Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Προσφορές σε νέους αγωνιζόμενου; από την Τετρακίνηση Sport

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Προσφορές σε νέους αγωνιζόμενου; από την Τετρακίνηση Sport

Δημοσίευσηαπό tazmania » 30 Δεκ 2005, 01:17

Η ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ Sport προσφέρει προς ενοικίαση τρία από τα αγωνιστικά της αυτοκίνητα σε ειδικές τιμές, σε αγωνιζόμενους που θα συμμετάσχουν σε τρεις τουλάχιστον αγώνες του πανελληνίου κυπέλλου 4Χ4, με τα αυτοκίνητα αυτά.

Τα αυτοκίνητα αυτά είναι :

1) SUZUKI VITARA 1,6 - τιμή 1500 EUR ανά αγώνα
2) SUZUKI VITARA 1,6 - τιμή 1500 EUR ανά αγώνα
3) SUZUKI JIMNY 1,3 - τιμή 1500 EUR ανά αγώνα

Στην τιμή ενοικίου συμπεριλαμβάνονται η μεταφορά προς και από τον αγώνα, το service κατά τη διάρκεια του αγώνα, τα καύσιμα του αγώνα, έξι καινούργια ελαστικά ανά αγώνα και κάλυψη οποιασδήποτε ζημιάς του αγωνιστικού αυτοκινήτου κατά τη διάρκεια του αγώνα. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα κάλυψης των πληρωμάτων με φόρμες και κράνη.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον υπεύθυνο του αγωνιστικού τμήματος της εταιρίας μας κ. Βασίλη Μαγαλιό στα τηλ. 24310-72559 ή 6932477580.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Προσφορές σε νέους αγωνιζόμενου; από την Τετρακίνηση Sport

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 30 Δεκ 2005, 11:20

Μπράβο και πάλι μπράβο!!!
Να τα βλέπουνε και μερικοί μερικοί να μάθουν πως προάγεται και ανεβαίνει το σπορ!!!!!
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Re: Προσφορές σε νέους αγωνιζόμενου; από την Τετρακίνηση Spo

Δημοσίευσηαπό takhs » 30 Δεκ 2005, 19:52

ktmakis έγραψε:Μπράβο και πάλι μπράβο!!!
Να τα βλέπουνε και μερικοί μερικοί να μάθουν πως προάγεται και ανεβαίνει το σπορ!!!!!


Με χρηματα φυσικα των αιμοδοτων αγωνιζομενων . :D
Το 90% απο οτι γνωριζω σπονσοναρεται απο 2 χορηγους
1) Παντελονιδης Α.Ε.
2) Ακουμπα Ε.Π.Ε.
αυτα ...
takhs
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: κορινθος

Re: Προσφορές σε νέους αγωνιζόμενου; από την Τετρακίνηση Spo

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 30 Δεκ 2005, 21:34

Ναι αλλά αν βάλεις κάτω τα χρήματα που χρειάζεσαι για να τρέξεις ένα αγώνα (χωρίς να είσαι σίγουρος ότι θές να πάρεις μέρος σε όλο το πρωτάθλημα) τα μηδενικά είναι συν ένα!!!! Για βάλε τα νοθμεράκια κάτω.
Μπορεί να έχεις ήδη τζιπ και να κάνεις τις βόλτες σου αλλά το να λάβεις μέρος σε αγώνα χωρίς να λιώσεις ή να βάλεις σε κίνδυνο το αυτοκίμητό σου σίγουρα είναι άλλο.
Οσο για τους σπόνσορες έχεις δει αγώνα enduro με σπόνσορες που δίνουν λεφτά? Και καλά κάνουν διότι από που θα τα πάρουν μετά? Από τι διαφήμιση?
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Δημοσίευσηαπό spiros » 31 Δεκ 2005, 16:13

Δεν ξέρω αν τα λέτε ειρωνικά η όχι, αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι για αγώνα ραλύ η τιμή είναι "τσάμπα".
Όλα μέσα στην τιμή ότι ζημιά και να γίνει και το ρίσκο να το κάνεις "τροπέτο" το παίρνει ο ιδιοκτήτης!
Ε, δεν ξέρω και κανέναν άλλο να νοικιάζει έτσι.
Αν δεν μπουν και φέτος καινούργιοι, μάλλον δεν θα μπουν ποτέ.

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Σπύρος Δουκέρης
spiros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 12 Δεκ 2002, 08:54

Δημοσίευσηαπό tazmania » 02 Ιαν 2006, 00:07

spiros έγραψε:Δεν ξέρω αν τα λέτε ειρωνικά η όχι, αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι για αγώνα ραλύ η τιμή είναι "τσάμπα".
Όλα μέσα στην τιμή ότι ζημιά και να γίνει και το ρίσκο να το κάνεις "τροπέτο" το παίρνει ο ιδιοκτήτης!
Ε, δεν ξέρω και κανέναν άλλο να νοικιάζει έτσι.
Αν δεν μπουν και φέτος καινούργιοι, μάλλον δεν θα μπουν ποτέ.

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Σπύρος Δουκέρης


Τα πράγματα είναι όπως τα λεει ο Σπύρος. οι τιμές είναι εντελώς σκοτωμένες και ο στόχος του Βασίλη είναι να συνεχίσει την προσπάθεια του Θεολόγη και του Αθανασίου - που είδη έχουν κάνεις τις δικές τους προσφορές - έτσι ώστε να μπει νέο αίμα στα Rally 4X4.

Καλή χρονιά σε όλους κι ας ευχηθούμε φέτος να μην δούμε κάτω από 10 συμμετοχές πουθενά :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα


Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 21 επισκέπτες

cron