Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Service στην αντιπροσωπεια.

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Μάιος 2005, 06:08

gtsit έγραψε:
blackchris έγραψε:Φίλε μου Γιώργο αφού σου αρέσουν τόσο τα μηχανικά επέλεξες σωστά, αφου το ρημάδι σου θα σε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να γίνεις μηχανικός θέλοντας και μη, με το παλτό που αγόρασες.

Δεν ξέρω ούτε τον αντίστοιχο Φώτη Νότη η Κότη της Suzuki ούτε και θα τους μάθω γιατί ποτέ δεν μου χρειάσθηκαν και ούτε πρόκειται.

Δεν χρειάσθηκε να ευχαριστήσω δημόσιος κανένα μηχανικό γιατί αγόρασα αμάξι και όχι παρτάλι που θα με υποχρεώνει να τρέχω στις αντιπροσωπείες και μετά να ευχαριστώ και απο πάνω.

Ούτε θα με πιάσουν ποτέ τα κλάματα απο συγκίνηση που ένας μηχανικός έκανε σωστά επιτέλους την δουλειά του και με αντιμετώπισε σαν άνθρωπο.

Σίγουρα αυτό το συναίσθημα δεν θα το νιώσω ποτέ αρχικά να μου κάνουν τα νεύρα τσατάλια και μετά να αισθάνομαι και υποχρεωμένος που τελικά μου έδωσαν σημασία, μακριά απο εμένα τέτοια συναισθήματα, δεν έχω Niva :twisted: .

Και που είσαι ..................... βάλε καμία φωτογραφία να δούμε και οι υπόλοιποι που δεν έχουν Niva πως είναι αυτές οι αντιπροσωπίες, βάλε και καμία του ΦΩΤΗ που έφτιαξε το ρημάδι σου να του ανάψουμε κανα κερί για πάρτι σου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αααα ελπίζω να σου έδωσαν και τους 10 τόμους με τα troubleshooting (ανίχνευση προβλημάτων)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Άσε μεγάλε έχει και ο xalk την μπανιέρα και μας έχει πει πιο πριν τι αντιμέτωπισης τυγχάνει........
Αν τώρα σου αρέσει να είσαι θύμα των πολυεθνικών και να πληρώνεις και το χρόνο για το κατούρημα του μηχανικού, επειδή μόνο και μόνο είναι SUZUKI τότε προβλημά σου. Μάλλον για βιτσιόζο σε κόβω.......

GEORGE


Βιτσιόζος είμαι, πως αλλιώς θα ξημεροβραδιαζόμουν εδω μέσα ? :twisted:
Αντιπροσωπία ? Μηχανικός ? Ντεν ξέρω τι είναι αυτό καρντιά μου :roll: :roll: Μια φορά έχω αλλάξει ένα λουρί και άλλη μια τακάκια στα 5 χρόνια, πράγματα που βαρέθηκα να τα κάνω μόνος μου.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό gtsit » 18 Μάιος 2005, 14:38

blackchris έγραψε:Βιτσιόζος είμαι, πως αλλιώς θα ξημεροβραδιαζόμουν εδω μέσα ? :twisted:
Αντιπροσωπία ? Μηχανικός ? Ντεν ξέρω τι είναι αυτό καρντιά μου :roll: :roll: Μια φορά έχω αλλάξει ένα λουρί και άλλη μια τακάκια στα 5 χρόνια, πράγματα που βαρέθηκα να τα κάνω μόνος μου.


5 χρόνια είπες???? Ωχχχχ ετοιμάσου για τα καλύτερα.....
Σε λίγο αρχίζει το πάρτυ....... Ειδικά όταν θα πλησιάζεις τη 10ετία.....
Εκεί που τα NIVA ξεχνάνε τι σημαίνει συνεργείο.

Καλά τα νιάτα αλλά ο παλιός (NIVA) είναι αλλιώς.....
Βέβαια και ο νέος (VITARA) είναι ωραίος, αλλά πάνω στου παλιού το πέ......ς!!!!

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Μάιος 2005, 17:18

gtsit έγραψε:
blackchris έγραψε:Βιτσιόζος είμαι, πως αλλιώς θα ξημεροβραδιαζόμουν εδω μέσα ? :twisted:
Αντιπροσωπία ? Μηχανικός ? Ντεν ξέρω τι είναι αυτό καρντιά μου :roll: :roll: Μια φορά έχω αλλάξει ένα λουρί και άλλη μια τακάκια στα 5 χρόνια, πράγματα που βαρέθηκα να τα κάνω μόνος μου.


5 χρόνια είπες???? Ωχχχχ ετοιμάσου για τα καλύτερα.....
Σε λίγο αρχίζει το πάρτυ....... Ειδικά όταν θα πλησιάζεις τη 10ετία.....
Εκεί που τα NIVA ξεχνάνε τι σημαίνει συνεργείο.

Καλά τα νιάτα αλλά ο παλιός (NIVA) είναι αλλιώς.....
Βέβαια και ο νέος (VITARA) είναι ωραίος, αλλά πάνω στου παλιού το πέ......ς!!!!

GEORGE



Τα Niva ξεχνάνε τι σημαίνει συνεργείο ?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Σε 10 χρόνια ???????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Να είσαι καλά ρε Γιώργο με έστειλες !! Τώρα τι να απαντήσω ??
Έχεις δίκιο, έτσι είναι
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Μάιος 2005, 17:43

Ναι γιατι σε δέκα χρόνια του τα εχεις αλλάξει όλα :( ... :shock: όταν με τα γιαπωνέζικα τα ανταλλάζεις με καινούριο !!!!! :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες