Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Club NIVA?

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 29 Μαρ 2005, 08:34

blackchris έγραψε:Την Κυριακή θα είμαι και εγώ στην Πάρνηθα με φίλους. Να συναντηθούμε να σας πω γιατί πρέπει να πετάξετε τα χρέπια σας. Τ ΄ακούς Αντωνάκη (πρόεδρε)?

Είσαι τυχερός που έλειπα, αλλιώς θα σου έλεγα εγώ :smackbottom: :smackbottom:
Σου απάντησε καταλλήλως όμως ο σύντροφος giagoulas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 30 Μαρ 2005, 23:46

Τελικά την Κυριακή πήγα στην Πάρνηθα πρόθυμος να ενταχθώ στο Club των Niva αλλά μόνο ο kotsidakias και ο gtsit ήταν εκεί και πρόθυμοι για μάχη οι υπόλοιποι την έκαναν για μάχη με πιρούνια. Ρε ούστ απο εδώ που όλο λόγια είστε.
Μπανιέρες και κοτέτσια έπαιξαν λίγο αλλά ικανοποιητικά και το καθένα στον χώρο που του ταιριάζει:


Η μπανιέρα
Εικόνα

Και τα κοτέτσια:

Εικόνα

Κοιτάζοντας απο μακριά και κακαρίζοντας :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό kotsidakias » 31 Μαρ 2005, 17:34

Ακριβως κακαριζοντας στα γελια για την χοντραδα που εκανες. :bang:
παιδια πηγε να περασει τη λιμνουλα χωρις να ελενξει τα αποτελεσματα τα βλεπετε,καμαρωνει κιολας παναθεμα τον!! χιχιχιχιχι αχα χα χα! :lol: :twisted: :twisted:
:rockout3: :rockout3: :rockout3: :eyeslam: :vomit:
Άβαταρ μέλους
kotsidakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: 08 Δεκ 2004, 12:42
Τοποθεσία: Β.Προάστεια

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 31 Μαρ 2005, 22:23

ΤΟ RANGE ROVER ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ??ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΠΡΟ ΙΜΑΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ :lol: :lol: .ΠΑΝΤΩΣ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟ ΡΙΞΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟΥ(ΜΠΑΝΙΕΡΑ) :twisted: :twisted: ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΧΡΩΜΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΑΜΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΕΙΣ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό kotsidakias » 31 Μαρ 2005, 22:29

το Range απλα του το μακρυνε λιγο παραπανω του το εκανε μακρυα μπανιερα τωρα :twisted:
:rockout3: :rockout3: :rockout3: :eyeslam: :vomit:
Άβαταρ μέλους
kotsidakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: 08 Δεκ 2004, 12:42
Τοποθεσία: Β.Προάστεια

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 01 Απρ 2005, 07:33

kotsidakias έγραψε:Ακριβως κακαριζοντας στα γελια για την χοντραδα που εκανες. :bang:
παιδια πηγε να περασει τη λιμνουλα χωρις να ελενξει τα αποτελεσματα τα βλεπετε,καμαρωνει κιολας παναθεμα τον!! χιχιχιχιχι αχα χα χα! :lol: :twisted: :twisted:

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί το βγάλατε, έπρεπε να το αφήσετε μέχρι το καλοκαίρι εκεί, θα γινόταν ωραία γλάστρα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό firelord » 01 Απρ 2005, 10:57

γιωργάκο, μήπως θες και τζακούζι τώρα!

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ιδέες που σου βάζω ε?
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό michailbm » 01 Απρ 2005, 12:06

firelord έγραψε:γιωργάκο, μήπως θες και τζακούζι τώρα!

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ιδέες που σου βάζω ε?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό vagelis » 01 Απρ 2005, 12:21

Γιαυτο πηγαινει στα βουνα με τα καμαρια της εγγλεζικης και ευρωπαικης θα ελεγα αυτικινητοβιομηχανιας.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό gtsit » 01 Απρ 2005, 12:34

vagelis έγραψε:Γιαυτο πηγαινει στα βουνα με τα καμαρια της εγγλεζικης και ευρωπαικης θα ελεγα αυτικινητοβιομηχανιας.


Καμάρια??? ΧΑ ΧΑ ΧΑ Έφαγες ένα κόλλημα στο ίσιωμα βαγγελάκι όλο δικό σου. Η πλάκα ήταν ότι δεν ξεκόλαγε με τίποτα το DEFENDER με το βάρος που είχε, και χρείάστηκε αρκετό ζόρι και γκαπ για να βγεί με την βοήθεια του RANGE ROVER. Μήπως λέω ψέματα??? Κρίμα που απλά δεν πήραμε photos και από αυτή την φάση. Δεν πειράζει όμως την επόμενη φορά.
Το γέλιο της υπόθεσης πάντως ήταν όταν ο blackchris πορσπαθούσε να ξεκολλήσει το DEFNEDER. Στράβωσαν τα ναυτικά κλειδιά.........

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό gtsit » 01 Απρ 2005, 12:51

Και για να λέμε και όλη την αλήθεια και εμείς κολλήσαμε. Μόνο που τα 2 NIVA (kotsidakias και εγώ) συνεργάστηκαν άψογα και ξεκόλλησαν το ένα το άλλο με ένα απλό τράβηγμα σε χρόνο ρεκόρ. Α και να μην το ξεχάσω. Έχω την υποψία πως οι Βαγγέλης και Blackchris ερχόντουσαν όλο καμάρι να ξεκολλήσουν εμάς όταν μας έβλεπαν από μακριά, την ώρα που κόλλησε το DEFENDER...... χι χι χι.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό xristost » 01 Απρ 2005, 15:46

Αυτα συντροφε δεν τους τα λενε ετσι αποτομα !! γιατι εχουν δωσει και μια περιουσια για να τα παρουν και ειναι αδικο να βλεπουν τα νιβακια με το ενα τεταρτο της αξιας τους να πηγαινουν τους ευτυχισμενους τους οδηγους ποιοοοοο μακριιιαααα!!!!!!! :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό niva13 » 01 Απρ 2005, 19:31

παντος αυτη την φωτογραφια πρεπει να την βαλουν στην καινουργια τους μπλουζα και να λεει
STRATEGO ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΤΑΙ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό blackchris » 02 Απρ 2005, 20:07

gtsit έγραψε: . Έχω την υποψία πως οι Βαγγέλης και Blackchris ερχόντουσαν όλο καμάρι να ξεκολλήσουν εμάς όταν μας έβλεπαν από μακριά, την ώρα που κόλλησε το DEFENDER...... χι χι χι.

GEORGE


Σε αυτό δεν έχεις άδικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απο μακριά λέγαμε " μα εκέι κόλλησαν ?? Πάντως εκει που κολλήσατε εσεις περνούσαν και ποδήλατα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Η μπανιέρα μου απο δύπορτη έγινε τετράπορτη μετά απο τα γκάπ και γκούπ :lol: :lol:
Πάντως όποιος δεν δοκιμάζει δεν βελτιώνεται. :roll: :roll: Το μπάνιο στην λίμνη μια φορά το ευχαριστήθηκα :lol: :lol: :lol: δροσίστικα ρε παιδάκι μου :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό kotsidakias » 02 Απρ 2005, 20:11

blackchris έγραψε:
gtsit έγραψε: . Έχω την υποψία πως οι Βαγγέλης και Blackchris ερχόντουσαν όλο καμάρι να ξεκολλήσουν εμάς όταν μας έβλεπαν από μακριά, την ώρα που κόλλησε το DEFENDER...... χι χι χι.

GEORGE


Σε αυτό δεν έχεις άδικο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απο μακριά λέγαμε " μα εκέι κόλλησαν ?? Πάντως εκει που κολλήσατε εσεις περνούσαν και ποδήλατα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Η μπανιέρα μου απο δύπορτη έγινε τετράπορτη μετά απο τα γκάπ και γκούπ :lol: :lol:
Πάντως όποιος δεν δοκιμάζει δεν βελτιώνεται. :roll: :roll: Το μπάνιο στην λίμνη μια φορά το ευχαριστήθηκα :lol: :lol: :lol: δροσίστικα ρε παιδάκι μου :lol: :lol:


καλα ασε που περναγες απο εκει ουτε στο ονειρο σου εκει και τρακτερ θα κολλαγε!
παρολα αυτα δοκιμασα και ας εχω λαστιχα που ειτε παω με τις ζαντες ή με αυτα το ενα και το αυτο!! :lol:
:rockout3: :rockout3: :rockout3: :eyeslam: :vomit:
Άβαταρ μέλους
kotsidakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: 08 Δεκ 2004, 12:42
Τοποθεσία: Β.Προάστεια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες