζοντας" ( αν δεν εχεισ συναντησει προσωπικα καποιον πως μπορεις να τον ξερεις πραγματικα, γι' αυτο και τα εισαγωγικά) τους εδω και αλλου τους θεωρεις ασυμβατους με την δικη σου ιδιοσυγκρασια


Το οτι αναγνωριζετε οτι δεν ξερετε να κρινετε σας τιμα. Τωρα αν πρεπει να συμφωνει η ιδιοσυγκρασια σας με καποιον για να τρεξετε αγωνα.....ε τι να πω εγω???

Κλεινοντας σας καλω και παλι να ανακαλεσετε τα περι ηθους στους αγωνες καθως το παντελως αστηρικτο αυτο σχολιο μαλλον σας αδικει.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 17 Φεβ 2005, 12:13

Tedos & Tazmania, αν κατάλαβα καλά, ο fokion δεν μίλησε για ανηθικότητα, αλλά ότι –ίσως- θα έπρεπε να γίνει ένα παιχνίδι, χωρίς κύπελλα αλλά απλά για την ευχαρίστηση. – εγώ έτσι κατάλαβα – :huh:

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται τόσο πολύ μεγάλη ένταση και κατευθείαν επίθεση – εκτιμώ –

Ας μπούνε τα μαχαίρια μέσα. :madman:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό fokion » 17 Φεβ 2005, 12:25

Κύριε Tedos.

Ξαναδιάβασα το αρχικό μου post μπας και έγραψα κάτι περί Ήθους ώστε να θιχτείς ότι δεν έχεις τέτοιο, αλλά δεν βρήκα κάτι τέτοιο και σαφώς όπως ξαναείπα ΔΕΝ υπονοώ κάτι για ΚΑΝΕΝΑΝ και για να μην παρεξηγούμαστε Δεν εννοώ ότι δεν έχεις. Και εσύ και κανένας άλλος.

Στενοχωριέμαι βέβαια που το θέμα έφτασε σε προσωπικό επίπεδο. Και επειδή μου αρέσει να γίνομαι κατανοητός από όλους και να μην μένει κάποια σκιά, θα επαναλάβω αυτό ακριβώς που είπα μήπως και το είπα στραβά.

Εννοώ λοιπόν έναν «αγώνα» ή ένα «έπαθλο» που ΔΕΝ θα έχει βαθμολογίες και κύπελλα ΓΕΝΙΚΩΣ. Κανένα. Όταν τελειώσει το «πρωτάθλημα» οι αγωνιζόμενοι και/οι οργανωτές θα έδιναν ένα βραβείο, μια εύφημο μνεία τέλος πάντων στο όποιο πλήρωμα ήταν πιο συμπαθές γιατί βοηθούσε άλλους «συναγωνιζόμενους» κ.λ.π. Αν θυμάμαι καλά κάτι τέτοιο είχε και το Camel Trofy, και πολλοί άλλοι αγώνες.

Σε παρακαλώ τέλος, επειδή ούτε με ξέρεις και ούτε σε ξέρω, μην βλέπεις τα πράγματα από την στραβή μεριά κατευθείαν αλλά τουλάχιστον, σε ότι με αφορά, ας υπάρχει στις «συζητήσεις» αυτές ένα πνεύμα καλής θέλησης.

Φιλικά
Φωκίων
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 17 Φεβ 2005, 12:55

fokion έγραψε:Κύριε Tedos.

Ξαναδιάβασα το αρχικό μου post μπας και έγραψα κάτι περί Ήθους ώστε να θιχτείς ότι δεν έχεις τέτοιο, αλλά δεν βρήκα κάτι τέτοιο και σαφώς όπως ξαναείπα ΔΕΝ υπονοώ κάτι για ΚΑΝΕΝΑΝ και για να μην παρεξηγούμαστε Δεν εννοώ ότι δεν έχεις. Και εσύ και κανένας άλλος.

Στενοχωριέμαι βέβαια που το θέμα έφτασε σε προσωπικό επίπεδο. Και επειδή μου αρέσει να γίνομαι κατανοητός από όλους και να μην μένει κάποια σκιά, θα επαναλάβω αυτό ακριβώς που είπα μήπως και το είπα στραβά.

Εννοώ λοιπόν έναν «αγώνα» ή ένα «έπαθλο» που ΔΕΝ θα έχει βαθμολογίες και κύπελλα ΓΕΝΙΚΩΣ. Κανένα. Όταν τελειώσει το «πρωτάθλημα» οι αγωνιζόμενοι και/οι οργανωτές θα έδιναν ένα βραβείο, μια εύφημο μνεία τέλος πάντων στο όποιο πλήρωμα ήταν πιο συμπαθές γιατί βοηθούσε άλλους «συναγωνιζόμενους» κ.λ.π. Αν θυμάμαι καλά κάτι τέτοιο είχε και το Camel Trofy, και πολλοί άλλοι αγώνες.

[tazmania] Υπήρχε και αυτό

Σε παρακαλώ τέλος, επειδή ούτε με ξέρεις και ούτε σε ξέρω, μην βλέπεις τα πράγματα από την στραβή μεριά κατευθείαν αλλά τουλάχιστον, σε ότι με αφορά, ας υπάρχει στις «συζητήσεις» αυτές ένα πνεύμα καλής θέλησης.

Φιλικά
Φωκίων


Αυτό υπήρχε μέχρι τώρα. Κάποια προσπάθησαν να ενώσουν αυτούς τους αγώνες σε ένα ή δύο (δεν έχει σημασία) έπαθλο / α και τα κατάφεραν με κόπο. Ερχόμαστε τώρα εμείς και τους λέμε να γυρίσουν πίσω γιατί δεν είμαστε ικανοί (καλά δεν κατάλαβα) να συνεννοηθούμε ή δεν ξέρω εγώ τι. Αυτό εμένα μου κάνει για πισωγύρισμα και δεν μου αρέσει καθόλου.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 17 Φεβ 2005, 13:04

fokion έγραψε:Μηπως καποιος να διοργανωσει κατι ενα " αντι - επαθλο " οπου ΔΕΝ θα ειπαρχουν κυπελα ΔΕΝ θα υπαρχουν βαθμολογιες παρα μονο ΚΥΠΕΛΟ ΗΘΟΥΣ στο τελος του "αντι επαθλου"?
Μ' αυτα και μ' αυτα και να φτιαξω καποτε την σαβουρα μου σε αγωνα κανονικο δεν θα συμετεχω.

Γνωμη μου


Δυστυχώς, όταν αναφερόμαστε σε ΗΘΟΣ χωρίς να διευκρινίζουμε τίποτα, είναι μάλλον απίθανο να μην δημιουργήσουμε ένταση.

Καταλαβαίνεις πως αυτό :

fokion έγραψε:Κύριε Tedos.

Ξαναδιάβασα το αρχικό μου post μπας και έγραψα κάτι περί Ήθους ώστε να θιχτείς ότι δεν έχεις τέτοιο, αλλά δεν βρήκα κάτι τέτοιο και σαφώς όπως ξαναείπα ΔΕΝ υπονοώ κάτι για ΚΑΝΕΝΑΝ και για να μην παρεξηγούμαστε Δεν εννοώ ότι δεν έχεις. Και εσύ και κανένας άλλος.


Είναι λίγο άτοπο. Ναι έγραψες περί ήθους. Κι εάν δεν εννοούσες κάτι κακό (που εγώ πιστεύω πως δεν εννοούσες), έπρεπε να το διευκρινήσεις.

Καλές και σεβαστές οι γνώμες όλων, όπως έχω πει και παραπάνω, αλλά θα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί και να απόλυτοι σε αυτό που λέμε, χωρίς ν' αφήνουμε έστω και υποψίες.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό fokion » 17 Φεβ 2005, 13:11

Φιλε Ταζ
Μια και κατευηκαν - ευτυχως - οι τονοι!! δεν θετω ουτε θεμα ικανοτητας ουτε τιποτα. Απλα βλεπωντας τα ιδια ακριβως forum με εσενα βλεπω ενα τρισελιδο post που καταληγει σε αδιεξοδο αλλα ακομα και ετσι αυτο που με στεναχωρει ειναι ο ΤΡΟΠΟΣ και ο ΤΟΝΟΣ των συζητησεων
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες