Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Nέο μέλος

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό artaserse » 12 Ιουν 2007, 16:38

Vitaraκηδες, παρακαλώ, καλωσορίστε με στην παρέα σας.
Μπορεί να άργησα, αλλά τελικά τα κατάφερα!...
Aπό χτες είμαι κάτοχος ενός καινούργιου και αρκετά όμορφου 1.6 JXA που πήρα από τον Σφακιανάκη... Πού θα πάει?...Δεν θα το ερωτευτώ??...

Καλώς σας βρήκα!
Άβαταρ μέλους
artaserse
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 15 Μαρ 2007, 23:56
Τοποθεσία: Αθήνα, Ελλάδα

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό geoponos » 12 Ιουν 2007, 20:21

Καλώς ήλθες !! Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!!
Άβαταρ μέλους
geoponos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 30 Οκτ 2006, 23:43
Τοποθεσία: Λάρισα

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 07 Ιούλ 2007, 18:57

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ KONGV1,6.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ "ΠΑΙΖΩ" ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΤΑΛΛΕΙΑ ΣΚΑΛΙΣΤΙΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ.ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΙΣΩ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΟΡΑΙΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΕΞΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ MUD TERRAIN ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.ΕΧΕΙ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΑΣΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΙΑ ΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΗΦΟΡΕΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....OΠΟΤΕ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΦΡΑΠΕ ΣΤΗ ΦΥΣΗ...ΜΟΝΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΦΩΤΙΑ.
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό boscobalaban » 07 Ιούλ 2007, 21:24

γεια σε ολους και καλοριζικο το jeepακι
φιλε kon.gv1,6 καλο φαινεται το μερος που λες μπορεις να δοσεις πιο πολλες λεπτομερειες?
απο αθηνα και εγω και ψαχνομαι για κανα καλο μερος
Άβαταρ μέλους
boscobalaban
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2007, 15:02
Τοποθεσία: αθηνα

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 07 Ιούλ 2007, 23:58

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ BOSCOBALABAN!!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΑΒΕΡΝΑ ΣΤΑ ΧΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΠΡΙΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΧΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ 200 ΜΕΤΡΑ ΕΥΘΕΙΑ...ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ(ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ) ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΧΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΑΣΦΑΛΤΙΝΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΠΑΛΙ ΣΕ 200 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΕ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΕ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΑΜΠΛΕΛΑ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΟΔΟΣ ΣΚΑΛΙΣΤΙΡΗ.....ΑΥΤΟΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΑ ΜΕΤΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΣ ΜΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ......ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΩ....ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟΥΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΥΣ ΕΧΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΔΗΛΙ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΜΑΝΔΡΑ Η ΤΑ ΠΑΛΑΙΑ ΡΑΝΤΑΡ ΤΟΥ ΝΑΤΟ. (ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ).
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό boscobalaban » 08 Ιούλ 2007, 13:36

σε ευχαριστω πολυ kon
απο σεπτεμβρη με καμια βροχουλα θα ειναι οτι πρεπει μια βολτα απο εκει φανταζομαι απο οτι ειπες
οποτε το κανονιζουμε
επισης θα ηθελα να σου κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με τις βελτιωσεις που εχεις κανει στο gv σου και τις εντυπωσεις σου απο αυτες βεβαια μιλαμε για το ιδιο και εγω εχω το 1,6 οπως εσυ,αλλα απειραχτο
αν ναι θα τις μαζεψω και θα στις πω σιγα σιγα(αφορουν κυριως αναρτησεις και ελαστικα)
μεχρι να γινει αυτο ριξε μια ματια εδω αν δεν το εχεις δει http://www.k9rdj.co.uk/ProjectGV/
BUILD DIARY
sorry αν καθυστερω να σου απανταω αλλα δεν βρισκομαι πολλες ωρες σπιτι
Άβαταρ μέλους
boscobalaban
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2007, 15:02
Τοποθεσία: αθηνα

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 08 Ιούλ 2007, 20:23

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ BOSCOBALABAN(ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΝΙCK)!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΚΕΙ....ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΛΥΣΗ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΟΛΙΚΗΣ ΑΝΑΓΩΜΩΣΗΣ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ.ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΟΜΕ MAD ΓΙΑ GV 1,6 2,0!!"ΜΠΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΤΙ....ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ...ΕΓΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 70-30/ΑΣΦΑΛΤΟ ΧΩΜΑ.ΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ "ΠΑΤΑΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟ".ΑΝ ΕΙΜΟΥΝΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΟΡΕΙΝΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ CALMINI 2,5" MEΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΝΤΥΤΕΡΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ.ΠΧ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΡΟΣ 3-5ΠΗΓΑΔΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΡΗΣΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΤΖΙΠ?ΠΧ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ST PININ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΦΕΔΙΑ ΚΑΙ VHF ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΡΥΦΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΗΣ ΘΕΑΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ.ΑΛΛΟΣ ΟΜΩΣ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ )ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΤΡΙΑΛ Η ΠΙΣΤΑ ΕΜΠΟΔΙΩΝ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΜΑ,ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό boscobalaban » 09 Ιούλ 2007, 11:26

γεια φιλε κον κατααρχας ευχαριστω για τον χρονο σου.καλα ναι δεν μιλαμε για κοψιματα και τρυπηματα στο αυτοκινητο μας( αυτοκτονια) αλλα εχει μερικες ωραιες ιδεες για πατεντες.για αρχη τι ειναι τα ελαστικα ολικης αναγωμωσης? πχ τα yokohama geolandar at που εχω τωρα τι ειναι?εσυ μιλας να βαλεις mud σε διασταση215\ 65\16 η 215\70\16 και αυτα που εχεις στις φωτο σε τι τιμη παιζουν?σε ζαλισα το ξερω
Άβαταρ μέλους
boscobalaban
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2007, 15:02
Τοποθεσία: αθηνα

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 09 Ιούλ 2007, 15:36

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΔΕΝ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΙΔΕΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ....ΑΠΟ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟ ΦΥΓΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΔΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΕΜΠΡΟΣ. Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΟΛΙΚΗΣ ΑΝΑΓΩΜΩΣΗΣ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ.ΕΧΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΓΩΜΩΣΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ....ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΤΖΙΠΑΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΩ 3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ.ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΧΩΜΑ...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Nέο μέλος

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 24 Ιούλ 2007, 15:01

καλησπερα...
κανα νεο μελος με vitara?η g.vitara?ολοι παλιοι ειστε? :D :D
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες