Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

personal best-auto value

personal best-auto value

Δημοσίευσηαπό tasossuzuki » 05 Ιούλ 2008, 22:21

xairaite!menw sthn metamorfwsh kai konta mou einai h personal best kai h auto value.eimai sthn telikh eythia na agorasw to sx4 kai exoun 800eurw diafora.exw psaksei gia diafores sta aytokinhta tous alla den exw vrei kapoia.tha hthela an kapoios exei plhroforeies na me plhroforhsh!sas eyxaristw
Άβαταρ μέλους
tasossuzuki
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2008, 21:58

personal best-auto value

Δημοσίευσηαπό ermis1975 » 05 Ιούλ 2008, 23:46

Άπλά είναι παραεισαγωγή. Δε θα βρείς διαφορές. Αν είναι πχ απο Γερμανία μπορεί να μην έχει ελληνικό manual ή κάποια ταμπελάκια να είναι Γερμανικά. Όπως και οι προδιαγραφές. πχ να έχουν θερμενόμενα καθίσματα ή και καθρέπτες.
Η ελληνική αντιπροσωπεία τα καλύπτει. Απλά δες αν έχουν αυτό που ζητάς. (εμένα όταν είχα πάρει το jimny, μου λέγανε ετοιμοαράδοτο και οταν πήγα να το κλείσω δεν είχε!).
Γενικά όμως (όπου και να πας) τόνισέ τους οτι το αυτοκίνητο δε θές να εχει κανένα βαμμένο μέρος..(πχ απο μεταφορά) Την είχα πατήσει με προφυλακτήρα και απο την επίσημη αντιπροσωπεία.
Άβαταρ μέλους
ermis1975
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 327
Εγγραφή: 18 Μάιος 2008, 10:34

personal best-auto value

Δημοσίευσηαπό tasossuzuki » 09 Αύγ 2008, 00:04

χαιραιτε και παλι!σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!πραγματικα δεν βρηκα διαφορες!ρωτησα και καποιον που εχει ενα φιλο που δουλευει σε personal best και μου μετεφερε οτι απλως θα γλυτωσω καποια χρηματα! ευτυχως ειχε ετοιμοπαραδοτο και το πηρα σε 5 μερες!απο το αυτοκινητο εμεινα απιστευτα ευχαριστημενος!σε ευχαριστω και παλι!!
Άβαταρ μέλους
tasossuzuki
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2008, 21:58


Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 43 επισκέπτες