Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Καινουριος

Καινουριος

Δημοσίευσηαπό dimitris_tsak » 13 Δεκ 2006, 09:45

Γεια σας!πριν απο λιγες μερες παρηγγειλα το GV5d και περιμενω ανυπομονα!Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για το multimedia cyber station αν ειστε ευχαριστημενοι?!Ειμαι σιγουρος οτι απο το θηριο ειστε απο αυτα που διαβασα στο forum.Ειναι κανενας απο Αλεξ/πολη?[/b]
Άβαταρ μέλους
dimitris_tsak
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Δεκ 2006, 09:37
Τοποθεσία: alex/poli

Δημοσίευσηαπό antasp » 13 Δεκ 2006, 10:11

Με το καλό να το παραλάβεις και καλοτάξιδο.
Άβαταρ μέλους
antasp
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 15 Μάιος 2006, 15:14
Τοποθεσία: Agia Paraskevi - Athens

Δημοσίευσηαπό gv-lis » 13 Δεκ 2006, 10:52

Δημήτρη καλοτάξιδο το GV. Το multimedia cyber station είναι πολύ καλό, με πάρα πολλές δυνατότητες ήχου και εικόνας (ταυτόχρονα GPS και ραδιόφωνο ή ήχος TV ή DVD με MP3 και όλα αυτά με ρύθμιση μπροστά-πίσω, δεξιά-αριστερά κλπ.) Είναι πολύ καλό με πολλές δυνατότητες επέκτασης (εξωτερικές κάμερες και ότι άλλο καλούδι θέλεις, πίσω οθόνες κλπ προαιρετικά. Το GPS είναι ενημερωμένο για Αθήνα-Θεσσ/ικη και κεντρικοί δρόμοι πάτρας και σύμφωνα με την ενημέρωση κατά την αγορά αναμένουμε νέους χάρτες από την αντιπροσωπία της KENWOOD στην Ελλάδα. (210-5319990 Δημητρίου) , την ενεργοποίηση του bluetooth για το τηλέφωνο και τη δυνατότητα για σύνδεση I-pod. Το GPS το ψάχνω για να του φορτώσω νέους χάρτες (από την μητρική GARMIN και την Ανάβαση) αλλά έως τώρα δεν έχω βρει κάτι ενδιαφέρον.
Enyway, καλοτάξιδο !!!!
gv-lis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 20:30
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό GK » 13 Δεκ 2006, 12:15

Φίλε gv-lis και σε σένα δεν έχουν τοποθετήσει το handsfree bluetooth?? Εχω επικοινωνήσει με Σφακιανάκη και μου είπαν ότι περιμένουν το kit αρχές Δεκεμβρίου αλλά ακόμα τίποτα. Μου είπαν οτι θα ειδοποιηθούμε και θα μας το τοποθετήσουν στο μαγαζί που αγοράσαμε το αυτοκίνητο μέσα σε περίπου 1 ώρα.
Άβαταρ μέλους
GK
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2006, 13:04
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό gv-lis » 13 Δεκ 2006, 12:29

Ναι, τα ίδια μου είπαν. Μάλλον θα περιμένουμε..Όσο για το I-POD αφού μπορείς να γράψεις σε 1 DVD MP3 νομίσω δεν θα χρησιμοποιήσω.
gv-lis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 20:30
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό gv-lis » 13 Δεκ 2006, 13:49

Για τους χάρτες του GPS επικοινώνησα με το ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΑΕ , αντιπρόσωπο της GARMIN στην Ελλάδα και μου είπαν ότι υπάρχει αναβάθμιση με 152 ευρώ σε κάρτα SD με χάρτες 72 πόλεων της χώρας !! :P Θα περιμένω και την απάντηση της αντιπροσώπου της KENWOOD (ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕ, με παρέπεμψαν στη Θεσσαλονίκη στο 2310-856100 κος Τοκατλίδης) αφού αναβάθμιση προσφέρεται με την αγορά του αυτοκινήτου.
gv-lis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 20:30
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό dimitris_tsak » 13 Δεκ 2006, 14:59

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!Υπαρχει κανενας που να εχει αναφερει προβληματα στο θηρίο?ειστε ευχαριστημενοι απο τις αντιπροσωπειες?Εμενα δεν με ενημερωσαν σχετικα με το multimedia το bluetooth και τους χαρτες.Ελπιζω να γινουν συντομα αυτα!
Άβαταρ μέλους
dimitris_tsak
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Δεκ 2006, 09:37
Τοποθεσία: alex/poli

Δημοσίευσηαπό gv-lis » 13 Δεκ 2006, 16:37

Η ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕ, στην Θεσσαλονίκη μου είπε ότι αναμένονται νέου χάρτες .......τέλος άνοιξης 2007.......Λέω να κάνω βόλτα από το ΣΚΟΡΔΙΛΗ.....Τελικά το περίφημο after sales είναι μόνο στα χαρτιά.....σχεδόν τους πίστεψα... :bricks:
gv-lis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 05 Δεκ 2006, 20:30
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό SilverArrow » 15 Δεκ 2006, 03:34

Φίλε Δημήτρη καλοτάξιδο και καλολάσπωτο όπως λέμε εδώ μέσα, ρώτησε κανείς αν το cd της Ανάβασης που είναι για Garmin μπαίνει στο δικό μας, κοστίζει κάπου στα 350 ευρώ αλλά έχει μέσα τα πάντα όχι μόνο πόλεις αλλά και βουνά. Επίσης θέλω να ρωτήσω αν τα δικά σας έχουν την υποστήριξη για ipod γιατί το δικό μου εκτός του bluetooth δεν έχει και i pod.
G.V.=GREAT VICTORY
Άβαταρ μέλους
SilverArrow
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2006, 02:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες