Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Υπηρεσίες λόχου !!!!!

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 24 Μαρ 2005, 22:50

ΕΙΠΑΜΕ ΒΑΨΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΝΑ VITARA ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΛΑΝΤΟΥΔΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΝΑΙ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ. ΑΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΤΟ VITARA ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΦΑΝΑΡΤΖΗ!ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝΕ VITARA ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ! :D :D :D .ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ VITARA ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΒΡΟΝΤΟ ΣΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ :D :D ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΣΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ? :D .ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΩΣΟ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΝΕΣΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΙΣΤΟΥΣ!!!
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 25 Μαρ 2005, 23:26

TSARKOS έγραψε:ΕΙΠΑΜΕ ΒΑΨΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΝΑ VITARA ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΛΑΝΤΟΥΔΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΝΑΙ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ. ΑΣΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΤΟ VITARA ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΦΑΝΑΡΤΖΗ!ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΓΥΡΩ ΣΑΣ ΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝΕ VITARA ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ! :D :D :D .ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ VITARA ΤΗΣ ΦΩΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΒΡΟΝΤΟ ΣΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ :D :D ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΣΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ? :D .ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΡΩΣΟ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΝΕΣΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΙΣΤΟΥΣ!!!


Βρε βρε καλώς τον νέοπα τον κοτετσόβιο που μας ήρθε και ορεξάτος. Κάθισε αγόρι μου ηρέμισε πιες και κανα καφεδάκι και μετά θα σου εξηγήσω γιατί δεν είναι σωστό να πηγαίνεις με το Niva να αρμέξεις τις αγελάδες :twisted: :twisted:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 26 Μαρ 2005, 01:23

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ........... :twisted: :twisted: ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΤΑΡΑ(ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ)Ο ΕΝΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΓΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ .ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΠΟΔΙ ΚΟΠΑΝΙΟΤΑΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΛΑΚΟΥΒΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ. ΑΠΟ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΔΡΑΜΑ.ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΙΤΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΦΤΙΑΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό niva13 » 27 Μαρ 2005, 21:52

ΦΙΛΕ ΜΠΛΑΚΡΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΣΑΡΚΟ ΤΑ VITARA ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΕΙΑ ΔΡΟΜΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ GEIA ΣΚΛΗΡΟ OFF ROAD ΠOY ZHTAME OI PERISSOTERI ΟΣΟ ΓΕΙΑ ΤΟΝ ΦΑΝΑΡΤΖΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΗΤΟΙ . :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [/quote]
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό firelord » 28 Μαρ 2005, 09:52

τηρούν όμως προδιαγραφές μπανιέρας!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό niva13 » 01 Απρ 2005, 19:35

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΧΟΥ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 02 Απρ 2005, 19:07

Kανενα σχολιο μονο διαβαστε την υπογραφη μου :wink: το πιασες το υπονοουμενο ετσι μαυροχρηστο?
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 02 Απρ 2005, 19:17

savourdaman έγραψε:Kανενα σχολιο μονο διαβαστε την υπογραφη μου :wink: το πιασες το υπονοουμενο ετσι μαυροχρηστο?


Τώρα κλ@σ@με μαλλλλι. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Σίγα ρε μεγαλλλε με το άγριο κοτέτσι :twisted: :twisted: Αν με δεις πουθενά μην μου πουλήσεις αβγά δεν την τρώω την ομελέτα. :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 02 Απρ 2005, 19:24

Πω πω ανατριχιασα λες να εχω πυρετο?Δεν μου δανειζεις την μπανιερα να κανω κανενα μπανακι μπας και μου πεσει?(ο πυρετος πορνηρο μυαλο) :lol: :lol: :lol: :lol:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 02 Απρ 2005, 19:28

savourdaman έγραψε:Πω πω ανατριχιασα λες να εχω πυρετο?Δεν μου δανειζεις την μπανιερα να κανω κανενα μπανακι μπας και μου πεσει?(ο πυρετος πορνηρο μυαλο) :lol: :lol: :lol: :lol:


Να σου πω ρε συ,.. το ΣΑΒΟΥΡΑ MAN στο κόλλησαν οι φίλοι σου όταν σε είδαν με Niva ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 02 Απρ 2005, 19:35

Λοιπον φιλε μου οχι το σαβουρδαμαν βγηκε απο τον αδελφο μου οταν εφαγα καποτε μια γενναια σουπα με την μηχανη του με 0 km εκτοτε το αφησα ετσι οσον αφορα την σαβουρα την εχεις κατω στο γκαραζ σου και λεγεται βουτύρα :twisted: :twisted: :twisted:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 02 Απρ 2005, 19:43

savourdaman έγραψε:Λοιπον φιλε μου οχι το σαβουρδαμαν βγηκε απο τον αδελφο μου οταν εφαγα καποτε μια γενναια σουπα με την μηχανη του με 0 km εκτοτε το αφησα ετσι οσον αφορα την σαβουρα την εχεις κατω στο γκαραζ σου και λεγεται βουτύρα :twisted: :twisted: :twisted:


Ετσι εξηγείται λοιπόν :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Απο χτύπημα στο κεφάλι νομίζεις οτι το Niva είναι αμάξι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 02 Απρ 2005, 19:46

Κατσε να το δεις απο αυριο που ψηλωνει με την βοηθεια του ετερου Χρηστου της παρεας και τα λεμε χεχεχε
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό kotsidakias » 02 Απρ 2005, 19:48

ζαλιστικα να σας βλεπω απο το ενα θεμα στο αλλο!!!! :shocked:
:rockout3: :rockout3: :rockout3: :eyeslam: :vomit:
Άβαταρ μέλους
kotsidakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: 08 Δεκ 2004, 12:42
Τοποθεσία: Β.Προάστεια

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 02 Απρ 2005, 19:54

Τελικα εχουμε μια σχεση μισους με μπολικη συμπονοια :lol: :lol: :lol:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες