Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

?

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Δημοσίευσηαπό Pajo » 11 Μαρ 2005, 18:18

Tetrakinisi έγραψε:Σε κάθε ειδική, πάνω στο road book, θα αναφέρονται οι νικητές της, οι χρονολογίες, τα αυτοκίνητά τους, οι χρόνοι και οι ΜΩΤ!!!

excellent!
"οι χρονοι" δηλαδη θα ειναι "φανερο" και εκ των προτερων γνωστο το σημειο μέτρησης?
Άβαταρ μέλους
Pajo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2004, 20:05

Re: Trail Ride Ιχνηλάτης 7-9 Οκτωβρίου 2005

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 11 Μαρ 2005, 18:21

?
Τελευταία επεξεργασία από Tetrakinisi και 12 Μαρ 2005, 19:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Μαρ 2005, 18:25

Και για να βγαλω απο πανω μου τη ρετσινια :twisted: :twisted: :twisted: να πληροφορησω τις αφεντομουτσουναρες σας οτι ημουν επικεφαλης πλοηγος και συνοδηγος στην ομαδα του Stratego στον Εβρο οπου κατα γενικη ομολογια πηγαμε εξαιρετα :twisted: :twisted: :twisted: Ειναι περιττο βεβαιως να πω ποιος καταστρωνει την Ναπολεοντεια Τακτικη της ομαδος σε καθε αγωνα και αφηνει την δημιουργικη Λογιστικη :twisted: :twisted: :twisted: σε αλλους :twisted: :twisted: :twisted: Πεστα ρε Ταζμανια!!!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Trail Ride Ιχνηλάτης 7-9 Οκτωβρίου 2005

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Μαρ 2005, 18:29

Tetrakinisi έγραψε:
Γι' αυτό και θα σας δώσουμε πάλι φανερά σημεία χρονομέτρησης και συγκεκριμένους χρόνους για κάθε regularite.

Σκέφτομαι οι ιδανικοί χρόνοι να είναι οι καλύτεροι που έχει σημειώσει Έλληνας αγωνιζόμενος στην συγκεκριμένη ειδική... Τί λέτε;


Ε αυτο πια φτανει στα ορια της Ονειρωξης!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Λεγε λεγε........
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Μαρ 2005, 18:34

tedos έγραψε:Και για να βγαλω απο πανω μου τη ρετσινια :twisted: :twisted: :twisted: να πληροφορησω τις αφεντομουτσουναρες σας οτι ημουν επικεφαλης πλοηγος και συνοδηγος στην ομαδα του Stratego στον Εβρο οπου κατα γενικη ομολογια πηγαμε εξαιρετα :twisted: :twisted: :twisted: Ειναι περιττο βεβαιως να πω ποιος καταστρωνει την Ναπολεοντεια Τακτικη της ομαδος σε καθε αγωνα και αφηνει την δημιουργικη Λογιστικη :twisted: :twisted: :twisted: σε αλλους :twisted: :twisted: :twisted: Πεστα ρε Ταζμανια!!!!!


Τι να πω ο άνθρωπος. Έδωσες μαθήματα πλοήγησης και στρατηγικής που μας οδήγησε να τερματίσουμε σε αρκετά καλή θέση όταν άλλα θηρία είδαν τον τερματισμό από την καρότσα της express. Μπράβο δάσκαλε :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 11 Μαρ 2005, 18:40

?
Τελευταία επεξεργασία από Tetrakinisi και 12 Μαρ 2005, 19:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Μαρ 2005, 18:47

Τι να πω ο άνθρωπος. Έδωσες μαθήματα πλοήγησης και στρατηγικής που μας οδήγησε να τερματίσουμε σε αρκετά καλή θέση όταν άλλα θηρία είδαν τον τερματισμό από την καρότσα της express. Μπράβο δάσκαλε


Καλα ειπαμε.....κοψε κατι!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Επισης θα ηθελα να απντησω σε ανυποστατες φημες οτι στο προσφατο 24ωρο εφυγα σε γκρεμο!!! Ασυστολα ψευδη...επροκειτο περι προνομιακου οικοπεδου 4 στρεμματων με θεα θαλασσα και ενδειξη "Πωλειται" το οποιο εσπευσα να καπαρωσω! Μαρτυς μου ο Dista o οποιος κραυγαζε "αριστερα Ζωον αριστερα" και αριστερα πηγα....... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Μαρ 2005, 18:50

Tetrakinisi έγραψε:
tazmania έγραψε:
tedos έγραψε:Και για να βγαλω απο πανω μου τη ρετσινια :twisted: :twisted: :twisted: να πληροφορησω τις αφεντομουτσουναρες σας οτι ημουν επικεφαλης πλοηγος και συνοδηγος στην ομαδα του Stratego στον Εβρο οπου κατα γενικη ομολογια πηγαμε εξαιρετα :twisted: :twisted: :twisted: Ειναι περιττο βεβαιως να πω ποιος καταστρωνει την Ναπολεοντεια Τακτικη της ομαδος σε καθε αγωνα και αφηνει την δημιουργικη Λογιστικη :twisted: :twisted: :twisted: σε αλλους :twisted: :twisted: :twisted: Πεστα ρε Ταζμανια!!!!!


Τι να πω ο άνθρωπος. Έδωσες μαθήματα πλοήγησης και στρατηγικής που μας οδήγησε να τερματίσουμε σε αρκετά καλή θέση όταν άλλα θηρία είδαν τον τερματισμό από την καρότσα της express. Μπράβο δάσκαλε :D


Αν διανοηθώ ότι εννοείς εμένα, θα σε βάλω πίσω από νορμάλ Niva στον επόμενο αγώνα, να μάθεις εσύ...


:oops: :oops: :oops:

Και το δικό μου normal είναι :shocked: :shocked: :shocked:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Μαρ 2005, 18:54

Και το δικό μου normal είναι


Σε ποιο σημειο ακριβως? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Μαρ 2005, 18:58

Και για να επανελθουμε στον αγωνα....αν και ισως ειναι πολυ νωρις για τετοιες λεπτομερειες...οταν λεμε νυχτερινος εννοουμε οτι τρεχουμε Παρασκευη Βραδυ & Σαββατο Βραδυ και ξεκουραζομαστε Σαββατο πρωι?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Trail Ride Ιχνηλάτης 7-9 Οκτωβρίου 2005

Δημοσίευσηαπό forester » 11 Μαρ 2005, 19:22

Tetrakinisi έγραψε:
Σκέφτομαι οι ιδανικοί χρόνοι να είναι οι καλύτεροι που έχει σημειώσει Έλληνας αγωνιζόμενος στην συγκεκριμένη ειδική... Τί λέτε;


Χαλαρό μου φαίνεται :D :D :D
Γιατί να μην βάλουμε τους χρόνους του Βάτανεν με το 205 Τ16????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ...
ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 11 Μαρ 2005, 19:33

?
Τελευταία επεξεργασία από Tetrakinisi και 12 Μαρ 2005, 19:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Tetrakinisi
 

Re: Trail Ride Ιχνηλάτης 7-9 Οκτωβρίου 2005

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 11 Μαρ 2005, 19:38

?
Τελευταία επεξεργασία από Tetrakinisi και 12 Μαρ 2005, 19:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Tetrakinisi
 

Re: Trail Ride Ιχνηλάτης 7-9 Οκτωβρίου 2005

Δημοσίευσηαπό nec-r » 11 Μαρ 2005, 20:44

Πάντως και μόνο η αίσθηση να περνάς βραδυ από ολες αυτές τις ιστορικές ΕΔ φτάνει...
Πολύ καλή ιδέα !

ΥΓ Αν κάποιος του ανοίξει η όρεξη και θέλει να έλθει με αγωνιστικό lancer ,celica ,delta κτλ τι γίνεται ?
Άβαταρ μέλους
nec-r
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:38
Τοποθεσία: Ολυμπιακό χωριό - Αχαρναί

Δημοσίευσηαπό superspy » 11 Μαρ 2005, 20:52

Tetrakinisi έγραψε:Θα τρέξετε ή ρωτάτε απο ακαδημαϊκό ενδιαφέρον;


Μόλις με ενημερώσετε τελικά τι κανονισμούς έχετε σκοπό να εφαρμόσετε… θα το σκεφτώ.

Tetrakinisi έγραψε:Γιατί αυτοί που τρέχουν ξέρουν καλά τους κανονισμούς των αγώνων του Ιχνηλάτη.

Για να το λέτε εσείς....

Tetrakinisi έγραψε:Για τους κανονισμούς των υπόλοιπων αγώνων, το πότε βγαίνουν, το πόσο συχνά αλλάζουν, το τί ασάφειες έχουν κλπ. ας απαντήσουν οι διοργανωτές των αγώνων αυτών...


Δηλαδή τελικά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ενιαίοι κανονισμοί στο έπαθλο αντοχής;

Tetrakinisi έγραψε:ΥΓ. Σας ζήτησα μία χάρη. Θα μπορούσατε σας παρακαλώ να βοηθήσετε να κρατήσουμε σε κάποιο επίπεδο την αντιπαράθεση αυτή;


Πια αντιπαράθεση;
Βάλατε μια καταχώρηση σε ανοικτό forum, όπου όλοι μπορούν να διαβάσουν, να ρωτήσουν, γράψουν ότι θέλουν.
Ερωτώ, αλλά φαίνεται ότι προς το παρόν δεν μπορείτε ή δε θέλετε να μου απαντήσετε…

Tetrakinisi έγραψε:Ασχοληθήκε κανείς απο εμάς με το δικό σας έπαθλο κ. Κατσιμαλή;


Τι εννοείτε το «από εσάς»;
Εσείς προσωπικά σίγουρα έχετε ασχοληθεί με κάθε τρόπο, σίγουρα όχι με δικό μου «έπαθλο» - δεν έχω, αλλά με το Κύπελλο του 0300 (αυτό σας χαλάει τη δουλειά φαίνεται)
Κάντε λοιπόν καλύτερα εσείς τη "δουλειά" σας (γιατί περί αυτού πρόκειται) και φροντίστε να μην φέρνεται την κατάσταση σε σημείο που να την θεωρείτε (εσείς) «τεταμένη».

Σας ευχαριστώ...

Υ.Γ.
Σας ενημερώνω σχετικά ότι έχω τον αρχικό κανονισμό του αγώνα του 24ώρες στην μορφή που είχε μέχρι πρόσφατα και δεν συμφωνεί με τον κανονισμό που έχετε αυτή τη στιγμή στο site σας.

Κατα σύμπτωση η διαφορά είναι ακριβώς στα επίμαχα άρθρα που αφορούν τους υπολογισμούς -ή- άλλαξε για να είστε έτοιμοι για τον επόμενο αγώνα και τελικά μήπως και τα αποτελέσματα του 24ωρες έπρεπε να έχουν γίνει αλλίως;

Ποιος έγραψε τον κανονισμό αυτόν;
Σε αυτόν δεν βασίστηκε και του Ναυπλίου;
Είμαι σίγουρος ότι και άλλοι θα τον έχουν στα χέρια τους.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 19 επισκέπτες

cron