Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

New Grand Vitara 1.9DDis 5D

New Grand Vitara 1.9DDis 5D με facelift μετά την 1/10/2008

Δημοσίευσηαπό ntg » 18 Οκτ 2008, 21:01

Μήπως ξέρει κανείς γιατί όλες οι ανιπτοσωπείες μου απαντούν ότι δεν έχε γίνει το facelift μόνο στην έκδοση του πετρελαίου; Είναι δυνατόν ο γιαπωνέζος να έχει κάνει τέτοιο λάθος ή ο Έλληνας κάνει τις πονηριές του; Με τους νέους κινητήρες που ανακοίνωσε έβαλε και το facelift σε όλα τα μοντέλα όπως φαίνεται και στο site της globalsuzuki. Μόνο στο ελληνικό site γράφει άλλα ντ'άλλων. Ξέρεις κανείς να μου πεί;
Άβαταρ μέλους
ntg
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 18 Οκτ 2008, 20:57

New Grand Vitara 1.9DDis 5D με facelift μετά την 1/10/2008

Δημοσίευσηαπό johndrama » 19 Οκτ 2008, 19:02

Μηπως τα αποθεματα που εχουν απο diesel τους αρκουν για τους επομενους μηνες?Και δε ζητησαν ακομα?Στην αυτοπροφιτ ρωτησες?
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Δημοσίευσηαπό ntg » 20 Οκτ 2008, 16:43

Είχες δίκιο. Αν δεν έπαιρνα Αθήνα δεν θα το μάθαινα. Μου είπαν τους έχουν μείνει diesel και θέλουν να τα πουλήσουν για να έρθουν τα καινούρια. Ποιός όμως θα πάει να τα πάρει ξέροντας ότι κάποια στιγμή θα αλλαχτούν με το καινούριο; Στην Πάτρα μου είπαν ότι δεν περπατάει το diesel επείδή είναι πιο ακριβή απότην αμόλυβδη βενζίνη και γι'αυτό δεν το άλλαξαν. Ή με κορόιδευαν ή ήταν άσχετοι...Σε ευχαριστώ πάντως..Μάλλον θα περιμένω κάποιους μήνες ακόμα.
Άβαταρ μέλους
ntg
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 18 Οκτ 2008, 20:57

Δημοσίευσηαπό johndrama » 20 Οκτ 2008, 22:43

Kai μια απορια ακομη πως η αυτοπροφιτ εφερε το high executive και η Ελληνικη αντιπροσωπια δεν το εφερε?Συγκεκριμενα εχω δει αλλο ενα ιδιο με το δικο μου 1.6 high executive(FULL EXTRA ΣΤΗ τιμη του απλου
) αλλα πενταπορτο και πετρελαιο το οποιο ηταν απο εξωτερικο.Παιζουν παιχνιδια και δε παιρνουμε χαμπαρι και παμε και τους τα σκαμε.........
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 36 επισκέπτες