Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

VITARA KΟΤΣΑΔΟΡΟΣ Κ.Α

VITARA KΟΤΣΑΔΟΡΟΣ Κ.Α

Δημοσίευσηαπό blue » 05 Δεκ 2003, 10:55

Την καλημέρα μου σε όλους σας.
Πριν 2 μήνες αγορασα το ΓκρανΒιτάρα 1,6 θέλοντας να με καλύπτει η εγγύηση παρηγγειλα κοτσαδόρο ο οποιος μου είπαν πως είναι ο επίσημος που βάζει η Σουζούκι και είναι αποσπώμενος.Η θέση που μπαίνει είναι στανταρ αλλά τοποθετημενος απο αυτούς η μπιλια του γάντζου είναι πολύ ψηλά με αποτελεσμα το τρειλερ που χρησιμοποιώ να είναι σηκωμενο μπροστα και κατεβασμενο λίγο πίσω με αποτελεσμα το τρειλερ να μην ρολλάρει και να είναι λίγο σηκωμενο.Η μπιλια του κοτσαδορου απο το έδαφος είναι λίγο παραπάνω απο 50 εκ.Σε παραπονα μου στον αντιπροσωπο μου είπαν οτι δεν έχει γίνει λάθος πηγαινω στα κεντρικά της Σουζούκι μου λένε επίσησημος κοτσαδορος της Σουζούκι δενυπάρχει απλά αυτον βάζουν,δεν υπάρχει άνθρωπος να μου δώσει μια λύση, ξανα πίσω στον αντιπροσωπο και μια απο τα ίδια.
Τελικά συναδελφοι τι μπορώ να κάνω οσα G.V. βλέπω είναι μια χαρά μηπως έπρεπε να βάλω άλλης εταιρείας;;
Επίσης μετα απο 2 μηνες χρησης και οχι σκληρης έχω κατι τριγμούς απο ταμπλό και πισω πόρτα στη πορτα κοπαναγε καλώδιο κατω απο το φώς μπροστα ακόμα ψάχνω.
Καμιμια γνώμη;
Ευχαριστω τους συναδέλφους εκ των προτέρων.
blue
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 05 Δεκ 2003, 10:43

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 25 επισκέπτες

cron