Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΓΙΑ GV 2,5 AYTOMATO...

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΓΙΑ GV 2,5 AYTOMATO...

Δημοσίευσηαπό ichronis » 13 Ιουν 2007, 20:42

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....
EIMAI NEO ΜΕΛΟΣ...ΚΑΙ ΒΡΗΚΟ ΟΛΟ ΤΟ FORUM ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!
ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΝΟΣ JIMNY '04 SPORT.
ΗΡΘΕ ΟΜΩΣ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ .... ΩΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ GV 2,5 ccm '04 ΑΥΤΟΜΑΤΟ...ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΦΥΣΙΚΑ...
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ;;;
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΡΙΣΙΜΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ 4Χ4;;
ΕΠΙΣΗΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΙΔΙΟΚΤΗΚΤΕΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ;;;
ΤΟ ΠΡΟΟΡΙΖΩ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΧΡΗΣΗ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩ...

Υ.Σ. ΑΠΟ ΤΟ JIMNY '04 SPORT ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ....
Άβαταρ μέλους
ichronis
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Ιουν 2007, 20:27
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΓΙΑ GV 2,5 AYTOMATO...

Δημοσίευσηαπό mountainboy » 16 Ιουν 2007, 01:07

Το εχω ενα χρονο ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις σκυλι και στην αυτοματη εκδοση πολυ ανετο και αθορυβο το συγκεκριμενο μοντελο ειναι για μενα το καλυτερο βιταρα που εγινε ποτε (πρωην κατοχος ακομη 2 βιταρα) εχουμε 2 αυτοματα γκραντ v6 στην παρεα μοντελα 98 και 2001 το 2004 ειναι ακομα καλυτερο. Οτι χρειαστης βαλε τις φωνες...!
ΥΓ για οικογενειακη χρηση ειναι λιγο σφικτο λογω πισω ακαμπτου αξονα αλλα ειναι πολυ οικονομικο για την δυναμη του και τα κυβικα του και φυσικα πολυ μα πολυ γερο!!!!
Άβαταρ μέλους
mountainboy
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 22 Μαρ 2006, 22:56

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΓΙΑ GV 2,5 AYTOMATO...

Δημοσίευσηαπό mountainboy » 10 Ιούλ 2007, 14:32

τι εκανες τελικα το πηρες το εργαλειο???
Άβαταρ μέλους
mountainboy
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 22 Μαρ 2006, 22:56

ktse2.5v6

Δημοσίευσηαπό ktse2.5v6 » 12 Ιούλ 2007, 08:45

φιλεμου γιασου και απο εμενα!ειμαι κατοχος και εγω σε μηχανικη εκδωση το αμαξι ειναι ε ξ ε ρ ε τ ι κ ο κανει τα παντα ειναι αξιοπιστο και δεν σπαει και αν θες 4 λαστιχα α/τ για να μπωρεις να πας και εκτος!
Άβαταρ μέλους
ktse2.5v6
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2007, 16:09


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες