Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

"Κλειστά" forum

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Δημοσίευσηαπό superspy » 30 Οκτ 2004, 09:24

Tedos.... Φυσικά (το ξαναλέω) δεν εννοείς το off-road.gr!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 30 Οκτ 2004, 14:44

tedos έγραψε:Κριμα.....μετα το Stratego Team ειναι φαινεται η σειρα των ιδρυτικων μελων του BRAT να παρουν μια γευση δημοκρατιας..... :( :( :(

Θοδωρή, Γιάννη, Σπύρο και λοιποί φίλοι,
Δε θα πρέπει να αφήσουμε τα τελευταία λυπηρά - πράγματι - γεγονότα να μας αποθαρρύνουν και να χαλάσουμε τις όποιες φιλίες έχουμε δημιουργήσει σ' αυτούς τους χώρους. Πραγματικά έχω στεναχωρηθεί πολύ με όλα αυτά αλλά δεν κρατάω κακία σε κανέναν (ειλικρινά το λέω), απλά μου έχει μείνει μια πικρή γεύση :?
Κατά καιρούς έχουμε κοντραριστεί, έχουμε πει ίσως και μια κουβέντα παραπάνω με μερικούς, πάντα όμως αντιμετωπίζαμε τις καταστάσεις με χιούμορ και καλή διάθεση. Όπως όμως σε κάθε μεγάλη παρέα, έτσι κι εδώ αναγκαστικά δημιουργούνται ρήξεις και υποπαρέες (το οποίο δεν είναι αναγκαστικά κακό), τις οποίες καλούμαστε να ξεπεράσουμε και να συνεχίσουμε να περνάμε καλά. Μην ξεχνάμε άλλωστε οτι σε τελική ανάλυση κάνουμε (οι περισσότεροι τουλάχιστον) το κέφι μας, δεν υπάρχει λόγος να το μεγαλοποιούμε.
Όπως έχω ξαναπεί, είμαστε μεγάλα παιδιά και αποφασίζουμε τι μας αρέσει (και το κρατάμε) και τι όχι (και το αφήνουμε) :wink:
Σπύρο, φυσικά ο Θοδωρής δεν εννοεί το off-road.gr :!: :!:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό discoman » 30 Οκτ 2004, 15:54

Metalaxe έγραψε:
tedos έγραψε:Κριμα.....μετα το Stratego Team ειναι φαινεται η σειρα των ιδρυτικων μελων του BRAT να παρουν μια γευση δημοκρατιας..... :( :( :(

οπως στρωνει ο καθενας κοιμαται δεν υπαρχει λυπηση για τιποτα υπαρχη ελευθερια εκφρασης και γνωμης και παντα εκει που κλεινει ενα ς δρομος ανοιφουν αλλοι καλυτεροι Υ ΠΟΨΗΦΙΟΣ
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό pavlox » 30 Οκτ 2004, 17:11

....Κάτ αρχήν να σας προειδοποιήσω
....ειμαι παλιοχαρακτήρας..:brave: (όπως με λέει και ένα φιλαράκι μου... fyzzzzz), και σας το λέω αυτο διότι μου εχει απαγορευθεί η είσοδος σε πολλά "μαγαζιά" :jail:

"Μαγαζία" που νόμιζα ότι ήταν ελεύθερη η είσοδος σε αυτά αλλα τελικά ειχε πορτιέρη.......

Λοιποοοόν .... αυτό όμως που αντιλήφθηκα και χάρηκα, ειναι ότι τελικά υπάρχουν και άλλοι παλιοχαρακτήρες σάν εμένα που δέν γουστάρουν τέτοια πράγματα....οι φίλοι μου :alright:
Αρα δέν ειμαι μόνο εγω που δέν παιρνω απάντηση.....και τρώω πόρτα...και λουκέτο ....αρα δέν ειμαι ο τρελλός του χωριου (τουλάχιστον ακόμα...)

Ας μήν πω άλλα....

