Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΟΥ 5ου TRIAL Β. ΕΛΛΑΔΑΣ στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 2/10/05

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΟΥ 5ου TRIAL Β. ΕΛΛΑΔΑΣ στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 2/10/05

Δημοσίευσηαπό mato » 29 Σεπ 2005, 18:51

Από τον ΣτεΒΕ, (αρχικά δημοσιευμένο εδώ) :

Ο ΣΤΕΒΕ με μεγάλη του λύπη ανακοινωνει την αναβολή του αγώνα TRIAL που ήταν προγραμματισμένος για την Κυριακή 2/10/2005. Ο αγώνας δεν είναι δυνατόν να γίνει γιατί η ΕΘΕΑ δεν έδωσε την απαραίτητη άδεια τέλεσης μετά απο απαγόρευση που της επιβλήθηκε απο το Υπουργείο Δ.Τάξης. Ο ΣΤΕΒΕ κάνει τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να αποκτήσει άδεια καταλληλόπτητας για την πίστα του και να κάνει τον αγώνα το συντομότερο δυνατό.

... να συμπληρώσω οτι ο Σύλλογος αναγνωρίζει το πρόβλημα και ζητά την κατανόηση όσων επρόκειτο να συμμετάσχουν.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tedos » 29 Σεπ 2005, 19:07

Υποθετω οτι και για αυτους που πληρωσαν μεταφορικα για να συμμετεχουν (υπαρχουν τετοιοι ατυχοι) και θα καδραρουν τα εισητηρια ο συλλογος εκφραζει...την κατανοηση του!!!

Και μια και προκειται να κανουν και Trophy το επομενο χρονικο διαστημα ας τα εχουν αυτα υποψη τους οσοι θελουν να συμμετεχουν.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό mato » 29 Σεπ 2005, 20:07

παρακαλώ δείτε αυτό, όπου κάτι ειπώθηκε : http://www.off-road.gr/index.php?name=P ... 3027#43027

Δεν μπορώ να εκφράσω παρά μόνον τον εαυτό μου, προς το παρόν τουλάχιστον, τα νέα είναι πολύ πρόσφατα και δεν αφορούν μόνο στον αγώνα του ΣτεΒΕ. Από ό,τι γνωρίζω - που δεν είναι και πολλά - τέτοια εξέλιξη και για τον συγκεκριμένο λόγο όχι μόνο δεν ήταν αναμενόμενη ή έστω πιθανή, αλλά αντιθέτως "κεραυνός εν αιθρία".

Γι αυτό και παραπάνω βάζω την άλλη διεύθυνση : http://to4x4.gr/html/site/forum/viewtop ... 4511#24511, όπου ανακοινώθηκε αρχικά και απ' όσο ξέρω, θα υπάρξει συνέχεια.

Δεν είμαι "φωνή" του Συλλόγου, απλώς θεώρησα οτι πρέπει να ενημερωθούν και από δω οι ενδιαφερόμενοι.

Η χρήση της λέξης "κατανόηση" είναι επίσης δική μου πρωτοβουλία, αν και ίσως φέρνει το αντίθετο αποτέλεσμα (πάντως δεν γράφτηκε με ελαφριά καρδιά, ούτε βέβαια είχε σκοπό τον χλευασμό).

Ανακαλώ τα περί κατανόησης λοιπόν, και όπως γράφω αλλού, "οψόμεθα", και εννοώ την συνέχεια αλλού και από άλλα χέρια στο πληκτρολόγιο. Με τίποτα από τα παραπάνω δεν επιχειρώ να υποβαθμίσω την σημασία των εξόδων του κάθε αγωνιζόμενου, γνωρίζοντας μάλιστα οτι τα trial είναι από τις ακριβότερες μορφές αγώνων.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 30 Σεπ 2005, 09:05

διαβάστε κι αυτό : http://www.off-road.gr/article373.html
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες