Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΡΓΑΤΗΣ

ΕΡΓΑΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό alfakias » 04 Νοέμ 2007, 18:39

Μπας και υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να έχει τοποθετήσει εργάτη στο καινούργιο GV;Καλό θα ήταν να το ψάξουμε λίγο το θέμα,χειμώνας έρχεται και ποτε δεν ξέρεις αν θα ξε(κολλήσεις) μετα την καγκουριά που σκέφτηκες. Το μόνο που έχω δει είναι απο δω : http://www.4x4misutonida.com/CATALOGOPHP/visor.php?marca=suzuki&modelo=GRAND%20VITARA&year=2005%20en%20adelante&pag=2
Άβαταρ μέλους
alfakias
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2005, 08:52
Τοποθεσία: ΠΟΛΥΓΩΝΟ-ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό alex23 » 05 Δεκ 2007, 11:13

Έχει περάσει 1 μηνάς από τότε που ανοίχτηκε το θέμα αλλά πάντα ένας εργάτης είναι χρήσιμος.
Υπάρχει βεβαία μεγάλο δίλλημα λόγω ΚΤΕΟ…
Αλλά αν μπορεί να καλυφθεί πίσω από τον προφυλακτήρα και να βγαίνει ι σιτα και να εμφανίζετε τότε είναι καλή λύση.

Υ.Γ. δεν έχω ούτε μια εβδομάδα το GV,πρώτο post.
Άβαταρ μέλους
alex23
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 05 Δεκ 2007, 10:58
Τοποθεσία: μαρουσι

Δημοσίευσηαπό Dimis4X4 » 05 Δεκ 2007, 19:22

Οπως έμαθα πηγαίνοντας το βιταρακι μου για τη ανάκληση της πλεξουδας (λογω ESP) στο συνεργειο που παντα το πηγαινω (το εχω αναφέρει παλαιοτερα στο θεμα με τα σερβις - για να μην κανω και διαφήμιση) η συγκεκριμενη αντιπροσωπεια εχει παρει ενα εργατη και προσπαθει να βρει τρόπο να το βαλει οπως και στο προηγουμενο site.
Οταν θα το τοποθετήσει οριστικά τους εχω πει να με ειδοποιήσουν (θα στοιχίζει περιπου στα 1600 ευρω +/-) μαλλον +

Οταν θα εχω νεοτερα θα αναφερθω....
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Δεν υπάρχει δεν μπορώ..... Μόνο δεν θέλω....

Μια μέρα χωρίς χαμόγελο είναι μια χαμένη μέρα !!!
Άβαταρ μέλους
Dimis4X4
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 15 Φεβ 2006, 03:19
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό alex23 » 05 Δεκ 2007, 21:43

1600 euro λιγο πολλα δεν ειναι?

ο πιο φτινος καλος εχει 500 ευρω!
και ποσο να παει τοποθετηση?
εγω εχω και το 3πορτο οποτε δεν χριαζεται και κανενας πανισχυρος.
Άβαταρ μέλους
alex23
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 05 Δεκ 2007, 10:58
Τοποθεσία: μαρουσι

Δημοσίευσηαπό typod » 06 Δεκ 2007, 11:51

Dimis4X4 έγραψε:Οπως έμαθα πηγαίνοντας το βιταρακι μου για τη ανάκληση της πλεξουδας (λογω ESP) στο συνεργειο που παντα το πηγαινω (το εχω αναφέρει παλαιοτερα στο θεμα με τα σερβις - για να μην κανω και διαφήμιση) η συγκεκριμενη αντιπροσωπεια εχει παρει ενα εργατη και προσπαθει να βρει τρόπο να το βαλει οπως και στο προηγουμενο site.
Οταν θα το τοποθετήσει οριστικά τους εχω πει να με ειδοποιήσουν (θα στοιχίζει περιπου στα 1600 ευρω +/-) μαλλον +

Οταν θα εχω νεοτερα θα αναφερθω....
Σίγουρα ο εργάτης ενδιαφέρει πολούς απο εμάς.Βλέποντας την δυσκολία και την προσοχή που απαιτείτε στην τοποθέτηση και ιδιαίτερα στην κατασκευή της βάσης του πρέπει να το ψάξουμε αρκετά.Μήν ξεχνάμε ότι υπάρχουν αερόσακοι,μεταβολή του βάρους προσοχή για το ηλεκτρικό σύστημα και κάποια μετατροπή στον προφυλακτήρα.Οσο για το ποσό αν είναι σωστή η δουλειά είναι καλά. Περιμένω και εγώ ενημέρωση.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό kaliakouda » 23 Δεκ 2007, 23:30

Αναφερθηκα εν συντομια και στην ενοτητα με τις ποδιες για το NEW G.V..Εκει που τις εβαλα λοιπον μου ειπαν, οτι μπαινει ανετα εργατης μεσα απο τον προφυλακτηρα μας.Διαφημιση δεν κανω.Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με ΠΜ.Το κοστος για τη βαση θα ειναι γυρω στα 300-350 ευρω
Άβαταρ μέλους
kaliakouda
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 29 Σεπ 2007, 18:47
Τοποθεσία: iraklio attikis


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 42 επισκέπτες