Απλά είχα σκεφτεί να αφιερώσω :assshaking: στους απανταχού πορτιέρηδες....ενα τραγουδι του Νοτη Σφακιανάκη.... τον "ΝΤΑΒΑΤΖΗ" αλλά δέν μου βγηκε...(δέν πρόλαβα...εφαγα πόρτα) και έτσι τελικά θα αφιερώσω το "Ποσο μ@λ@κ@ς είσαι" τών Going through.....
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 30 Οκτ 2004, 17:14

superspy έγραψε:Tedos.... Φυσικά (το ξαναλέω) δεν εννοείς το off-road.gr!


Σπυρο το ειπα και χτες (αλλα ας οψεται ο Στελιος που του σβηστηκαν τα post) καμμια απολυτως σχεση με το OFF-ROAD!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 30 Οκτ 2004, 17:18

[quote="pavlox
Λοιποοοόν .... αυτό όμως που αντιλήφθηκα και χάρηκα, ειναι ότι τελικά υπάρχουν και άλλοι παλιοχαρακτήρες σάν εμένα που δέν γουστάρουν τέτοια πράγματα....οι φίλοι μου :alright:
..[/quote]

Eμενα ειπες παλιοχαρακτηρα αναγωγε???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό discoman » 30 Οκτ 2004, 18:14

ΗΡΕΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό tedos » 30 Οκτ 2004, 18:22

discoman έγραψε:ΗΡΕΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Μην ανησυχεις εδω.....ηρεμοι ειμαστε ολοι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό discoman » 30 Οκτ 2004, 18:29

ειπε κανεις το αντιθετο :lol: :lol: :lol: ΓΕΝΙΚΟΣ
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό blackchris » 31 Οκτ 2004, 06:58

pavlox έγραψε:....Κάτ αρχήν να σας προειδοποιήσω
....ειμαι παλιοχαρακτήρας.


Are you talking to me ? To me ?????? :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 01 Νοέμ 2004, 15:36

Ρεεεεεεεεέ,
(εεε συγνώμη, κύριοι εννοούσα :P)

τι γίνεται εδώ :?: 4 μερούλες έλειψα και αρπαχτήκατε πάλι :lol: :lol: :lol:

Σαν τα παιδάκια κάνετε, το αντιληφθήκατε :?: :wink: (μου θυμίζετε τον 5χρονο γιό μου) :roll:

Νομίζω ότι και λίγη αναγνώριση στον γνωστό "οικοδεσπότη" μας και την προσπάθειά του δεν βλάπτει. Κι αν τυχόν έκανε κάποιο στραβοπάτημα, εε ας μην τον κρεμάσουμε κι όλας, όλοι άνθρωποι είμαστε 8)
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 01 Νοέμ 2004, 18:40

Dr.Format έγραψε:
Νομίζω ότι και λίγη αναγνώριση στον γνωστό "οικοδεσπότη" μας και την προσπάθειά του δεν βλάπτει. Κι αν τυχόν έκανε κάποιο στραβοπάτημα, εε ας μην τον κρεμάσουμε κι όλας, όλοι άνθρωποι είμαστε 8)


Γιαννη καμια αντιρηση αλλα......

Καποιος που καταφερνει να εξοργισει τουλαχιστον 40-50 ενεργα ατομα εναντιον του κανει κατι σοβαρα λαθος :wink:

Αντι να σωπαινει (παραδεχομενος εστω εμμεσα το λαθος) συνεχιζει να λοιδωρει τους παντες!!!!

