Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ανάβαση Όθρυος - BRAT KENTΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 12 Απρ 2005, 06:56

firelord έγραψε:Τι είπε πάλι το άτομο!

Ήρθε η ώρα να μάθεις τη φρικτή αλήθεια. Σου επιτρέπουμε την πρόσβαση στο φόρουμ γιατί

1. μας διασκεδάσεις αφάνταστα, με ατέλειωτες ώρες άφθονου και στείρευτου γέλιου και φωτογραφική κάλυψη μάλιστα
2. ξέρουμε πως οι σχιστομάτικες ενότητές σας είναι άδειες....μηδέν από μηδέν μηδέν...
3. κατά βάσιν η ενασχόλησή σου με τους αγριόνιβες είναι ψυχοθεραπεία για σένα, όπως κάνουν οι faux στρατόκ@υλ01 που παίζουν συνεχώς playstation...
4. Στην υπογραφή σου φέρεις την φράση Vitara killer... (τι να πεί κανείς...)
5. σου θυμίζουμε πως σε κάθε μεσαιωνική αυλή υπήρχε και ένας τύπος ντυμένους στα πλουμιστά...
5.


Χμμμμμ θα προβληματιζόμουν έντονα με όσα είπες αν δεν ίσχυαν τα κάτωθι:

1. Υπογράφεις Soviet power supreme κάτι σαν απολειφάδι του παρελθόντος, ενώ η Σοβιετική Ένωση κατέρρευσε και το μόνο που άφησε είναι άπειρες Πουτ@νες, αλλά και το μόνο καλό που είχε όταν υπήρχε ήταν ότι με μια οδοντόκρεμα πήδαγες 10 μέρες, ενω τώρα θες 100 €
Με λίγα λόγια η Σοβιετική Ένωση απο τις γυναίκες της, μέχρι τα αυτοκίνητα της ήταν πάντα "γ@μ@τ@ ! ) :twisted: :twisted: :twisted:
2. Ξέρουμε ότι οι κοτετσοενότητες σας πιάνουν το μισό χώρο του forum σχετικά με αναρίθμητα προβλήματα άλλα εσείς όχι μόνο δεν τα καιτε αλλά διατείνεστε ότι είναι και τα καλύτερα ! Για αυτό και οι υπόλοιποι σας αντιμετωπίζουμε με συγκατάβαση (κάτι σαν τον τρελό του χωριού). :twisted: :twisted:
3. Κατά βάση η ενασχόληση μου με τα Niva είναι σαδισμός, τρελαίνομαι να σας βασανίζω και να φωνάζετε "κι άλλο κι άλλο"
4. Στην υπογραφή σου φέρεις την φράση επίσημος κοτετσάριος ..... (τι να πει κανείς ....)
5. Ο Μεσαίωνας πέρασε τώρα έχουμε τους τρελούς του χωριού. :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό firelord » 12 Απρ 2005, 09:02

δεν σε βλέπω...έχει έκλειψη
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 12 Απρ 2005, 09:11

firelord έγραψε:δεν σε βλέπω...έχει έκλειψη


Ούτε εγώ, αλλά ακολουθω τα κακαρίσματα και σε βρίσκω

Εικόνα

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό firelord » 14 Απρ 2005, 12:44

μηδένα προ του τέλους κακάριζε!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 15 Απρ 2005, 15:18

NIBAKIOC έγραψε:ΑΣΕ τους διλιτρους LANCIA Γιωργη και κοιτα να στειλεις κανενα ΑΗΤΟΗΟB-22 (Antonof AN-22 που χωραει το C-130 ολο και περισσευει και χωρος για 10 τανκς Τ-84, 2 Νιβα και ενα Pajero) να παρει εμενα τον mountaineer και τον michailmb για την επομενη εκδρομη.


Σύντροφε Γιώργη τι θα γίνει; Ακόμα περιμένουμε.
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό firelord » 18 Απρ 2005, 10:54

συγγνώμη, καθυστέρησα λόγω αμμοθύελλας!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό gtsit » 18 Απρ 2005, 15:08

blackchris έγραψε:Χμμμμμ θα προβληματιζόμουν έντονα με όσα είπες αν δεν ίσχυαν τα κάτωθι:

1. Υπογράφεις Soviet power supreme κάτι σαν απολειφάδι του παρελθόντος, ενώ η Σοβιετική Ένωση κατέρρευσε και το μόνο που άφησε είναι άπειρες Πουτ@νες, αλλά και το μόνο καλό που είχε όταν υπήρχε ήταν ότι με μια οδοντόκρεμα πήδαγες 10 μέρες, ενω τώρα θες 100 €
Με λίγα λόγια η Σοβιετική Ένωση απο τις γυναίκες της, μέχρι τα αυτοκίνητα της ήταν πάντα "γ@μ@τ@ ! ) :twisted: :twisted: :twisted:
2. Ξέρουμε ότι οι κοτετσοενότητες σας πιάνουν το μισό χώρο του forum σχετικά με αναρίθμητα προβλήματα άλλα εσείς όχι μόνο δεν τα καιτε αλλά διατείνεστε ότι είναι και τα καλύτερα ! Για αυτό και οι υπόλοιποι σας αντιμετωπίζουμε με συγκατάβαση (κάτι σαν τον τρελό του χωριού). :twisted: :twisted:
3. Κατά βάση η ενασχόληση μου με τα Niva είναι σαδισμός, τρελαίνομαι να σας βασανίζω και να φωνάζετε "κι άλλο κι άλλο"
4. Στην υπογραφή σου φέρεις την φράση επίσημος κοτετσάριος ..... (τι να πει κανείς ....)
5. Ο Μεσαίωνας πέρασε τώρα έχουμε τους τρελούς του χωριού. :twisted: :twisted: :twisted:


ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ. ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΝΟΣΤΑΛΓΟΣ ΤΟΥ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΩΣ.

1) Η ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΜΙΚΡΟΑΣΤΙΚΕΣ ΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΕΡΓΟΥΝ ΤΑ MEDIA.

2) ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΩΝ ΚΟΡΜΠΑΤΣΩΦ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.

Η ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΞΕΠΟΥΛΗΘΗΚΕ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ. ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ - ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ.

3) ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ ΧΕΣΙΜΟ, ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΝΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΡΩΣΙΚΑ ΟΠΛΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΩΣΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ??? ΜΗΠΩΣ ΤΑ F-16 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΥΧΟΪ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ? ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΜ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ. ΑΥΤΑ.

4) ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟΣ ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ...

5) ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ 2ου ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ????? (ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΝΑΖΙΣΤΙΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ).....

6) ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΠΕΤΑΞΕ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ???? ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΒΛΕΠΑΝΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΠΟ ΨΙΛΑ???

7) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΥΤΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΑΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ......
ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ..........
ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΑΦΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥΣ ΙΜΠΕΡΙΑΛΙΣΤΕΣ (ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΒΑΣΣΙΛΙΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΣΑΙΩΝΑ - ΕΛΕΟΣ) Η ΣΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΚΟΥΣ ΙΑΠΩΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ.

ΜΗΠΩΣ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ROVER???? ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ.............

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 18 Απρ 2005, 21:16

τελος πάντων μια και το πάτε στο πολιτικό....ολα αντιγραφή είναι σε πιο λειτουργική μορφή...απο τους Γερμανούς φυσικά.....
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 21:30

taxideytis έγραψε:τελος πάντων μια και το πάτε στο πολιτικό....ολα αντιγραφή είναι σε πιο λειτουργική μορφή...απο τους Γερμανούς φυσικά.....


Έτσι ακριβώς ... μια και τα έζησα αυτα τα καθεστώτα (καλυτερα να μην μου τα θυμίζετε) …ας είστε λίγο φειδωλοί με τις απόψεις σας.....
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:55

Χέστηκα για τα πολιτικά για τον Γκορμπατωφ τον Μπους και την κάθε πολιτική @#$!τριπίδα. Την πλάκα μου κάνω, και δεν με ταΐζει κανένας π@#$ς
οποιουδήποτε χρώματος η στόματος.
Φίλε Γιώργο χαλάρωσε γιατί χέστηκα για του Αμερικάνους και τους Ρώσους, (να μου πεις για τον Αυτοκράτορα μάλιστα :twisted:).
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό gtsit » 19 Απρ 2005, 01:07

blackchris έγραψε:Χέστηκα για τα πολιτικά για τον Γκορμπατωφ τον Μπους και την κάθε πολιτική @#$!τριπίδα. Την πλάκα μου κάνω, και δεν με ταΐζει κανένας π@#$ς
οποιουδήποτε χρώματος η στόματος.
Φίλε Γιώργο χαλάρωσε γιατί χέστηκα για του Αμερικάνους και τους Ρώσους, (να μου πεις για τον Αυτοκράτορα μάλιστα :twisted:).


Προσωπικά δεν χέστηκα για την πολιτική αφού αυτή είναι που καθορίζει την ζωή μας τελικά, και μου αρέσει και η ιστορία. Χέστηκα όμως για τα κόμματα. Άλλο κοματοποιημένος και άλλο πολιτικοποιημένος. Δεν είπα ότι σε ταίζει κάποιος προς Θεού. Απλώς σπάστηκα ειδικά όταν μίλησες για πουτάνες και τα συναφή. Πιστεψέ με αν όλοι οι λαοί είχαν την κουλτούρα και την μόρφωση των Ρώσσων θα είμασταν πολύ καλύτερα. Σε επίπεδο ελευθερίας υστερούσαν αφού μιλάμε για ολοκληρωτικά καθεστώτα αλλά αν μη τι άλλο ο λαός είχε αξίες.
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΕΣ ΑΞΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΔΥΣΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό blackchris » 19 Απρ 2005, 03:22

gtsit έγραψε:
blackchris έγραψε:Χέστηκα για τα πολιτικά για τον Γκορμπατωφ τον Μπους και την κάθε πολιτική @#$!τριπίδα. Την πλάκα μου κάνω, και δεν με ταΐζει κανένας π@#$ς
οποιουδήποτε χρώματος η στόματος.
Φίλε Γιώργο χαλάρωσε γιατί χέστηκα για του Αμερικάνους και τους Ρώσους, (να μου πεις για τον Αυτοκράτορα μάλιστα :twisted:).


Προσωπικά δεν χέστηκα για την πολιτική αφού αυτή είναι που καθορίζει την ζωή μας τελικά, και μου αρέσει και η ιστορία. Χέστηκα όμως για τα κόμματα. Άλλο κοματοποιημένος και άλλο πολιτικοποιημένος. Δεν είπα ότι σε ταίζει κάποιος προς Θεού. Απλώς σπάστηκα ειδικά όταν μίλησες για πουτάνες και τα συναφή. Πιστεψέ με αν όλοι οι λαοί είχαν την κουλτούρα και την μόρφωση των Ρώσσων θα είμασταν πολύ καλύτερα. Σε επίπεδο ελευθερίας υστερούσαν αφού μιλάμε για ολοκληρωτικά καθεστώτα αλλά αν μη τι άλλο ο λαός είχε αξίες.
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΕΣ ΑΞΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΔΥΣΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

GEORGE


Γιώργο για να καταλάβεις ότι έκανα απλώς πλάκα, θα σου πω ότι ο Παππούς της γυναίκας μου ήταν Ρώσος (απο το Ροστώφ) και η γυναίκα μου έχει ακόμη το Ρώσικο επώνυμο (τα μέλη του stratego το γνωρίζουν).
Εξάλλου η Ρωσία έχει κάτι το οποίο για μένα είναι αναντικατάστατο, την Ορθοδοξία, με τις στρατιές Ορθοδόξων Αγίων.
Αν συγκρίνουμε πολιτισμικά την Αμερική με την Ρωσία, πιστεύω, ότι η πρώτη δεν έχει καμία απολύτως τύχη.
Όπως λοιπόν αντιλαμβάνεσαι μάλλον φιλορώσος είμαι παρά αντίθετος.

Μην αρχίσετε τώρα της κρυάδες πάρε Niva κτλ, να σας λείπουν αυτά. :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Απρ 2005, 08:53

ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΕΣ ΑΞΙΕΣ ΕΧΕΙ Η ΔΥΣΗ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ.

Καμία απολύτως και προκαλούν, τουλάχιστον σε μένα , αηδία και "εμετο" αλλά όχι να τα παρουσιάζουμε όλα ρόδινα !
Οι Ρωσοι ως έθνος εχουν πολλά να παρουσιάσουν αλλά τους έχει εξαθλιώσει τα τελευταία χρόνια η φτώχια και η ανέχεια με αποτέλεσμα να υπάρχουν αυτά τα φαινόμενα και η παρακμή που είναι εν μέρη απόρροια του εκμηδενισμού της εθνικής ταυτότητας που προσπάθησε το Κομουνιστικό καθεστώς να κάνει !
!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 19 Απρ 2005, 10:41

δεν αντέχω θα το πώ....Γιώργο πάρε Νίβα που συνοδεύεται και από πολιτισμικές αξίες!

Άιντε παλληκάρι μου
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό niva13 » 19 Απρ 2005, 11:39

ΣΥΝΤΡΟΦΕ firelord τι να το κανει το niva ο φιλοσ μας αφου και την λακουβα που περναει την θεωρη κατορθωμα με των ιαπωνα του .ασε να χαιρονται οι σχισοματηδες
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 40 επισκέπτες