Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μήπως Θέλουμε Αλλο Αυτοκίνητο και δεν το ΞΕΡΟΥΜΕ!!!

Μήπως Θέλουμε Αλλο Αυτοκίνητο και δεν το ΞΕΡΟΥΜΕ!!!

Ουτε Κουβέντα. Δεν αλλάζω το Niva με τίποτε
17
63%
Τώρα που το λές ...............
1
4%
Θα ήθελα αλλά βλέπεις το βαλάντιο μου ......
3
11%
Σιγουρα θέλω αλλό αυτοκίνητο. Ειναι στο πρόγραμμα
6
22%
 
Σύνολο ψήφων : 27

Δημοσίευσηαπό strofimios1 » 16 Φεβ 2005, 11:31

Metalaxe έγραψε:
strofimios1 έγραψε:Να τολμησω να πω disco mpi ή θα φαω ξυλο;

Το Disco Mpi δεν πληρεί τις παρακάτω προδιαγραφές
2. Μικρή αξία κτήσης και συντήρησης


Βρισκεις αυτοκινητα απο 10000(χρεπια προ 95)-18000(αστερια του 96+ full extra).
Για την συντηρηση απο οτι ειδα σε disco γνωστου μου ειναι νορμαλ η κατασταση.
Καταναλωση γυρω στα 10-11 λιτρα/100χλμ. με νορμαλ χρηση(max.16-17 lt.σε σκληρο off ή ταξιδι με τελικη).
Τωρα για τον ογκο......
Α,και μην ξεχασω,το πιο σπαστικο πραγμα στο"λεωφορειο"ειναι η θεση οδηγησης.Μολις κλεινεις την πορτα τρως το παραθυρο στη μουρη.Το γκαζι ειναι εκει που κανονικα επρεπε να ειναι το φρενο το φρενο ειναι στη θεση του συμπλεκτη και ο συμπλεκτης ειναι πανω απο το footrest!!!!!!!!
Εισαι κολημενος πανω στη πορτα χειροτερα και απο jimny!!!!!
Κια φανταστητε οτι ειμαι πολυ αδυνατος και μου φανηκε στριμωγμενη η θεση οδηγησης.
Τελευταία επεξεργασία από strofimios1 και 16 Φεβ 2005, 11:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
strofimios1
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 10:58
Τοποθεσία: ΣΤΟΥ ΧΑΝΤΑΚ'

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 16 Φεβ 2005, 11:32

Σύντροφοι,
αυτή η ψηφοφορία είναι επιεικώς απαράδεκτη :crazy:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό firelord » 16 Φεβ 2005, 11:46

συμφωνώ σύντροφε

επιπλέον προτείνω να μαυρίσουμε στο ξύλο τον αθλιόμπαρμπα μπλακρίς
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 16 Φεβ 2005, 12:26

firelord έγραψε:συμφωνώ σύντροφε

επιπλέον προτείνω να μαυρίσουμε στο ξύλο τον αθλιόμπαρμπα μπλακρίς

Εξαίρετη ιδέα ηρωϊκέ σύντροφε, έτσι θα έχει και τη χάρη, όχι μόνο το όνομα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό michailbm » 16 Φεβ 2005, 12:35

Metalaxe έγραψε:
firelord έγραψε:συμφωνώ σύντροφε

επιπλέον προτείνω να μαυρίσουμε στο ξύλο τον αθλιόμπαρμπα μπλακρίς

Εξαίρετη ιδέα ηρωϊκέ σύντροφε, έτσι θα έχει και τη χάρη, όχι μόνο το όνομα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Οχι ρε παιδια !!!!! :roll: :roll: :roll:
Κριμα το παληκαρι δεν θελει ξυλο ... την αγαπη μας και την στοργη μας θελει και θα επανελθει!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Φεβ 2005, 12:52

:assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking: :assshaking:
Μου χάρισαν ένα Niva και είπα να το αξιοποιήσω και αγόρασα κότες, αλλά οι κότες αρνήθηκαν για κοτέτσι τους το Niva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό firelord » 16 Φεβ 2005, 12:55

προς γενικότερη αξιολόγηση της κατάστασης, υποβάλω τα κάτωθι επίσημα πρακτικά από το stratego και καλώ τον μαυροκρίς σε απολογία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

-------------------------------------------------------------------------------------

ΠΩΣ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΝΙΒΑ ΠΗΡΑΝ ΤΙΣ ΚΟΥΠΕΣ ΣΤΟ TRAIL RAID (2-2-2004)
To έκτακτο συμβούλιο επιτροπής αγώνα συνεκλήθη υπό τους αρχικομμισάριους METALAXE, DISTA, TAZMANIA. Η συνάντηση έλαβε χώρα στη μυστική Ντάτσα του Dr. Format. Παρίσταντο οι σύμμαχες δυνάμεις Τedos@teda, Forester, Vagelis. Τον ρόλο του Εφιάλτη ανέλαβαν οι Xontros, Fyz, Blackchris.
To σχέδιο μάχης καταρτίστηκε σύμφωνα με τις διδαχές των
Dista ( Εγχειρίδιο μάχης. Πως κατέλαβα τα Βαρδούσια )
San Tsou ( H τέχνη του πολέμου )
Tazmania ( Τακτικές Υποβρυχίου Πολέμου )
Μetalaxe ( Παιδιά γερά πάρτε τους τα βρακιά )
Forester ( H σημασία της προβατίνας στον ανορθόδοξο πόλεμο )
Μakiavelli ( Ο ηγεμών )
Tedos@Teda ( Λευτεριά στο Μαντρόσκυλο )
Xontros ( Περί μοριακής δομής ημιαξονίων και νανοϋπολογιστές )
Fyz ( Eπικοινωνίες στην στρατόσφαιρα )


Γραμμή Αμυνας Ι
Ολοι στη σειρα να φαμε τα λιμα.

Τα ΝΙΒΑ ξεκινουν όλα μαζί σε πλήρη παράταξη. Πάνε μαζί καταλαμβάνοντας όλο το πλάτος του δρόμου και όταν αυτό δεν είναι αρκετό σε διπλή και τριπλή παράταξη. Η στρατηγική είναι άκρως αποτελεσματική σε οδηγούς Jimny Suv και μερικών Vitara. Μετά τα πρώτα 5 χιλιόμετρα όλοι αυτοί εγκαταλείπουν ψάχνοντας για παρακείμενες μοδάτες καφετέριες ( όπου δηλαδή θα έπρεπε να είχαν πάει από την αρχή ! Τι δουλειά έχουν τα καροτσάκια σούπερ μάρκετ στο 4χ4 ?)


Γραμμή Αμυνας ΙΙ
Το ημιαξονιο

Μπροστά έχουν φύγει τα Land Rover και αρκετά Vitara. O xontros δωροδοκημένος με σετ αναρτήσεων ΟΜΕ και τετράδα λάστιχα Μ/ΤΑ προφασίζεται κόψιμο ημιαξονίου ! Βγαίνοντας έξω να δεί τι συμβαίνει προφασίζεται και καρδιακό επεισόδιο ! Πολλα vitara σταματούν και τίθενται εκτός αγώνα ! Ανετα η πολεμική Αρμάδα των ΝΙΒΑ προσπερνα !
Ο xontros μεταφέρεται σε ασθενοφόρο το οποίο οδηγεί ο ίδιος ο DR. Caoutchouk!!!! Στον ρόλο της νοσοκόμας η γνωστή γραμματεύς!!!! Μέσα στο ασθενοφόρο παραλαμβάνει από την Γραμματέα τα 30 αργύρια της προδοσίας ήτοι τα ΟΜΕ και την τετράδα Μ/Τ. Τι άλλο παρέλαβε από την γραμματέα ούτε ξέρουμε ούτε θέμε να μάθουμε……..χιχιχιχι


ΓΡΑΜΜΗ ΑΜΥΝΑΣ ΙΙΙ

Όμορφη μου Καραγκούνα Την Μαντήλα Πάλι Κούνα

Μπροστά πάνε αφηνιασμένα τα LR ακολουθούμενα από διάφορα SUV VITARA και άλλα απόλυτα οχήματα SUPER MARKET…..
Φτάνει η ώρα του Blackchris . Δωροδοκημένος με την υπόσχεση ότι θα του κλείσουμε ραντεβού με την γραμματέα του Caoutchouk αλλά και ότι θα τον αφήσουμε να παίζει με τα κοντά ολο το τριήμερο στο Καρπενήσι ο blackchris αφήνει τις tazlady, teda, 4wd_mama, σε επίκαιρο σημείο της διαδρομής. Εκείνες ντυμένες με παραδοσιακές στολές καραγκούνας και μαλλί βαμμένο μαύρο κορακί (ως γνωστό το μαύρο κορακί είναι το επίσημο χρώμα της καραγκούνας) κουνάνε τα μαντήλια τους και μοιράζουν φρέσκα δροσερά φρούτα στους κουρασμένους διερχόμενους οδηγούς.

Τα φρούτα περιέχουν ένα ελαφρόν διουρητικόν το οποίο προκαλεί τα γνωστά αποτελέσματα. Ο στόλος των SUV εξολοθρεύεται εν ριπή οφθαλμού. Οδηγοί και πρόβατα διαγκωνίζονται για το ποιος θα βρει καλύτερη θέση κάτω από δεντράκι για να ανακουφιστεί.


ΓΡΑΜΜΗ ΑΜΥΝΑΣ ΙV

Σήματα από το υπερπέραν.

Όσοι επιζούν από το φιλί της δολοφόνου καραγκούνας, συνεχίζουν…..
Χαλαρά ακολουθούν τα NIVA σε παράταξη ενώ το χαμόγελο των οδηγών τους δειχνει τη σιγουριά της βέβαιης κατάληξης και την υπεροχή της colgate.

Λίγο πιο κάτω κρυμμένος, κάτω από τις φυλλωσιές το απόλυτο κέντρο επικοινωνιών FYZ (με το ολοκαίνουργιο δορυφορικό του πιάτο χορηγία των ΝΙΒΑ) παραμονεύει……Παίρνοντας γραμμή από την ντάτσα του σατανικού format αρχίζουν οι παρεμβολές. ’λλος ακούει τη μαμά του να του λέει να πάει για κεφτεδάκια , άλλος ακούει ότι τον ψάχνει η Νικολούλη, άλλος ακούει ότι ο Tedos κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου, άλλος ότι παραπάνω έχει αλκοτέστ η τροχαία , και μερικοί ακούνε μέχρι και ροζ γραμμές 090πάρεμε απολύτως δωρεάν!!

Επικρατεί απόλυτο πανδαιμόνιο! Πανικός και εγκαταλείψεις! Οι μόνοι που δεν ακούνε τίποτα είναι οι οδηγοί των απόλυτων οχημάτων 4χ4 ΝΙΒΑ οι οποίοι είναι συντονισμένοι σε άλλη συχνότητα!! Επίσης ορισμένοι Οδηγοί LR οι οποίοι με το θόρυβο που κάνουν μέσα τα οχήματά τους δεν θα άκουγαν ούτε τις σάλπιγγες της Δευτέρας Παρουσίας.

Όπως λέγαμε μπροστά προχωράνε αφηνιασμένα τα L/R. Στις τάξεις των Nivisti επικρατεί μια παράξενη ηρεμία. Μάλιστα κάποια στιγμή ακούγεται από το cb ο πρόεδρος Metalaxe να λέει στους υπόλοιπους: χαλαρά παιδιά, να κάνουμε και οικονομία στη βενζίνα!!!! Τι άραγε να ξέρουν οι φιλόσοφοι Nivisti off roaders που εμείς δεν το γνωρίζουμε?


ΓΡΑΜΜΗ ΑΜΥΝΑΣ V

Στου Vagelis το μαγαζί θα σταμάταγες και συ.

Δύο χιλιόμετρα πιο κάτω ο Μέγας Vagelis έχει απλώσει την πραμάτεια του. Όλα τα αξεσουάρ για L/R βελτιωτικά και ανταλλακτικά που μπορείτε να φανταστείτε. Από όλες τις απίθανες και πιθανές τρύπες της Αθήνας και των περιχώρων. Και σε τιμές… δώσε και σε μένα μπάρμπα. Η συντριπτική πλειοψηφία των L/R κραυγάζοντας, μωρέ δεν πά να κουρεύεστε κι εσείς κι ο αγώνας σας, σταματά κι επιδίδεται σε θεραπεία shopping. Χαλαρά απόλυτα στοιχισμένα και ζυγισμένα, τα λευκά Niva προσπερνούν.
Μπροστά τα τελευταία πέντε L/R οδηγούμενα από τον αδάμαστο Shaka πλησιάζουν τον τερματισμό. Θα χάσουν τα άσπρα Niva των αγώνα?


ΤΕΛΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΜΥΝΑΣ

Η ώρα του Forester.

To κινητό του Shaka χτυπά. Μια βραχνή φωνή του λέει ήρθε η ώρα. Η ώρα? Ποια ώρα? Ώρα για μακαρόνια? Ώρα για Marlboro? Μαύρη ώρα? Ποια ώρα ρε παιδιά?

Το προηγούμενο βράδυ ο άξιος commando Forester επίτιμο μέλος των απανταχού Nivisti έχει προχωρήσει σε δολιοφθορά του εχθρού. Κινούμενος μες στο σκοτάδι έχει απαγάγει το πιστό σκύλο του Shaka και επιστήθιο φίλο του μαντρόσκυλου. Έχει ειδοποιήσει τον Shaka ότι αν θέλει το καλό του σκύλου του θα πρέπει να υπακούσει στις οδηγίες που θα του δοθούν στο κινητό. Και ενώ το μαντρόσκυλο μαζί με το σκύλο του Shaka αλητεύουν βγαίνοντας διπλό ραντεβού με τη Λίζα και μια φίλη της, ο Shaka ανησυχώντας για την τύχη του πιστού του συντρόφου, υπακούει τις εντολές του Forester. Λοξοδρομεί από το road book παρασύροντας μαζί και τα λιγοστά L/R που είχαν απομείνει και τον ακολουθούσαν.



Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ

Τερματίζουμε με την εξής σειρά έτσι ώστε να τηρείται και η ιεραρχία.

1ος Πρόεδρος και Nivaρχηγός Metalaxe
2ος Tazmania
3ος Dista

Οι δηλώσεις τους μετά τον τερματισμό:

Metalaxe: " Έ! Μια χαλαρή βολτίτσα κάναμε, ωραία ήταν, θα ξανάρθουμε."
Tazmania: "Ποτάμια και λίμνες βρε παιδιά δεν είχε να βουτήξουμε!"
Dista: (απευθυνόμενος προς τη σύζυγο συνοδηγό του) "Και στο’ πα αγάπη μου! Είχαμε καιρό να χτυπήσουμε και μια φρουτόκρεμα να ταΐσουμε τη μπέμπα."

THE END
By Μαντρόσκυλο
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Φεβ 2005, 13:03

firelord έγραψε:προς γενικότερη αξιολόγηση της κατάστασης, υποβάλω τα κάτωθι επίσημα πρακτικά από το stratego και καλώ τον μαυροκρίς σε απολογία :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------


Αγαπητέ μου φίλε χασοδίκη όλα αυτά ήταν πριν τα μέλη του stratego αποφασίσουν να πουλήσουν τα niva τους και να τα αλλάξουν με vitara ρώτα να μαθαίνεις ονόματα δεν λέμε :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 16 Φεβ 2005, 13:15

Συγνώμη profesor μου αλλά εμένα μου ακούγεται πιο πολύ για ανικανότητα των Νιβα που για να επικρατήσουν εκεί που το παιχνίδι είναι χαμένο δολοπλοκούν!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τέλος πάντων ΕΝΟΧΟΙ ΟΛΟΙ για συνομωσία!!!!!!!!!!!!

:jail: :jail: :jail: :jail: :jail: :jail:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 16 Φεβ 2005, 13:22

1. καταρχήν τα 'χασοδίκης' κομένα.

είμαι μέσα για τρελή τετρακίνητη καζούρα αλλά αυτό ξεπερνά τα όρια.

δεν γνωρίζω το επάγγελμά σου και αν το γνώριζα δεν θα σε έθιγα ποτέ επι προσωπικού ζητήματος, ούτε για πλάκα.

2. κατά δεύτερον σου βρήκα όχημα για να αντικαταστήσεις το βιτ....βιτ...αυτό τέλος πάντων

Εικόνα

δεν ξέρω όμως

πως να το πω

μηπως είναι πολύ extreme σε σχέση με το Βυτάρα??
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 16 Φεβ 2005, 13:23

Α, ρε σύντροφε Firelord, που πας και τα βρίσκεις όλα αυτά παληκάρι μου :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ο Tedos σε στιγμές μεγάλου συγγραφικού οίστρου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Φεβ 2005, 13:25

michailbm έγραψε:Συγνώμη profesor μου αλλά εμένα μου ακούγεται πιο πολύ για ανικανότητα των Νιβα που για να επικρατήσουν εκεί που το παιχνίδι είναι χαμένο δολοπλοκούν!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τέλος πάντων ΕΝΟΧΟΙ ΟΛΟΙ για συνομωσία!!!!!!!!!!!!

:jail: :jail: :jail: :jail: :jail: :jail:


Μα οι Σοβιετικοί είναι γνωστοί για τις δολοπλοκίες τους , εκεί ψωμολύσαγαν και μας έλεγαν οτι έχουν το καλύτερο πολίτευμα. Έτσι και με τα Niva πάνε να μας βγάλουν το Νο 1 εργοστασιακό χρέπι, υπεραυτοκίνητο :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 16 Φεβ 2005, 13:32

Μηπως η επομενη εξωρμηση πρεπει να μοιαζει καπως ετσι για να μην εχουμε δολοπλοκιες και εριδες????

Εικόνα
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 16 Φεβ 2005, 13:32

michailbm έγραψε:Συγνώμη profesor μου αλλά εμένα μου ακούγεται πιο πολύ για ανικανότητα των Νιβα που για να επικρατήσουν εκεί που το παιχνίδι είναι χαμένο δολοπλοκούν!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τέλος πάντων ΕΝΟΧΟΙ ΟΛΟΙ για συνομωσία!!!!!!!!!!!!

:jail: :jail: :jail: :jail: :jail: :jail:


----------------------------------------------------------------

σύντροφε Μιχάλη...είναι αυτό που λένε whatever it takes!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό michailbm » 16 Φεβ 2005, 13:36

blackchris έγραψε:
michailbm έγραψε:Συγνώμη profesor μου αλλά εμένα μου ακούγεται πιο πολύ για ανικανότητα των Νιβα που για να επικρατήσουν εκεί που το παιχνίδι είναι χαμένο δολοπλοκούν!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τέλος πάντων ΕΝΟΧΟΙ ΟΛΟΙ για συνομωσία!!!!!!!!!!!!

:jail: :jail: :jail: :jail: :jail: :jail:


Μα οι Σοβιετικοί είναι γνωστοί για τις δολοπλοκίες τους , εκεί ψωμολύσαγαν και μας έλεγαν οτι έχουν το καλύτερο πολίτευμα. Έτσι και με τα Niva πάνε να μας βγάλουν το Νο 1 εργοστασιακό χρέπι, υπεραυτοκίνητο :twisted: :twisted:



Ναι αλλα τους προτιμω αυτους και τα αυτοκινητα τους απο τους "δηθεν" αμερικανους και τα φυκια που μας πουλανε για αυτοκινητα!!!!!!
:lol: :D :P :lol: :D :P :lol: :D :P :lol: :D
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες