Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αξεσουάρ για το νέο Grand Vitara

Δημοσίευσηαπό xtrail » 28 Δεκ 2006, 10:34

4dim έγραψε:
SilverArrow έγραψε:Φίλε 4dim αυτή είναι η χαρτογράφηση για την Θεσσαλονίκη αν θέλεις περισσότερα η ανάβαση έχει φοβερούς χάρτες και νομίζω ότι είναι συμβατοί. Πάντως αν παίξεις με τα zoom out zoom in θα δεις περισσότερους δρόμους αλλά όχι τίποτα συγκλονιστικό.



Σε ευχαριστώ SilverArrow, αλλά από ότι διάβασα ούτε αυτοί είναι σίγουροι για τη συμβατότητα.
Αν μάθετε κάτι περισσότερο κάντε ένα post.
Εγώ πάντως θεωρώ πολύ σημαντικό θέμα την ανάλυση των χαρτών, γιατί έτσι είναι άχρηστο ένα τόσο καλό GPS.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους.

Μια που αναφέρετε την Ανάβαση δεν νομίζω πως θα βρείτε χάρτες για Θεσσαλονίκη και ειδικά για πλοήγηση. Αλήθεια ξέρει κανένας πως φορτώνονται γενικά οι χάρτες? Λέει στο manual πουθενά κάτι σχετικό? Ο χάρτης του Destinator σίγουρα είναι πολύ καλός αλλά δεν ξέρω για συμβατότητα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 30 Δεκ 2006, 23:14

kalispera se olous!tha eithela na rwtisw ti ginete me to multimedia center ths kenwood.distixws eimai apo autous pou piran nwris nwris to new grand kai tin patisa.ta xrimata pantws pou zitaei i antiproswpia einai polla.exei kaneis psaxei gia kati pio oikonomiko kai sumvato?
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 30 Δεκ 2006, 23:16

kalispera se olous!tha eithela na rwtisw ti ginete me to multimedia center ths kenwood.distixws eimai apo autous pou piran nwris nwris to new grand kai tin patisa.ta xrimata pantws pou zitaei i antiproswpia einai polla.exei kaneis psaxei gia kati pio oikonomiko kai sumvato?
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 31 Δεκ 2006, 05:20

mirmidonas έγραψε:ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΛΑΨΤΕ !!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ NEW GRAND VITARA ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Suzuki Grand Vitara με στάνταρ Multimedia Cyber Station ...αξίας 3.000 Ευρώ, εντελώς δωρεάν σε όλες τις εκδόσεις.


Για πρώτη φορά, ένα κορυφαίο σύστημα πλοήγησης, ψυχαγωγίας και επικοινωνίας προσφέρεται στο στάνταρ εξοπλισμό ενός αυτοκινήτου, δίνοντας σε όλους την ευκαιρία να απολαύσουν τις ανεξάντλητες δυνατότητες της τεχνολογίας.




Το Suzuki Grand Vitara διατίθεται πλέον με το μοναδικό σύστημα DDX6029 της Kenwood, στο βασικό εξοπλισμό όλων των εκδόσεών του. Με προηγμένες δυνατότητες εικόνας, ήχου, επικοινωνίας και πλοήγησης σε μια μόνο συσκευή, το Grand Vitara, πέρα από τις εξαιρετικές του επιδόσεις σε άσφαλτο και χώμα, προσφέρει πλέον στον οδηγό του την απόλαυση του κορυφαίου Multimedia Cyber Station, που μετατρέπει κάθε μετακίνηση σε μια μοναδική εμπειρία.

Συγκεκριμένα, το σύστημα περιλαμβάνει κεντρική οθόνη αφής 7 ιντσών, DVD player, ράδιο - cd MP3, δορυφορικό σύστημα πλοήγησης, δέκτη τηλεόρασης, GPS, Trip Computer, σύνδεση με i-Pod και ασύρματη τηλεφωνική επικοινωνία Bluetooth. Σημαντικό επίσης χαρακτηριστικό αποτελεί η διατήρηση της δυνατότητας χειρισμού του συστήματος, μέσω των διακοπτών στο τιμόνι.

Παρά τις δεκάδες λειτουργίες και τις ανεξάντλητες δυνατότητές του, το Multimedia Cyber Station του Grand Vitara είναι ένα εξαιρετικά εργονομικό και φιλικό στο χρήστη σύστημα, καθώς διαθέτει μεγάλη οθόνη αφής από την οποία μπορούν να γίνουν οι πιο εξειδικευμένες λειτουργίες και ελάχιστα διακριτικά πλήκτρα χειρισμού στο πάνελ. Παράλληλα, προσφέρει δυνατότητες επέκτασης και μελλοντικής αναβάθμισης, που το καθιστούν διαχρονικό και του επιτρέπουν να βρίσκεται συνεχώς στην πρώτη γραμμή της τεχνολογικής εξέλιξης.

Το σύστημα, αντίθετα με ότι συμβαίνει με τις περισσότερες ηλεκτρονικές συσκευές, καλύπτεται από εγγύηση 3 ετών ή 100.000 χιλιομέτρων, όπως και τα μηχανικά μέρη του Grand Vitara.



Με δυνατότητες που εντυπωσιάζουν, το Multimedia Cyber Station προστίθεται στα μοναδικά πλεονεκτήματα του Grand Vitara, που το καθιστούν το πιο πλήρες και προηγμένο 4Χ4 της αγοράς. Χωρίς καμία επιβάρυνση για τον αγοραστή, το σύστημα αξίας 3.000 ευρώ αποκαλύπτει το μέλλον της ψηφιακής τεχνολογίας σήμερα και δίνει τη δυνατότητα σε όλους να απολαύσουν διευρυμένες δυνατότητες ψυχαγωγίας, επικοινωνίας και πλοήγησης.

Το νέο Grand Vitara με το στάνταρ Multimedia Cyber Station βρίσκεται ήδη σε όλες τις εκθέσεις του δικτύου επίσημων εμπόρων Suzuki στην Ελλάδα και περιμένει τους υποψήφιους αγοραστές να «πλοηγηθούν» στις μοναδικές του δυνατότητες.


File Mirmidona,
kai loipoi filoi Grand vitarakides.Akouste ti exo balei exo sto diko mou kai ennoeitai pos opoios thelei kanonizoume na deikso i akoma kai na ftiakso.Ennoeitai xoris antitimo mias kai exo mia kabl..... ki ego kai kseskao sto ktinos mou. Exo to trithiro kai tou exo balei ta eksis.
1)Antiradar snooper s6 neo
2)Angel eyes apo BMW e36 tou 99 stin orofi mazi me tis mpares orofis pou dinei i suzuki
3) ta fanaria apo to 2litro mazi me aftermarket xenon apo www.eautoshop.gr i megali skala akirothike bebaia logo tou oti eixa h4 lampa.
4) In car pc apo tin www.incarpc.gr tin othoni afis stin thesi tou ELLEINOU KAI TRISATHLIOU clarion pou eixan gia 6plo cd-radio. tora exo tileorasi radio ploigisi (toponavigator apo tin anavasi ) internet 1,8mbps vodafone, ipologisti apo to plaisio ton x cube peripou 700 katostarika ( kai den zileuo osous exoun to mulitmedia dioti de klanei mia mprosta se auto pou eftiaksa,
5)dipli eksatimisi piso me allagmeno xeiropoiito kazanaki gia na min kopanaei sta nerofagomata,
6) ixosistima bebaia ixeia logitech 5400
7) asirmates kameres empros kai piso gia katagrafi poreias empros kai to idio + opisthen piso,
8) prostasia elastikon apo tin www.best.com.gr to opoio pragmatika me exei sosei, me liga logia den afinei to lastixo na skasei se kamia periptosi ektos kai an skistei,
9) fime empros , tarifosmoke (to plastiko ekeino pou exeis anoikto parathiro kai den mpainei mesa i broxi, prostateutika thiron aisthitires opisthen , bullbar to megalo
10 ) egxeirisi sto filtrokouti gia na mpei xoani K&N.
de nomizo na ksexasa tpt allo logo oras,
opoios thelei sto mail mou. Ayta!! Xronia polla!
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό 4dim » 31 Δεκ 2006, 13:43

xtrail έγραψε:Μια που αναφέρετε την Ανάβαση δεν νομίζω πως θα βρείτε χάρτες για Θεσσαλονίκη και ειδικά για πλοήγηση. Αλήθεια ξέρει κανένας πως φορτώνονται γενικά οι χάρτες? Λέει στο manual πουθενά κάτι σχετικό? Ο χάρτης του Destinator σίγουρα είναι πολύ καλός αλλά δεν ξέρω για συμβατότητα


Δες εδώ: http://www.off-road.gr/index.php?name=P ... 9696#89696
Άβαταρ μέλους
4dim
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 18 Δεκ 2006, 03:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mirmidonas » 31 Δεκ 2006, 20:58

Demoition_Man έγραψε:
mirmidonas έγραψε:ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΛΑΨΤΕ !!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ NEW GRAND VITARA ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Suzuki Grand Vitara με στάνταρ Multimedia Cyber Station ...αξίας 3.000 Ευρώ, εντελώς δωρεάν σε όλες τις εκδόσεις.


Για πρώτη φορά, ένα κορυφαίο σύστημα πλοήγησης, ψυχαγωγίας και επικοινωνίας προσφέρεται στο στάνταρ εξοπλισμό ενός αυτοκινήτου, δίνοντας σε όλους την ευκαιρία να απολαύσουν τις ανεξάντλητες δυνατότητες της τεχνολογίας.




Το Suzuki Grand Vitara διατίθεται πλέον με το μοναδικό σύστημα DDX6029 της Kenwood, στο βασικό εξοπλισμό όλων των εκδόσεών του. Με προηγμένες δυνατότητες εικόνας, ήχου, επικοινωνίας και πλοήγησης σε μια μόνο συσκευή, το Grand Vitara, πέρα από τις εξαιρετικές του επιδόσεις σε άσφαλτο και χώμα, προσφέρει πλέον στον οδηγό του την απόλαυση του κορυφαίου Multimedia Cyber Station, που μετατρέπει κάθε μετακίνηση σε μια μοναδική εμπειρία.

Συγκεκριμένα, το σύστημα περιλαμβάνει κεντρική οθόνη αφής 7 ιντσών, DVD player, ράδιο - cd MP3, δορυφορικό σύστημα πλοήγησης, δέκτη τηλεόρασης, GPS, Trip Computer, σύνδεση με i-Pod και ασύρματη τηλεφωνική επικοινωνία Bluetooth. Σημαντικό επίσης χαρακτηριστικό αποτελεί η διατήρηση της δυνατότητας χειρισμού του συστήματος, μέσω των διακοπτών στο τιμόνι.

Παρά τις δεκάδες λειτουργίες και τις ανεξάντλητες δυνατότητές του, το Multimedia Cyber Station του Grand Vitara είναι ένα εξαιρετικά εργονομικό και φιλικό στο χρήστη σύστημα, καθώς διαθέτει μεγάλη οθόνη αφής από την οποία μπορούν να γίνουν οι πιο εξειδικευμένες λειτουργίες και ελάχιστα διακριτικά πλήκτρα χειρισμού στο πάνελ. Παράλληλα, προσφέρει δυνατότητες επέκτασης και μελλοντικής αναβάθμισης, που το καθιστούν διαχρονικό και του επιτρέπουν να βρίσκεται συνεχώς στην πρώτη γραμμή της τεχνολογικής εξέλιξης.

Το σύστημα, αντίθετα με ότι συμβαίνει με τις περισσότερες ηλεκτρονικές συσκευές, καλύπτεται από εγγύηση 3 ετών ή 100.000 χιλιομέτρων, όπως και τα μηχανικά μέρη του Grand Vitara.



Με δυνατότητες που εντυπωσιάζουν, το Multimedia Cyber Station προστίθεται στα μοναδικά πλεονεκτήματα του Grand Vitara, που το καθιστούν το πιο πλήρες και προηγμένο 4Χ4 της αγοράς. Χωρίς καμία επιβάρυνση για τον αγοραστή, το σύστημα αξίας 3.000 ευρώ αποκαλύπτει το μέλλον της ψηφιακής τεχνολογίας σήμερα και δίνει τη δυνατότητα σε όλους να απολαύσουν διευρυμένες δυνατότητες ψυχαγωγίας, επικοινωνίας και πλοήγησης.

Το νέο Grand Vitara με το στάνταρ Multimedia Cyber Station βρίσκεται ήδη σε όλες τις εκθέσεις του δικτύου επίσημων εμπόρων Suzuki στην Ελλάδα και περιμένει τους υποψήφιους αγοραστές να «πλοηγηθούν» στις μοναδικές του δυνατότητες.


File Mirmidona,
kai loipoi filoi Grand vitarakides.Akouste ti exo balei exo sto diko mou kai ennoeitai pos opoios thelei kanonizoume na deikso i akoma kai na ftiakso.Ennoeitai xoris antitimo mias kai exo mia kabl..... ki ego kai kseskao sto ktinos mou. Exo to trithiro kai tou exo balei ta eksis.
1)Antiradar snooper s6 neo
2)Angel eyes apo BMW e36 tou 99 stin orofi mazi me tis mpares orofis pou dinei i suzuki
3) ta fanaria apo to 2litro mazi me aftermarket xenon apo www.eautoshop.gr i megali skala akirothike bebaia logo tou oti eixa h4 lampa.
4) In car pc apo tin www.incarpc.gr tin othoni afis stin thesi tou ELLEINOU KAI TRISATHLIOU clarion pou eixan gia 6plo cd-radio. tora exo tileorasi radio ploigisi (toponavigator apo tin anavasi ) internet 1,8mbps vodafone, ipologisti apo to plaisio ton x cube peripou 700 katostarika ( kai den zileuo osous exoun to mulitmedia dioti de klanei mia mprosta se auto pou eftiaksa,
5)dipli eksatimisi piso me allagmeno xeiropoiito kazanaki gia na min kopanaei sta nerofagomata,
6) ixosistima bebaia ixeia logitech 5400
7) asirmates kameres empros kai piso gia katagrafi poreias empros kai to idio + opisthen piso,
8) prostasia elastikon apo tin www.best.com.gr to opoio pragmatika me exei sosei, me liga logia den afinei to lastixo na skasei se kamia periptosi ektos kai an skistei,
9) fime empros , tarifosmoke (to plastiko ekeino pou exeis anoikto parathiro kai den mpainei mesa i broxi, prostateutika thiron aisthitires opisthen , bullbar to megalo
10 ) egxeirisi sto filtrokouti gia na mpei xoani K&N.
de nomizo na ksexasa tpt allo logo oras,
opoios thelei sto mail mou. Ayta!! Xronia polla!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!

Φίλε πολύ ενδιαφέροντα αυτά που αναφέρεις , ειδικά αυτό με το pc και τις κάμερες . Μπορείς να ανεβάσεις καμιά φώτο να δούμε το στήσιμο οθόνες κλπ.
Παράκληση γράψε στα ελληνικά γιατί τα γκρικινγλις είναι κουραστικά .
Ευτυχισμενο το 2007 !!
Άβαταρ μέλους
mirmidonas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 26 Ιαν 2006, 06:22
Τοποθεσία: ΦΑΡΣΑΛΑ

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 01 Ιαν 2007, 20:10

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 02 Ιαν 2007, 00:01

Καλησπερα και καλη χρονια.
Συγνωμη για τα γκρικλις. φωτογραφιες θα ανεβασω μολις φωτογραφισω και το ιν καρ. απο την αλλη οφειλω να πω πως το κλαριον πλεον δε ζει. το εβγαλα και απεσπασα την προσοψη του για να εχω την φορμα για να μπει η οθονη.
Μολις το φωτογραφισω θα γραψω ενα site για να δειτε εκει μαζεμενες τις φωτος. Απο την αλλη μπορω και live. οποιος θελει καποια μερα να κανονισουμε να παμε για κανα καφεδακι η ακομα καλυτερα καμια εξορμηση εδω γυρω αγιο στεφανο κλπ κλπ λιμνη μαραθωνος και λοιπα. Light πραγματα αλλα ωραια τοπια!Αυτα!
Καλη χρονια και ευτιχισμενος ο καινουριος χρονος.α! απο εβδομαδα παω για σασμαν δε ξερω για εσας αλλα εμενα η δευτερα πεθανε...
μπαινει μεν αλλα οποτε θελει. εσεις ?
δε μπορω να πω πως ειμαι και ηρεμος οδηγος , μονιμως ειμαι στους κοφτες αλλα ποτε δεν εχω κανει καρφωτη αλλαγη. μηπως ειναι ελλατωματικο ? εσεις τι αποψη εχετε , γραντζουναει? να τα παρω απο την αρχη. η 1η αφου εχω πατησει αμπραγιαζ κανει ενα απιστευτο γρανζτοιυνισμα και οταν κουμπωσει κουνιεται ολο το αμαξι, δεν εχω αφησει ακομα συμπλεκτη. ξεκιναω κανονικα.
η 2α δε το συζηταω μπαινει οποτε θελει, η μαλλον δειχνει οτι κουμπωσε και μολις αφησω συμπλεκτη ακουγεται ενα τρελλο γραντζουνισμα και δεν ειναι συγχρονιζε γιατι κατι ξερω κι εγω απο σασμαν, η τριτη και αυτη γραντζουναει, η 4 βγαινει νικητρια δεν με εχει ενοχλησει καθολου, και η πεμπτη γραντζουναει καμια φορα κυριως οταν ειμαι με νεκρο λογο κατηφορας,και παω να βαλω 5η.. η οπισθεν κολλαει και αυτη που και που.
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 02 Ιαν 2007, 00:16

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ GRAND ΕΙΧΑ ΤΟ GALLOPER ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ.ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ GRAND ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΟΜΠΛΑΡΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟ'ΠΩ,ΣΦΙΧΤΟ ΝΑ ΤΟ'ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΔΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΝΗΤΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ.ΝΑ ΠΩ ΕΔΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ 3ΘΥΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 5ΘΥΡΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΕΚΔΟΣΕΙΣ.ΦΙΛΕ DEMOITION MAN EΣΥ ΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ?ΤΟ 3ΘΥΡΟ Η ΤΟ 5ΘΥΡΟ?
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 02 Ιαν 2007, 00:52

Το τριθυρο. μαλλον τα κιβωτια τους δεν ειναι φτιαγμενα για γρηγορες αλλαγες. γρηγορες = ειτε στον κοφτη χαλαρα/καρφωτη , ειτε καρφωτη απλα...με συμπλεκτη παντα!χαχαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 02 Ιαν 2007, 01:01

ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤO ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΧΑΝΕΙ ΣΕ OFFROADING.
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 06 Ιαν 2007, 12:37

Παιδια εγω βρηκα λαστιχα για το αμαξι μου 235/65 r 17 χωρις κανενα προβλημα. απλα ειναι πιο φαρδια κατα 1 ποντο και πιο ψηλο κατα 6χιλιοστα. και το τριθυρο ειδικα το κανει πολυ τανκς...
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό alfakias » 07 Ιαν 2007, 08:58

Για κοιτάξτε το παρακάτω link,ελπίζω να σας ενδιαφέρει....
http://metatrox.net/GV/modules/lykos_reviews/index.php?op=r&cat_id=2&rev_id=4&sort_by
Άβαταρ μέλους
alfakias
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2005, 08:52
Τοποθεσία: ΠΟΛΥΓΩΝΟ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό jtgiannis » 07 Ιαν 2007, 11:29

Alfakia ειδα τις φωτο,διαβασα και το κειμενο και ειναι ενδιαφερων.Πως γινετε να το προμηθευτουμε αυτο το κιτ?
Άβαταρ μέλους
jtgiannis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 28 Δεκ 2006, 00:49
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό lpap » 07 Ιαν 2007, 21:16

Γεια σας παιδια.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο foroum σας και θα ηθελα την βοηθεια σας!Εδω και 1 εβδομαδα ο ¨μπαμπας¨(πεθερος)ειναι ενας ευτυχισμενος κατοχος gv 2.0 με multimedia system. :P
Ηθελα να ρωτησω τι θα προτεινατε για σκαρες σκι?αυτες που προμηθευει η suzuki ειναι καλες?ή θα ηταν καλυτερα μαγνητικες που μπαινουν στο καπο?
και κατι ακομα,απο κουκουλες προτεινετε κατι ιδιαιτερο ή να παει να παρει μια οτι να ειναι?
οταν θα κανω την πρωτη δοκιμη θα σας πω και την δικη μου εντυπωση για το τουτου :D
Άβαταρ μέλους
lpap
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Ιαν 2007, 09:52
Τοποθεσία: ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες

cron