Αποτελεσμα¨....καθε φορα που γραφει κατι καποιος του την πεφτει και τον κανει απλα ρομπα (τι να πρωτοθυμηθουμε "κρυφες ενοτητες" κατεβασμενα παντελονια διαγραφες κλειδωματα δημοσιες ασχημονιες και αλλα θλιβερα που καλυτερα να ξεχασουμε)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 02 Νοέμ 2004, 02:13

Dr.Format έγραψε:Ρεεεεεεεεέ,
(εεε συγνώμη, κύριοι εννοούσα :P)

τι γίνεται εδώ :?: 4 μερούλες έλειψα και αρπαχτήκατε πάλι :lol: :lol: :lol:

Σαν τα παιδάκια κάνετε, το αντιληφθήκατε :?: :wink: (μου θυμίζετε τον 5χρονο γιό μου) :roll:

Νομίζω ότι και λίγη αναγνώριση στον γνωστό "οικοδεσπότη" μας και την προσπάθειά του δεν βλάπτει. Κι αν τυχόν έκανε κάποιο στραβοπάτημα, εε ας μην τον κρεμάσουμε κι όλας, όλοι άνθρωποι είμαστε 8)


Γιάννη μου, όταν ανοίγεις ένα μαγαζάκι πρέπει να σέβεσαι τους πελάτες σου για να σε σέβονται και αυτοί.

Και για να φύγουμε από αυτό το θέμα και να πάμε πάλι στο θέμα του τοπικ, κατά την ταπεινή μου άποψη, τα forum εξυπηρετούν συγκεκριμένο σκοπό, την ενημέρωση του κοινού για κάποια θέματα. Το κλείδωμα των forum, δεν ωφελεί σε τίποτα τον σκοπό αυτό. Προφανώς λοιπών, τα κλειδωμένα forum εξυπηρετούν άλλους σκοπούς. Αυτό λεει το φτωχό κεφάλι μου :oops: :oops: Και να στο πω ποιο απλά, το κλείδωμα των forum είναι ένα είδος διαβάθμισης ασφαλείας. Που εξυπηρετούν οι διαβαθμίσεις αυτές;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 02 Νοέμ 2004, 11:35

tazmania έγραψε:Γιάννη μου, όταν ανοίγεις ένα μαγαζάκι πρέπει να σέβεσαι τους πελάτες σου για να σε σέβονται και αυτοί.

Θα με θυμηθείτε κάποια στιγμή: έχει ο καιρός γυρίσματα.

tazmania έγραψε:Και για να φύγουμε από αυτό το θέμα και να πάμε πάλι στο θέμα του τοπικ, κατά την ταπεινή μου άποψη, τα forum εξυπηρετούν συγκεκριμένο σκοπό, την ενημέρωση του κοινού για κάποια θέματα. Το κλείδωμα των forum, δεν ωφελεί σε τίποτα τον σκοπό αυτό. Προφανώς λοιπών, τα κλειδωμένα forum εξυπηρετούν άλλους σκοπούς. Αυτό λεει το φτωχό κεφάλι μου :oops: :oops: Και να στο πω ποιο απλά, το κλείδωμα των forum είναι ένα είδος διαβάθμισης ασφαλείας. Που εξυπηρετούν οι διαβαθμίσεις αυτές;
Τα κλειδωμένα forum (forae) έχουν πραγματικό σκοπό ύπαρξης και νομίζω δεν χρειάζεται κάποια εξήγηση.

Εκείνο που είναι άσχημο είναι η μετάβαση από ανοικτό σε κλειδωμένο που όσο νάναι, έστω και ψυχολογικά, σου δίνει την αίσθηση ότι σου στερούνται κάποιες ελευθερίες. :?

Παρότι γνωρίζετε την θέση μου για τα κλειδωμένα - ανοικτά forum, πάντοτε να έχετε κατά νου και την προσπάθεια των ανθρώπων που τα λειτουργούν και τα συντηρούν καθώς και την συνολική προσφορά των forum στον χώρο μας. Απλά θυμηθείτε το τοπίο πρίν την έναρξη των forum. :cry:

Συνεπώς μην πυροβολείτε τους πιανίστες :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 02 Νοέμ 2004, 11:45

Dr.Format έγραψε:Συνεπώς μην πυροβολείτε τους πιανίστες :lol: :lol: :lol:

Όχι βέβαια :knight: :phear:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης