Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εντυπώσεις νέου χρήστη

Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό dfouz » 23 Φεβ 2007, 16:42

Αρχικά καλώς σας βρήκα.Συγχωρήστε ενδεχόμενα λάθη στις καταχωρήσεις ως νέος στο site.Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες και δέν κρύβω οτι παίξατε αποφασιστικό ρόλο στο να αγοράσω τελικά GV 2.0 αντί rav, πράγμα που μετά 2 μήνες και 3000 km δεν μετάνοιωσα στιγμή. Το αυτοκίνητο είναι μέχρι στιγμής άψογο. Επιφυλάσσομαι για αναλυτικές παρατηρήσεις σε επόμενο post.
Άβαταρ μέλους
dfouz
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 23 Φεβ 2007, 16:29
Τοποθεσία: χολαργος αθηνα

Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό Antwnisv » 23 Φεβ 2007, 17:24

Να παρω και εγω την σκυταλη απο τον φιλο dfouz μιας και ειμαι κανουργιος και εγω στο forum, και καινουργιος κατοχος ενος μεταχειρισμενου με 7000χμ - GV 2.O JLXAW.
Ενα μπραβο σε ολους οσους ασχολουνται και ποσταρουν εδω στο forum,ωστε να μπορουμε να γραφουμε εμεις οτι θελουμε!!!
Ευχαριστω για την φιλοξενια.

Antwnis
Nobody,s Perfect ...Except the CAPTAIN.
Άβαταρ μέλους
Antwnisv
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 15:25

Re: Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό dfouz » 23 Φεβ 2007, 21:45

Antwnisv έγραψε:Να παρω και εγω την σκυταλη απο τον φιλο dfouz μιας και ειμαι κανουργιος και εγω στο forum, και καινουργιος κατοχος ενος μεταχειρισμενου με 7000χμ - GV 2.O JLXAW.
Ενα μπραβο σε ολους οσους ασχολουνται και ποσταρουν εδω στο forum,ωστε να μπορουμε να γραφουμε εμεις οτι θελουμε!!!
Ευχαριστω για την φιλοξενια.

Antwnis


Ευχαριστώ κι'εγώ για την φιλοξενία. Η παράθεση μη κατευθυνόμενων απόψεων είναι πολύτιμη. Για παράδειγμα το γνωστό πλέον(?) ζήτημα με την πίσω ανάρτηση του rav.Όταν σε test drive που έκανα το παρατήρησα στον ευγενέστατο πωλητή με κοίταξε σαν εξωγήινο, μέχρι που άρχισα να αμφιβάλλω για την αντίληψή μου.
'Οταν πρωτοείδα το θέμα στο portal από απογοητευμένους κατόχους rav, κατάλαβα ότι δεν ήμουν παράξενος, οτι το ζήτημα είναι υπαρκτό.Στο μεταξύ στα έγκυρα περιοδικά ούτε κουβέντα, ή το πολύ-πολύ ακροθιγώς να μην στενοχωρήσουμε κανένα....
Ευχαριστώ και πάλι
dfouz
Άβαταρ μέλους
dfouz
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 23 Φεβ 2007, 16:29
Τοποθεσία: χολαργος αθηνα

Δημοσίευσηαπό alfakias » 24 Φεβ 2007, 08:12

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας.Καλορίζικα τα GV σας και καλοτάξιδα.
Άβαταρ μέλους
alfakias
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2005, 08:52
Τοποθεσία: ΠΟΛΥΓΩΝΟ-ΑΘΗΝΑ

Re: Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό wannabesv » 26 Φεβ 2007, 00:20

Καλοτάξιδα και απροβλημάτιστα τα GV σας παίδες

Antwnisv έγραψε: και καινουργιος κατοχος ενος μεταχειρισμενου με 7000χμ - GV 2.O JLXAW.


Αν δεν σε πειράζει, πόσο σου ήρθε περίπου?
Άβαταρ μέλους
wannabesv
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2006, 12:53

Re: Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό Antwnisv » 26 Φεβ 2007, 11:31

Απο ιδιώτη 25000 ευρώ,με την ασφάλεια και κατι αερογραφους για κατι γρατζουνιες , και τα λαστιχα που του εβαλα κατι λιγο πανω απο 26000.

Antwnis
Nobody,s Perfect ...Except the CAPTAIN.
Άβαταρ μέλους
Antwnisv
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 15:25

Re: Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό gmak » 26 Φεβ 2007, 16:46

Antwnisv έγραψε:Απο ιδιώτη 25000 ευρώ,με την ασφάλεια και κατι αερογραφους για κατι γρατζουνιες , και τα λαστιχα που του εβαλα κατι λιγο πανω απο 26000.

Antwnis


επειδη δεν το ξερω...τι ειναι πο αερογραφοι?
www.4x4fun.gr

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS
Άβαταρ μέλους
gmak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:12

Re: Εντυπώσεις νέου χρήστη

Δημοσίευσηαπό Antwnisv » 26 Φεβ 2007, 19:54

Γρατζούνιες ,γδαρσίματα,μικρα βαθουλωματα ,καψιματα χρωματος,και αλλα μικρα ατυχηματα που μπορει εχει το auto σας μπορουν πλεων να φτιαχτουν με την χρηση του αερογραφου
Βαφουν το σημειο που εχει το προβλημα με αερογραφο τοπικα και μετα παιρνουν ολο το υπολοιπο σημειο με βερνικη.
Δηλαδη για μια γρατζουνια στην πορτα η στον προφυλακτηρα δεν τον βαφουν ολοκληρο αλλα μονο την γρατζουνια και μετα παιρνούν ολη την πορτα η τον προφυλακτήρα με βερνίκη και ειναι σαν καινουργιο.
Στα δε βαθουλωματα δεν βαζουν στοκο αλλα με κατι σαν βεντουζες το φερνουν στα ισα.
Λοιπoν καπως ετσι γινετε η δουλεια οπως μου ειπαν στο περιπου εκει που πηγα το GV για φτιαξιμο.
Η τιμες ειναι περιπου για μια γρατζουνια στο φτερο τα 60 ευρω,και το πας το πρωι το αμαξι και το παιρνεις το απογευμα.

Antwnis
Nobody,s Perfect ...Except the CAPTAIN.
Άβαταρ μέλους
Antwnisv
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 15:25


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες