Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

RALLY ACROPOLIS info

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

RALLY ACROPOLIS info

Δημοσίευσηαπό ira » 01 Ιουν 2006, 08:03

Καλημέρα,
γνωρίζει κανείς ποια προτεινόμενη διαδρομή για την ειδική της Θήβας από τον επίσημο οδήγό του Rally Acropolis οδηγεί στο πεδίο βολής Θήβας, και ποια προτεινόμενη διαδρομή απο την ειδική της Κινέτας οδηγεί στα 5-6 ''πατημένα'' χιλίομετρα της ειδικής?

iraklis
Άβαταρ μέλους
ira
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 01 Ιουν 2006, 07:57
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό ira » 01 Ιουν 2006, 12:30

Τι εγινε ρε παιδια, κανείς δεν γνωρίζει τις συγκεκριμένες ειδικές?
Άβαταρ μέλους
ira
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 01 Ιουν 2006, 07:57
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό doc » 01 Ιουν 2006, 20:35

Γνωρίζω εγώ! :P
Πάρε τηλ. να σου πω: 6936660300

μπορείς να επισκεφτείς και την ιστοσελίδα του acropolisrally.gr.

Έγραψα κι και ένα άρθρο στους 4Τροχούς για πρόσβαση στις ειδικές με μοτοσυκλέτα.

Αν δεν σου αρκούν... πάρε τηλ, ή επικοινώνησε μαζί μου να σου στείλω email με άλλες πληροφορίες. :wink:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό ira » 05 Ιουν 2006, 08:29

Καλημέρα,
ευχαριστώ πολύ doc, τελικά διαβασα το άρθρο σου στους 4 τροχούς και είδα εύκολα και τα δύο σημεία.
Στο δέυτερο πέρασμα της Θήβας την Παρασκευή είδα ένα εκπληκτικό άλμα κοντά στην εκκίνηση της ειδικής.
Πάντως κατα την γνώμη μου ήταν ένα απο τα χειρότερα Acropolis που έχω παρακολουθήσει γιατί με την φετινή επιλογή των ειδικών χάθηκε η μαγεία της επαφής με την ελληνική φύση.

Και κάτι άσχετο:

Μου μετέφεραν καποιοι φίλοι οτι στο τρέχον τευχος του περιοδικού μοτό εκθειάζεται η συμμετοχή του HP2 στον αγώνα enduro του Πύργου. Στο δευτερο πέρασμα της ειδικής motocross ζήτησα απο τον αναβάτη του να με αφήσει να πάρω εκκίνηση πριν από αυτόν κάτι που μου αρνήθηκε με αποτέλεσμα να τον πίασω μέσα στην ειδική και να με πηγαίνει καροτσάκι εως ότου έπεσε και κατάφερα να τον περάσω.
Αυτά τα λίγα λοιπόν για αποκατάσταση της αλήθειας οσο αναφορά το ΗΡ2 στον Πύργο.

Iraklis
Άβαταρ μέλους
ira
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 01 Ιουν 2006, 07:57
Τοποθεσία: Πατρα


Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 26 επισκέπτες

cron