Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΙΝ CAR PC SE GRAND VITARA 1,6 - 2,0

ΙΝ CAR PC SE GRAND VITARA 1,6 - 2,0

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 06 Ιαν 2007, 13:00

Παιδια και μεγαλοι κατοχοι του καινουριου gv.. Ειμαι 23 χρονων και το αιμα μου βραζει.. Μολις ειδα τον οκτωβριο το multimedia station παραλιγο να μου ερθει εγκεφαλικο. Με επιασε τρεμουλο και παραλιγο και τα κλαματα. Φανταστειτε ενιωσα σαν εκεινα τα καρτουν που μολις καταλαβουν οτι ειναι και λιγο μαλακες αλλαζει η φατσα τους σε γλυφιτζουρι που γραφει sucker επανω.. Εκατσα και εψαξα λοιπον.Και να τι εβαλα υστερα απο 4 μερες στο γκαραζ μου μαζι με πολυ φαι, φιλους για παρεα και χαβαλε, ενα αεροθερμο , 5-6 πακετα τσιγαρα, κλπ κλπ κλπ α και ενα 24ωρο αυπνος που αργοτερα μ βγηκε σε πηρετο.Λοιπον. εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα μια εταιρια που λεγεται WWW.INCARPC.GR απο εκει πηρα μια οθονη αφης xenarc ( οποιος ασχολειται θα ξερει πως ειναι η καλυτερη ) 520E. Mετα πηγα στο πλαισιο κηφισιας και πηρα με 700 ευρω εναν υπολογιστη τον x-cube βαλε και toponavigator και καλωδια usb,ενα hub, 2 inverter 300 και 350 watt 110 ευρω καμερα ασυρματη της telco, ηχεια logitech 5400 200ευρω καντε λογαριασμο... 1830ευρω!
Σας παραθετω φωτογραφιες και για οποιες τυχον αποριες, εδω ειμαστε!! Για αυτο ανοιξα θεμα, για να εχουμε να λεμε και να μην μπλεχτουμε με αλλα θεματα...Καλη σας μερα , καλη χρονια, χρονια πολλα στους Φωτηδες σημερα, στους Γιαννηδες αυριο κλπ κλπ κλπ κλπ και ισως η μονη ερωτηση που δε θα μπορεσω να απαντησω ειναι το κοστος τοποθετησης που δεν υπαρχει γιατι τα εβαλα ολομοναχος!
Ξεκιναω λοιπον να παραθετω φωτογραφιες.!
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 06 Ιαν 2007, 13:34

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 07 Ιαν 2007, 05:30

Καλα ρε δε ντρεπεστε? :D :D Κανεις δε συγκινηθηκε?? και εγω ανεβασα πυρετο για να ολοκληρωθει... αχχχχ.... αλληλεγγυη τζιπαδων και grand vitarαδων σου λεει μετα... :!: :!: :?: :?: :D :D
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό typod » 08 Ιαν 2007, 18:13

Γκρινιάρη Demoition man έχεις βρεί καλή απασχόληση.Και είσαι και μερακλής.Η λύση που βρήκες είναι πολύ καλή και οικονομική.Δεν μου λές τι οργανάκια είναι αυτά?Η διάμετρος είναι ίδια με τίς τρύπες?Για λέγε.Για το pc δεν ρωτάω γιατί δεν θέλω ούτε να τα βλέπω εκτός δουλειάς.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 09 Ιαν 2007, 01:05

typod έγραψε:Γκρινιάρη Demoition man έχεις βρεί καλή απασχόληση.Και είσαι και μερακλής.Η λύση που βρήκες είναι πολύ καλή και οικονομική.Δεν μου λές τι οργανάκια είναι αυτά?Η διάμετρος είναι ίδια με τίς τρύπες?Για λέγε.Για το pc δεν ρωτάω γιατί δεν θέλω ούτε να τα βλέπω εκτός δουλειάς.


Χαχαχαχα καλο... που λες τα οργανακια ειναι το μεν αριστερα για μετρηση volts, που πραγματικα χρειαζεται, και το δεξι για μετρηση πιεσης λαδιου που ενταξει.. χρειαζεται και αυτο! τα πηρα 25ε το ενα απο www.eautoshop.gr , τα εβαλα μονος μου και ναι ταιριαζουν γαντι ! στην θεση που το διλιτρο εχει τον διακοπτη του κεντρικου διαφορικου (volts) και τον διακοπτη του esp (πιεση λαδιου. ) επειδη μερικα διλιτρα βγαινουν χωρις eps αν καποιος ενδιαφερεται , θα προτεινα πιεση λαδιου.Αυτα...
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό cadm8 » 09 Ιαν 2007, 17:49

ωραίος κ μερακλής 8) αλλά αν βάλω πσ μέσα στο αμάξι η γυναίκα μου θα με χωρίσει :D κ αυτό με το data station άσε προσπαθώ να το ξεχάσω :x
Άβαταρ μέλους
cadm8
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 19 Μάιος 2003, 03:32
Τοποθεσία: Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό menios » 09 Ιαν 2007, 20:38

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟΥ. ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΙΕΣΗΣ ΛΑΔΙΟΥ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΣΤΗΧΗΣΕ 25 EUR ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΕΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΔΕΙΞΗ
Άβαταρ μέλους
menios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 31 Οκτ 2006, 14:14
Τοποθεσία: ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 10 Ιαν 2007, 11:46

Καλημερα.
Κοιτα οπως ειδες και στη φωτο το οργανο ειναι στο τερμα. Αυτο σημαινει πως δεν το εχω συνδεσει ακομα γιατι δε βαζω χερια εκει πειρμενω να το παω στο συνεργειο για να μου το βαλουν αυτοι. . 25 Ε ναι το πηρα μαζι με τιν βαλβιδα και εδωσα ακομα 3,5 για να παρω εναν ανταπτορα που θα μπει πριν το φιλτρο ετσι ωστε να δωσει αλλη μια εξοδο για να παρει μετρησεις ο μετρητης πιεσης λαδιου.
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό menios » 10 Ιαν 2007, 14:03

ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΦΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ
ΜΕ ΕΚΤΗΜΗΣΗ ΜΕΝΙΟΣ
Άβαταρ μέλους
menios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 31 Οκτ 2006, 14:14
Τοποθεσία: ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 10 Ιαν 2007, 14:40

Καλησπερα Μενιο,
Σε ποιο ερωτημα περιμενεις απαντηση ?
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό menios » 23 Ιαν 2007, 19:12

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΛΑΔΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
menios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 31 Οκτ 2006, 14:14
Τοποθεσία: ΦΟΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό ifitos » 29 Ιαν 2007, 19:49

ΦΙΛΕ Demoition_Man ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ (ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΝΣΟΛΑ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙΣ. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΣΩ

Σ\'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΚΩΣΤΑΣ
Άβαταρ μέλους
ifitos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 29 Ιαν 2007, 19:39

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 26 Φεβ 2007, 00:46

ifitos έγραψε:ΦΙΛΕ Demoition_Man ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ (ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΝΣΟΛΑ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙΣ. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΣΩ

Σ\'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΚΩΣΤΑΣ


Καλησπερα Κωστα. χιλια συγνωμη για την καθυστερηση. τα πλαινα δεν ειναι σε καμια περιπτωση αλουμινιο...!!!!!! ειναι πλαστικα. βαλε ενα κατσαβιδι αναμεσα στην κονσολα του μοχλου ταχυτητων και του "αλουμινιου" και κανε μοχλο. μολις ξεκουμπωσει τοτε το τραβας γλυκα.δεν χρειαζεται πιεση καμια ξεκουμπωνει χαλαρα!! οτι θελετε εδω ειμαστε. και οχι... δε θα απαντησω σε κανα μηνα παλι!!
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό thoidis » 29 Μαρ 2007, 15:55

http://www.incarpc.gr/
Καλησπέρα.
Έχεις κανα άλλο γιατί αυτό δεν ανοίγει?
Άβαταρ μέλους
thoidis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Μαρ 2007, 09:33
Τοποθεσία: θεσσαλονικη


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 55 επισκέπτες