Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ξεκινάει το Niva Club!

Σας ενδιαφέρει το Niva Club?

Έχω niva και μ' ενδιαφέρει
25
76%
Έχω niva και δεν μ' ενδιαφέρει
2
6%
Δεν έχω niva, αλλά είναι καλό για τους κατόχους
6
18%
Δεν έχω niva, αλλά δεν θα βοηθήσει τους κατόχους
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 33

Δημοσίευσηαπό sofia » 27 Απρ 2005, 10:47

tazmania έγραψε:
sofia έγραψε:Μπράβο παιδιά πολύ καλή κίνηση, εύχομαι το καλύτερο, καιρός ήταν να δραστηριοποιηθεί η LADA.

θα μου επιτρέψετε μία ιδέα:
αγώνες οποιαδήποτε μορφής (trail, trial κ.λ.π) αλλά ενιαίο για LADA :?:


Πολύ καλή ιδέα. Αν και το club δεν θα οργανώνει αγώνες, θα μπορούσαμε να πείσουμε τους διοργανωτές να μας κάνουν κατηγορία, με την προϋπόθεση ότι θα είμαστε αρκετοί που θα ενδιαφερόμαστε :D


Το θέμα της διοργάνωσης δεν το ξέρω, η μόνη εμπειρία που έχω είναι απο τά παιχνίδια που κάναμε στο Μόναχο την περίοδο 1997-2000 με 7 φίλους κατόχους LADA για να γλιτώνουμε απο τα θεριά του club που είμασταν μέλη.
είχαν ιδιωτική πίστα μικρή με 4 εμπόδια και είχε ομολογώ πολύ γέλιο και καθόλου άγχος.
αν λάβουμε υπόψη την ιδαιτερότητα του αυτοκινήτου και το ότι στην ελλάδα τουλάχιστον ο κάτοχος το έχει και σαν μοναδικό του μέσο αν γίνει κάτι στα μέτρα του οπότε να πάει άφοβα και να βγεί σχετικά αλόβητος θα έχει ενδιαφέρον. αν κρίνω απο ότι διαβάζω εδώ σίγουρα θα παίξουν πολλοί.
.
Άβαταρ μέλους
sofia
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 14:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tazmania » 27 Απρ 2005, 22:04

sofia έγραψε:
tazmania έγραψε:
sofia έγραψε:Μπράβο παιδιά πολύ καλή κίνηση, εύχομαι το καλύτερο, καιρός ήταν να δραστηριοποιηθεί η LADA.

θα μου επιτρέψετε μία ιδέα:
αγώνες οποιαδήποτε μορφής (trail, trial κ.λ.π) αλλά ενιαίο για LADA :?:


Πολύ καλή ιδέα. Αν και το club δεν θα οργανώνει αγώνες, θα μπορούσαμε να πείσουμε τους διοργανωτές να μας κάνουν κατηγορία, με την προϋπόθεση ότι θα είμαστε αρκετοί που θα ενδιαφερόμαστε :D


Το θέμα της διοργάνωσης δεν το ξέρω, η μόνη εμπειρία που έχω είναι απο τά παιχνίδια που κάναμε στο Μόναχο την περίοδο 1997-2000 με 7 φίλους κατόχους LADA για να γλιτώνουμε απο τα θεριά του club που είμασταν μέλη.
είχαν ιδιωτική πίστα μικρή με 4 εμπόδια και είχε ομολογώ πολύ γέλιο και καθόλου άγχος.
αν λάβουμε υπόψη την ιδαιτερότητα του αυτοκινήτου και το ότι στην ελλάδα τουλάχιστον ο κάτοχος το έχει και σαν μοναδικό του μέσο αν γίνει κάτι στα μέτρα του οπότε να πάει άφοβα και να βγεί σχετικά αλόβητος θα έχει ενδιαφέρον. αν κρίνω απο ότι διαβάζω εδώ σίγουρα θα παίξουν πολλοί.


Τέτοιες εκδηλώσεις - παιχνίδια, μπορούν να γίνουν και θα γίνουν και μάλιστα όχι μόνο στην Αθήνα :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mato » 28 Απρ 2005, 07:53

tazmania έγραψε:
Τέτοιες εκδηλώσεις - παιχνίδια, μπορούν να γίνουν και θα γίνουν και μάλιστα όχι μόνο στην Αθήνα :wink:


:D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 28 Απρ 2005, 08:03

Έλα ρε σύντροφε mato, θα σε παίξουμε κι εσένα αν είσαι καλό παιδί :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:alright: :alright:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό mato » 28 Απρ 2005, 10:45

... το καλύτερο σύντροφε :angel12: . Να γυρίσω τώρα σπίτι γιατί φωνάζει η μαμά μου :smackbottom: .
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 28 Απρ 2005, 10:52

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 29 Απρ 2005, 16:24

mato έγραψε:
tazmania έγραψε:
Τέτοιες εκδηλώσεις - παιχνίδια, μπορούν να γίνουν και θα γίνουν και μάλιστα όχι μόνο στην Αθήνα :wink:


:D :D :D :D :D :D :D


Έτσι μπράβο, γιατί θα χρειαστεί η ενεργή συμμετοχή όλων μας :D

Άλλωστε, εσείς εκεί πάνω και πίστες έχετε και όρεξη και καλά παιδιά είστε και έχετε και τρίγωνα και άλλα τέτοια καλά :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Pleco » 30 Απρ 2005, 07:29

Καλημέρα σε όλους σας.Είμαι και εγω καινούργιος NivaMan (2 Χρονια) και θα ήθελα με την σειρά μου να πώ ένα μεγάλο μπράβο σε αυτήν την αξιότιμη προσπάθεια που γίνεται στο Forum αλλά και στο Club Niva :P :P
Άντε γιατι η Ελλάδα είναι τόσο όμορφη που μόνο ένα 4Χ4 την βλέπει.
Άβαταρ μέλους
Pleco
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 19:45

Δημοσίευσηαπό xalk » 01 Μάιος 2005, 14:59

Pleco έγραψε:...
...Άντε γιατι η Ελλάδα είναι τόσο όμορφη που μόνο ένα 4Χ4 την βλέπει.

...Λάθος... μόνο ένα Νιva την βλέπει, γιατί μονο αυτό παει παντού :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Δημοσίευσηαπό Pleco » 02 Μάιος 2005, 07:57

...Λάθος... μόνο ένα Νιva την βλέπει, γιατί μονο αυτό παει παντού


Πολυ Σωστο xalk :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Pleco
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 19:45

Δημοσίευσηαπό pilion101 » 02 Μάιος 2005, 22:01

Oλοι μαζι και κατι καλο θα βγει.Καιρος ηταν να γινει.Και μια ερωτηση ειχα το 1,6 και πηρα 1,7 ποιο ειναι πιο καλο?
Άβαταρ μέλους
pilion101
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 02 Μάιος 2005, 21:59
Τοποθεσία: Bolos

Δημοσίευσηαπό makisdelphi » 09 Μάιος 2005, 22:21

tazmania έγραψε:
sofia έγραψε:
tazmania έγραψε:
sofia έγραψε:Μπράβο παιδιά πολύ καλή κίνηση, εύχομαι το καλύτερο, καιρός ήταν να δραστηριοποιηθεί η LADA.

θα μου επιτρέψετε μία ιδέα:
αγώνες οποιαδήποτε μορφής (trail, trial κ.λ.π) αλλά ενιαίο για LADA :?:


Πολύ καλή ιδέα. Αν και το club δεν θα οργανώνει αγώνες, θα μπορούσαμε να πείσουμε τους διοργανωτές να μας κάνουν κατηγορία, με την προϋπόθεση ότι θα είμαστε αρκετοί που θα ενδιαφερόμαστε :D


Το θέμα της διοργάνωσης δεν το ξέρω, η μόνη εμπειρία που έχω είναι απο τά παιχνίδια που κάναμε στο Μόναχο την περίοδο 1997-2000 με 7 φίλους κατόχους LADA για να γλιτώνουμε απο τα θεριά του club που είμασταν μέλη.
είχαν ιδιωτική πίστα μικρή με 4 εμπόδια και είχε ομολογώ πολύ γέλιο και καθόλου άγχος.
αν λάβουμε υπόψη την ιδαιτερότητα του αυτοκινήτου και το ότι στην ελλάδα τουλάχιστον ο κάτοχος το έχει και σαν μοναδικό του μέσο αν γίνει κάτι στα μέτρα του οπότε να πάει άφοβα και να βγεί σχετικά αλόβητος θα έχει ενδιαφέρον. αν κρίνω απο ότι διαβάζω εδώ σίγουρα θα παίξουν πολλοί.


Τέτοιες εκδηλώσεις - παιχνίδια, μπορούν να γίνουν και θα γίνουν και μάλιστα όχι μόνο στην Αθήνα :wink:
λιπον εγω ειμαι μεσα σε αυτα και θα κανω το ΝΙΒΑ τουμπανο σαν και αυτο στιν foto για αλλα κολπα και να βουλοσουν μερικα στοματακια ΝΑΙ?[/list][/url]
makisdelphi
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 19 Φεβ 2005, 00:25
Τοποθεσία: delphi fwkidas

Δημοσίευσηαπό lada-niva » 09 Μάιος 2005, 22:54

δεν φαίνεται η φώτο
korando 2.0
Άβαταρ μέλους
lada-niva
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 14 Σεπ 2003, 23:20

Δημοσίευσηαπό makisdelphi » 21 Μάιος 2005, 14:32

δεν μπορω να βαλω τιν foto {γα}μαμοτοοοοοοοοοοοοο
makisdelphi
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 19 Φεβ 2005, 00:25
Τοποθεσία: delphi fwkidas

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες