Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

1o EVENT του Hellenic Jimny Club

1o EVENT του Hellenic Jimny Club

Δημοσίευσηαπό jimnys » 10 Απρ 2004, 01:22

Oι μέρες πλησιάζουν, είναι γεγονός, μόνο και στην ιδέα τις διοργάνωσης ενός τέτοιου γεγονότος νιώθουμε ρύγος, μιάς και δεν είμαστε επαγγελματίες διοργανωτές :D .
Όσοι καταλαβαίνουμε τι σημένει να οργανώνεις ένα event - εγκαίνια ενός συλλόγου που τώρα γεννιέται με τις χίλιες δύο δυσκολίες και των ενθουσιασμό των ιδρυτικών του μελών.
Ένα όνειρο που ξεκίνησε ένα βράδυ, μέσα σ'αυτό το Forum, στα τέλη του Νοέμβρη του 2003.
Κοιτώντας ένα screen που πέρασα αρκετές ώρες μπροστά του, μου φαίνεται τόσο οικείο που διμιουργεί τάσεις νοσταλγίας.
Κάνω αυτό το Post νιώθωντας την ανάγκη να αποδόσω την ανάλογη τιμή, τόσο στον χώρο που φιλοξένησε την γέννηση της ιδέας, όσο και στους ανθρώπους που απο εδώ γνώρισα και συνεχίζουμε ακόμα, πιο ζεστα τώρα, να επικοινωνούμε και να αγωνιζόμαστε για την ιδέα του jimny club.
Νιώθω όμως ευτυχισμένος, γιατί γυρνώ εκεί που ξεκίνησα, μέσα του 2002 αν θυμάμαι καλά, με άλλο nickname τότε, θέλοντας να πώ ένα ευχαριστώ στα παιδιά απο το offroad, γιατί μέσα απο τις συζητήσεις μάθαμε(εγώ τουλάχιστον έμαθα πολλά) όλοι μας πράγματα που μας έκαναν καλύτερους.
Νιώθω καλά επειδεί δεν ξεχνώ την ιστορία μου.
Θέλω να ευχαριστήσω επίσης τα παιδιά που ΄συντηρούν΄ το site για τις φιλότημες προσπάθειες που καταβάλουν και την συνεργασία τους.
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στα ΄παιδιά΄-μέλη-φίλους πλέον του jimny club που κάνουν οτιδήποτε περνά απο το χέρι τους, για την ανάπτυξη του .
Δέν θα γράψω ονόματα γιατί απλά.....είναι πολλά!!! :D :D
Που θα φτάσει δεν ξέρουμε , θα προσπαθήσουμε όμως για το καλύτερο σε έναν σύλογο που μπορεί το όνομα του να έχει στοχεύση σε ένα όχημα τετρακίνησης, τα σχέδια του εκτείνονται όμως και σε κοινωνικούς σκοπούς και προβλήματα που μας απασχολούν.
Να ευχαριστήσω, λέγοντας την αλήθεια, τα παιδιά με τα άσπρα NIVA μιάς και μας οδήγησαν......
Να ευχαριστήσω επίσης την χορηγό ετερεία και τον manager της για την υποστήριξη που μας έδωσαν, και την κατανόηση που έδειξαν.... :D :D .
Απο εκεί και πέρα σας περιμένουμε όλους για να γνωριστούμε και να περάσουμε καλά, με την υπόσχεση πως δεν τελειώνει εδώ και δεν είδατε τίποτα ακόμα.....


Εικόνα
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό panos » 10 Απρ 2004, 21:22

Γιάννη , μετά από 5 μήνες δουλειάς κάναμε έναν ολόκληρο κύκλο και ξαναγράφουμε στο σημείο από το οποίο όλα ξεκίνησαν.

Για όσους δεν το γνωρίζουν η ιδέα για την δημιουργία του Συλλόγου άρχισε εδώ.
Οι αρχικοί λόγοι δεν χρειάζεται να αναφερθούν. Σημασία έχει , όπως πολύ σωστά είπες και εσύ Γιάννη , πως πλέον οι επιδιώξεις μας για τον Σύλλογο καλύπτουν ένα πράγματι ευρύ φάσμα .

Θέλω και εγώ να ευχαριστήσω τα παιδιά του off road που μας έδωσαν τον χώρο τότε για να συζητήσουμε όταν κάναμε τα πρώτα βήματα αλλά και που συνέχισαν να κρατούν αυτόν τον χώρο ανοιχτό και προσβάσιμο βοηθώντας όλους μας.

Καλή Ανάσταση σε όλους και υγεία και ευτυχία .
Εικόνα
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
panos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 17 Ιαν 2003, 03:54
Τοποθεσία: Αθηνα Πεντέλη


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 36 επισκέπτες