Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Service στην αντιπροσωπεια.

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 10 Μάιος 2005, 08:09

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό gtsit » 13 Μάιος 2005, 09:44

Πήρα πριν 2 μέρες το αμάξι από την αντιπροσωπεία.
ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΦΩΤΗ ΚΑΙ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΩΣ ΤΟΝ Κο ΦΟΙΒΟ.
ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΕΧΩ ΠΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ.

ΕΥΓΕ LADA HELLAS

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό niva13 » 13 Μάιος 2005, 13:39

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ GTSIT ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣTHN LADA ΚΑΙ ,Ε ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΜΗΔΕΝ ΚΡΑΔΑΣΜΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΠΟΥΠΟΥΛΟ ΟΙ ΛΕΒΙΕΔΕΣ (ΑΡΓΑ ΓΡΗΓΟΡΑ-ΜΠΛΟΚΕ) ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΦΩΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ LADA ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΑΤΑΝΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό michailbm » 13 Μάιος 2005, 16:06

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ LADA ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΘΕΡΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΑΤΑΝΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ

Ακομα και αυτο στα συν τις αντιπροσωπειας?????
Μπραααααααααααααααβο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 13 Μάιος 2005, 19:46

Λοιπον οταν ειπα στο Φωτη (στον καφε στη Βαρυμπομπη πριν μια βδομαδα) για το προβλημα που ειχα
(βλ. http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-2092.html )

με κερασε μια αντλια βενζινης! Πρωτη φορα τον γνωριζα τον ανθρωπο, ασε που του ειπα οτι κανονικα ζω Ηρακλειο Κρητης οποτε δεν προκειται να ειμαι τακτικος πελατης στη ΛΑΔΑ Αθηνων. Δηλαδη μου ειπε: οταν κατεβεις Κρητη πες στο Δραϊνακη (ΛΑΔΑ Ηρακλειου) να με παρει τηλεφωνο. Πηγα λοιπον και ο Δραϊνακης του τηλεφωνησε και μετα μου εβαλε καινουργια αντλια βενζινης εντελως δωρεαν!!! (Κανονικα η ΛΑΔΑ την πουλαει γυρω στα 300 Ευρω) Ουτε εργασια πληρωσα! Εγω παντως και πριν ειχα πολυ καλες εμπειριες απο την εδω αντιπροσωπεια (Ηρακλειου). Και οπως λεει και ο Mounaineer οι δυο αρχιμηχανικοι (αδερφια Σταυρος και Μιλτιαδης) ειναι τζιμανια και πολυ καλα παιδια.

H καινουργια αντλια κανει πολυ λιγοτερο θορυβο και παρατηρησα οτι σταθεροποιηθηκε το ρελαντι που πριν επαιζε λιγο αναμεσα 500-1000 στροφες μερικες φορες. Αυτο ειναι συμπτωση η εχει σχεση με την αντλια;
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό xalk » 13 Μάιος 2005, 22:46

Σειρά μου και εγώ να μεταφέρω την εμπειρία μου από την αντιπροσωπία.

O Nivas ενός χρόνου και τα προβλήματα αρκετά.
Άκουσα τις συμβουλές σας, και πήρα και δεύτερη γνώμη πριν πάω στην αντιπροσωπία.

Το αμάξι εξετάστηκε από τζιμάνια μηχανικούς της Γενικής Γραμματείας Πολιτικής Προστασίας, οι οποίοι όχι μόνο συμφώνησαν με την πρώτη γνώμη που είχα πάρει, αλλά μου έβγαλαν και άλλα προβλήματα.
Έτσι με την ψυχή στο στόμα πάω στη Lada.
Τους λέω ότι το αμάξι έχει αυτά τα προβλήματα, και ότι η χρήση του είναι πολύ σκληρή. (... το μαρτυρούσαν οι λακκούβες από τα βράχια, στο σασί)
30.000 Κμ. σ’ ένα χρόνο, σε βουνά και σε λαγκάδια, και περιμένω να δω εκείνο το «παράξενο βλέμμα που βλέπω και στην... zouki, όταν τους το πάω ...vit για φτιάξιμο»
Ξέρετε, εκείνο το βλέμμα που λέει :
«το αμάξι μας είναι τέλειο ! Εσύ!! φταις για κάθε του πρόβλημα».
Αντί για το βλέμμα αυτό, βλέπω φιλικό χαμόγελο!
Ο Nivas έμεινε στην εντατική, ανάρρωσε και ήρθε η στιγμή για το ιατρικό ανακοινωθέν και το εξιτήριο.

Όχι μόνο φρόντισαν να διορθώσουν, αυτά που αντικειμενικά ήταν εκ κατασκευής προβλήματα του αυτοκινήτου, αλλά κάλυψαν και περιπτώσεις που οι φθορές προκλήθηκαν πιθανών και από δική μου σκληρή χρήση, και όλα αυτά με το ελάχιστο κόστος.

Αν και θα το ήθελα πολύ, δεν θα ευχαριστήσω ονομαστικά, κανέναν απ’ αυτούς που συνάντησα εκεί. Η προσπάθεια που γίνετε, γίνετε απ όλους, και στόχος είναι:
μια Δυνατή, Φιλική και Αξιόπιστη Lada Hellas.
Πράγματι κάτι άλλαξε! και σίγουρα άλλαξε προς το καλύτερο!
καλή Δύναμη και καλή Συνέχεια!
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Δημοσίευσηαπό gtsit » 14 Μάιος 2005, 23:09

Και κάτι ακόμη.

ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ - ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ

ΌΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.
ΕΧΩ ΜΕΡΑΚΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΥΤΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΧΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ, ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΕΚΙΝΑΓΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ. ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΣΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ 3 ΤΕΧΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΚΚΑΛΙΖΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ NIVA. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ NIVA.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΛΩΣ ΗΤΑΝ - ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΥΓ. ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ.
ΕΧΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ (HARDWARE ΚΥΡΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ SOFTWARE) ΓΙΑ ΤΗΝ LADA HELLAS ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟ SERVICE.

ΑΣΤΟ BLACKCHRIS ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ SUZUKADES. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.
ΑΛΛΑ Ο ΦΩΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΙΑΠΩΝΙΚΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ. ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΣΟΥ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΛΑΣΠΕΣ.......

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό niva13 » 15 Μάιος 2005, 23:53

gtsit έγραψε:Και κάτι ακόμη.

ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ - ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ

ΌΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΝ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.
ΕΧΩ ΜΕΡΑΚΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΥΤΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΧΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ, ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΕΚΙΝΑΓΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ. ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΣΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ 3 ΤΕΧΝΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΚΚΑΛΙΖΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ NIVA. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΒΙΒΛΙΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ NIVA.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΛΩΣ ΗΤΑΝ - ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΥΓ. ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ.
ΕΧΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΙΚΤΥΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ (HARDWARE ΚΥΡΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ SOFTWARE) ΓΙΑ ΤΗΝ LADA HELLAS ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟ SERVICE.

ΑΣΤΟ BLACKCHRIS ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ SUZUKADES. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.
ΑΛΛΑ Ο ΦΩΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΙΑΠΩΝΙΚΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ. ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΣΟΥ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΛΑΣΠΕΣ.......

GEORGE




ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΛΑ ΚΥΛΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ LADA ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ .ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ LADA ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό blackchris » 17 Μάιος 2005, 07:48

gtsit έγραψε:Και κάτι ακόμη.


ΑΣΤΟ BLACKCHRIS ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΟΚΡΑΤΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΙ SUZUKADES. ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ.
ΑΛΛΑ Ο ΦΩΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΗ ΙΑΠΩΝΙΚΗ ΛΟΓΙΚΗ. ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ. ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΣΟΥ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΛΑΣΠΕΣ.......

GEORGE


Φίλε μου Γιώργο αφού σου αρέσουν τόσο τα μηχανικά επέλεξες σωστά, αφου το ρημάδι σου θα σε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να γίνεις μηχανικός θέλοντας και μη, με το παλτό που αγόρασες.

Δεν ξέρω ούτε τον αντίστοιχο Φώτη Νότη η Κότη της Suzuki ούτε και θα τους μάθω γιατί ποτέ δεν μου χρειάσθηκαν και ούτε πρόκειται.

Δεν χρειάσθηκε να ευχαριστήσω δημόσιος κανένα μηχανικό γιατί αγόρασα αμάξι και όχι παρτάλι που θα με υποχρεώνει να τρέχω στις αντιπροσωπείες και μετά να ευχαριστώ και απο πάνω.

Ούτε θα με πιάσουν ποτέ τα κλάματα απο συγκίνηση που ένας μηχανικός έκανε σωστά επιτέλους την δουλειά του και με αντιμετώπισε σαν άνθρωπο.

Σίγουρα αυτό το συναίσθημα δεν θα το νιώσω ποτέ αρχικά να μου κάνουν τα νεύρα τσατάλια και μετά να αισθάνομαι και υποχρεωμένος που τελικά μου έδωσαν σημασία, μακριά απο εμένα τέτοια συναισθήματα, δεν έχω Niva :twisted: .

Και που είσαι ..................... βάλε καμία φωτογραφία να δούμε και οι υπόλοιποι που δεν έχουν Niva πως είναι αυτές οι αντιπροσωπίες, βάλε και καμία του ΦΩΤΗ που έφτιαξε το ρημάδι σου να του ανάψουμε κανα κερί για πάρτι σου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αααα ελπίζω να σου έδωσαν και τους 10 τόμους με τα troubleshooting (ανίχνευση προβλημάτων)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό firelord » 17 Μάιος 2005, 11:21

πάρε ένα Πάντα 4χ4 μπας και βρείς την υγεία σου χοχοχο!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 17 Μάιος 2005, 14:28

Γιατι αυτο που εχεις τωρα ε-πιπί-:pissing:-τιμε

πρρρρρρρρρρρρρρρρ-:badairday:-όεδρε ειναι Σχεδον Παντα 4Χ4 χοχοχοχοχο!
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό blackchris » 17 Μάιος 2005, 15:41

NIBAKIOC έγραψε:Γιατι αυτο που εχεις τωρα ε-πιπί-:pissing:-τιμε

πρρρρρρρρρρρρρρρρ-:badairday:-όεδρε ειναι Σχεδον Παντα 4Χ4 χοχοχοχοχο!


Κοτετσάκιε την κουβέντα σου είχαμε προχθές εκεί που :toilet: :toilet: :toilet: :toilet:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 17 Μάιος 2005, 17:12

Και σας ειπα προεδρο με μιασμα suv επιτιμο? :shock: Ελεος αυτος οπως παει θα μας πει και vitarakides εξω ρεεεεεε τραβα σε καμια λιμνουλα να παιξεις :twisted: με τα παπακια σου και παρε και την τηλεοραση που σου δινουν δωρο γιατι τετοιο χρεπι μονο με δωρο το παιρνεις :lol: :lol: :lol:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό firelord » 17 Μάιος 2005, 19:55

πάντως και για το σωστόν της υποθέσεως, τώρα τελευταία το φόρουμ δεν απασχολείται με τα (ούτως ή αλλέως) ασήμαντα Νιβικά τεχνικά προβλήματα και εν γένει ζητήματα, αλλά έχει γίνει μπλακρισιάδα '05!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό gtsit » 17 Μάιος 2005, 20:53

blackchris έγραψε:Φίλε μου Γιώργο αφού σου αρέσουν τόσο τα μηχανικά επέλεξες σωστά, αφου το ρημάδι σου θα σε ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να γίνεις μηχανικός θέλοντας και μη, με το παλτό που αγόρασες.

Δεν ξέρω ούτε τον αντίστοιχο Φώτη Νότη η Κότη της Suzuki ούτε και θα τους μάθω γιατί ποτέ δεν μου χρειάσθηκαν και ούτε πρόκειται.

Δεν χρειάσθηκε να ευχαριστήσω δημόσιος κανένα μηχανικό γιατί αγόρασα αμάξι και όχι παρτάλι που θα με υποχρεώνει να τρέχω στις αντιπροσωπείες και μετά να ευχαριστώ και απο πάνω.

Ούτε θα με πιάσουν ποτέ τα κλάματα απο συγκίνηση που ένας μηχανικός έκανε σωστά επιτέλους την δουλειά του και με αντιμετώπισε σαν άνθρωπο.

Σίγουρα αυτό το συναίσθημα δεν θα το νιώσω ποτέ αρχικά να μου κάνουν τα νεύρα τσατάλια και μετά να αισθάνομαι και υποχρεωμένος που τελικά μου έδωσαν σημασία, μακριά απο εμένα τέτοια συναισθήματα, δεν έχω Niva :twisted: .

Και που είσαι ..................... βάλε καμία φωτογραφία να δούμε και οι υπόλοιποι που δεν έχουν Niva πως είναι αυτές οι αντιπροσωπίες, βάλε και καμία του ΦΩΤΗ που έφτιαξε το ρημάδι σου να του ανάψουμε κανα κερί για πάρτι σου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αααα ελπίζω να σου έδωσαν και τους 10 τόμους με τα troubleshooting (ανίχνευση προβλημάτων)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Άσε μεγάλε έχει και ο xalk την μπανιέρα και μας έχει πει πιο πριν τι αντιμέτωπισης τυγχάνει........
Αν τώρα σου αρέσει να είσαι θύμα των πολυεθνικών και να πληρώνεις και το χρόνο για το κατούρημα του μηχανικού, επειδή μόνο και μόνο είναι SUZUKI τότε προβλημά σου. Μάλλον για βιτσιόζο σε κόβω.......

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες