Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

GRAND VITARA V6 2.5

Re: gv

Δημοσίευσηαπό vasilis » 17 Φεβ 2005, 17:22

jps έγραψε:Δυστυχώς η ενημέρωση μου από το service της Personal Best, λέει οτι είναι αλουμινένιο.
Ομολογώ οτι δεν έχω σκύψει να το διαπιστώσω μόνος μου.


εχω και γω αυτη την εντυπωση, καθοτι απο οσο γνωριζω, πολλα GV 2500 με σιδερενιο καβουκι υπηρχαν σε ευρωπαικες χωρες, π.χ αγγλια.
και εκτος αυτου, ειναι παρα -μα παρα- πολλοι αυτοι που θα ηθελαν ενα μαντενεμιο καβουκι εμπρος. λες να ειναι ετσι και να μην το χει παρει χαμπαρι κανεις μεχρι τωρα για τετοια μετατροπουλα? λιγο δυσκολο μου φαινεται, αλλα ας το επιβεβαιωσει και καποιος αλλος. ετσι απο περιεργεια πιο πολυ δηλαδη.
Άβαταρ μέλους
vasilis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: 21 Απρ 2004, 17:01
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Δημοσίευσηαπό xontros » 18 Φεβ 2005, 01:25

TLG έγραψε:Και για οσους ειχαν απορια , το καβουκι των διαφορικων του 2.5 ειναι σιδερενιο ......

Καταλαβαίνεις ότι με αυτό που είπες, όλοι περιμένουμε φωτογραφία του μπροστινού...
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

kabouki gv

Δημοσίευσηαπό vasilis » 18 Φεβ 2005, 15:40

και καντε και γρηγορα, να δουμε και μεις οι 1600αριδες τιποτα καλο 8) 8) 8)
Άβαταρ μέλους
vasilis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: 21 Απρ 2004, 17:01
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 19 Φεβ 2005, 19:38

Αληθεύει πως με κάθε τηλεόραση SAMSUNG 20" δίνουν δώρο ένα G.V;
Και άν ναί τί είναι αυτό;
1600 ή 2000 ή 2,5 V6 :?: :?: :?: :?: :?:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 19 Φεβ 2005, 20:50

tasos953 έγραψε:Αληθεύει πως με κάθε τηλεόραση SAMSUNG 20" δίνουν δώρο ένα G.V;
Και άν ναί τί είναι αυτό;
1600 ή 2000 ή 2,5 V6 :?: :?: :?: :?: :?:


Δεν ξέρω για Sumsung μα ο Σαρακάκης έβγαλε προσφορά για κάθε pinin δώρο 1 βαρέλι βαζελίνη γι αυτούς που πηγαίνουν για service :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Φεβ 2005, 21:30

blackchris έγραψε:
tasos953 έγραψε:Αληθεύει πως με κάθε τηλεόραση SAMSUNG 20" δίνουν δώρο ένα G.V;
Και άν ναί τί είναι αυτό;
1600 ή 2000 ή 2,5 V6 :?: :?: :?: :?: :?:


Δεν ξέρω για Sumsung μα ο Σαρακάκης έβγαλε προσφορά για κάθε pinin δώρο 1 βαρέλι βαζελίνη γι αυτούς που πηγαίνουν για service :twisted: :twisted:


Αυτό μάλιστα ... είναι χρήσιμο , με 250 lt βενζίνη πας μια βόλτα της προκοπής ,...., ενώ με την τηλεόραση που πας? ... το πολύ πολύ μέχρι την "Ζούγκλα" ή τον "Αθέατο Κόσμο"!!!!

:haha: :haha: :haha: :haha: :crazy:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 19 Φεβ 2005, 22:04

michailbm έγραψε:
blackchris έγραψε:
tasos953 έγραψε:Αληθεύει πως με κάθε τηλεόραση SAMSUNG 20" δίνουν δώρο ένα G.V;
Και άν ναί τί είναι αυτό;
1600 ή 2000 ή 2,5 V6 :?: :?: :?: :?: :?:


Δεν ξέρω για Sumsung μα ο Σαρακάκης έβγαλε προσφορά για κάθε pinin δώρο 1 βαρέλι βαζελίνη γι αυτούς που πηγαίνουν για service :twisted: :twisted:


Αυτό μάλιστα ... είναι χρήσιμο , με 250 lt βενζίνη πας μια βόλτα της προκοπής ,...., ενώ με την τηλεόραση που πας? ... το πολύ πολύ μέχρι την "Ζούγκλα" ή τον "Αθέατο Κόσμο"!!!!

:haha: :haha: :haha: :haha: :crazy:


E χμμμμ αγαπητέ μου μιχάλη δεν είναι ενα βαρέλι βενζίνη αλλά ΒΑΖΕΛΙΝΗ (το γνωστό λιπαντικό :twisted: :twisted: :twisted: )
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Φεβ 2005, 22:23

blackchris έγραψε:
michailbm έγραψε:
blackchris έγραψε:
tasos953 έγραψε:Αληθεύει πως με κάθε τηλεόραση SAMSUNG 20" δίνουν δώρο ένα G.V;
Και άν ναί τί είναι αυτό;
1600 ή 2000 ή 2,5 V6 :?: :?: :?: :?: :?:


Δεν ξέρω για Sumsung μα ο Σαρακάκης έβγαλε προσφορά για κάθε pinin δώρο 1 βαρέλι βαζελίνη γι αυτούς που πηγαίνουν για service :twisted: :twisted:


Αυτό μάλιστα ... είναι χρήσιμο , με 250 lt βενζίνη πας μια βόλτα της προκοπής ,...., ενώ με την τηλεόραση που πας? ... το πολύ πολύ μέχρι την "Ζούγκλα" ή τον "Αθέατο Κόσμο"!!!!

:haha: :haha: :haha: :haha: :crazy:


E χμμμμ αγαπητέ μου μιχάλη δεν είναι ενα βαρέλι βενζίνη αλλά ΒΑΖΕΛΙΝΗ (το γνωστό λιπαντικό :twisted: :twisted: :twisted: )


:oops: :oops: :shock: :shock: :shock:

Δεν φοραγα τα γυαλια μου ρε παιδι μου!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Αλλα και την βαζελινη κατι θα την κανουμε ,..., αν την βαλουμε σε βαζακια των 150gr και την πουλησουμε θα αγορασουμε 2 βιταρα καμπριο με τα χρηματα που θα εσπραξουμε!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 19 Φεβ 2005, 22:52

Αμάν πιά μ' αυτούς τους Βιταράκηδες!!!!
Πολύ σφιχτ@κ@λοι είναι!!!
Άκου βαζελίνη!
Πάντως φίλε michailbm άν πάρεις τα δύο Βιτάρα κάμπριο δώσε σε μένα τις τηλεοράσεις να πάρω δύο G.V για κρεμμαστάρια στον καθρέφτη του Πινίν μου!!!
:headbang:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 20 Φεβ 2005, 00:08

tasos953 έγραψε:Αμάν πιά μ' αυτούς τους Βιταράκηδες!!!!
Πολύ σφιχτ@κ@λοι είναι!!!
Άκου βαζελίνη!
Πάντως φίλε michailbm άν πάρεις τα δύο Βιτάρα κάμπριο δώσε σε μένα τις τηλεοράσεις να πάρω δύο G.V για κρεμμαστάρια στον καθρέφτη του Πινίν μου!!!
:headbang:


Αγαπητέ μου mitsupino θα σε έπαιρνα στα σοβαρά αλλά δυστυχώς αδυνατώ μιας και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκόλλησα στην Πάρνηθα ένα πινιν που είχε κολλήσει για τα καλά σε παγωμένο χιόνι εκεί που εγώ περνούσα φορώντας τα ασφάλτινα (scorpion s/t). Για να το βγάλω έσπασα έναν ιμάντα μιας και ο μ@λ@κ@ς είχε μέσα την γυναίκα του και την πεθερά του, που δεν κατέβαιναν με τίποτα :evil: Εκεί κατάλαβα για τι χρέπι πρόκειται (ήταν το 1.800) για αυτό και σου εκφράζω την συμπάθεια μου. :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό gvwagon » 20 Φεβ 2005, 02:38

Αλλα και την βαζελινη κατι θα την κανουμε ,..., αν την βαλουμε σε βαζακια των 150gr και την πουλησουμε θα αγορασουμε 2 βιταρα καμπριο με τα χρηματα που θα εσπραξουμε!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Το φεραν απο εδω το φεραν απο εκει,σε αγορα GV παλι καταληξανε!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΦΟΒΕΡΟΙ........
Άβαταρ μέλους
gvwagon
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 09 Φεβ 2005, 21:36

Δημοσίευσηαπό michailbm » 20 Φεβ 2005, 11:00

Λοιπών Μην συγκρίνουμε τις γραβάτες με τα σώβρακα!!!
Έχω γράψει πολλές φορές ότι το 1800 μόνο κατ όνομα είναι ίδιο με το 2000 !!!
που είχε κολλήσει για τα καλά σε παγωμένο χιόνι εκεί που εγώ περνούσα

Μην τύχει να σε πετύχει κανένα 2000 πουθενά γιατι δεν θα ξέρεις από που να φύγεις ,..., είπαμε δεν συγκρίνουμε τις γραβάτες με τα σώβρακα!!!
:wave: :wave: :wave: :wave:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό michailbm » 20 Φεβ 2005, 11:16

gvwagon έγραψε:Το φεραν απο εδω το φεραν απο εκει,σε αγορα GV παλι καταληξανε!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΦΟΒΕΡΟΙ........


Δεν ειπα GV αλλα vitara τα οποια σε 1600 ειναι κλασεις ανωτερα ολων των GV πλην του 2500!! :razz: :razz: :razz: :razz:
Εκτος αυτου εγω τα θελω να τα δωσω αντι για ποδηλατο στους γιους μου!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 20 Φεβ 2005, 13:50

blackchris έγραψε:
tasos953 έγραψε:Αμάν πιά μ' αυτούς τους Βιταράκηδες!!!!
Πολύ σφιχτ@κ@λοι είναι!!!
Άκου βαζελίνη!
Πάντως φίλε michailbm άν πάρεις τα δύο Βιτάρα κάμπριο δώσε σε μένα τις τηλεοράσεις να πάρω δύο G.V για κρεμμαστάρια στον καθρέφτη του Πινίν μου!!!
:headbang:


Αγαπητέ μου mitsupino θα σε έπαιρνα στα σοβαρά αλλά δυστυχώς αδυνατώ μιας και την προηγούμενη εβδομάδα ξεκόλλησα στην Πάρνηθα ένα πινιν που είχε κολλήσει για τα καλά σε παγωμένο χιόνι εκεί που εγώ περνούσα φορώντας τα ασφάλτινα (scorpion s/t). Για να το βγάλω έσπασα έναν ιμάντα μιας και ο μ@λ@κ@ς είχε μέσα την γυναίκα του και την πεθερά του, που δεν κατέβαιναν με τίποτα :evil: Εκεί κατάλαβα για τι χρέπι πρόκειται (ήταν το 1.800) για αυτό και σου εκφράζω την συμπάθεια μου. :twisted: :twisted: :twisted:

Μ' αρέσει που είσαι σόφρων και κρατάς και μιά πισινή..... (ήταν το 1.800)
Διότι ευλόγως θα σε ρωτούσε ο πάσα είς ανυποψίαστος:
"Καλά εσύ με το Βιτάρα πώς έφτασες εκεί που κόλλησε το ΠΙΝΙΝ (το 2,0 GDI θα εννοούσε), κρεμμασμένος σε ελικόπτερο;;;" :blob: :blob: :blob:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 20 Φεβ 2005, 13:55

gvwagon έγραψε:
Αλλα και την βαζελινη κατι θα την κανουμε ,..., αν την βαλουμε σε βαζακια των 150gr και την πουλησουμε θα αγορασουμε 2 βιταρα καμπριο με τα χρηματα που θα εσπραξουμε!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Το φεραν απο εδω το φεραν απο εκει,σε αγορα GV παλι καταληξανε!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΦΟΒΕΡΟΙ........


ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!! Εγώ τηλεόραση πήγα να αγοράσω και μου φορτώσανε G.V!!!!
Μετά προέκυψε και η .... Βαζελίνη... οι σφιχτ@κ@λοι και το πράγμα ξέφυγε...... :twisted: :twisted: :twisted: :haha: :haha: :haha: :huh: :huh: :huh:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες