Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ

Δημοσίευσηαπό myttasio » 22 Ιαν 2006, 23:45

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ SAMURAI ΠΑΛΙΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ.
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΥΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΨΑΓΜΕΝΟΙ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ??????
Άβαταρ μέλους
myttasio
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 22 Ιαν 2006, 00:18

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 23 Ιαν 2006, 02:50

akuse na dis file mu ego px ego ena Daihatsu Feroza k apo tin mana tu exi poliesteriko otan omos to kalokeraki thelo na to kano kamprio prepi na kano olokliri dulia na vgazo to kalima (ase pu theli toulaxiston dio atoma). To allo ine pos otan ine kabrio k parkaro to aytokinito den exi kamia asfalia giati ine anixto ston opiodipote k den lei na vazo k na vgazo to poliesteriko kathe ligo k ligaki. An i kukula exi problima i ine arketa palia tha su protina na epernes mia kenurgia kali pu na min xalai eykola k na dis pu tha ine pio kala me tin kukula.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευσηαπό myttasio » 23 Ιαν 2006, 11:46

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
myttasio
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 22 Ιαν 2006, 00:18

Δημοσίευσηαπό wolf1 » 23 Ιαν 2006, 15:11

Παρε ενα τηλ στον Αρμαντα . Οτι καλυτερο σε δουλεια και ποιοτιτα.
2109617531
Άβαταρ μέλους
wolf1
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2005, 23:52
Τοποθεσία: Καλαμπακα-Τρικαλων

Δημοσίευσηαπό 9mm » 23 Ιαν 2006, 19:43

Φιλε μου εγω ειχα sj410 με πολυαστερικο και οταν καλοκαιριαζε περνουσα τα ιδια με το φιλο με το feroza.Ασε που το χειμωνα η διαφορα με το κρυο ειναι σχεδον η ιδια και στις δυο περιπτωσεις.Τωρα εχω ενα vitara exclysive καμπριο που ανοιγουν χωρια και τα πισω τα παραθυρα και πιστεψε με δεν θα το αλλαζα με κανενα κλειστο (εκτος αν ηταν sorento diesel).και αν αποφασισεις να το κλεισεις παρε ενα και μπικινι για το καλοκαιρι να το βαζεις και να την βγαζεις σουπερ.Και το μοντελο δεν λεει τιποτα εμενα ηταν 82 με ταμπουρα μπρος πισω και το ειχα σε πολυ καλη κατασταση και ηταν φοβερο!!!
9mm
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2004, 21:28


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες