Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΟ NIVA ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

ΤΟ NIVA ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό iceberg » 04 Ιούλ 2005, 12:14

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΝΙΒΑΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΝΟΣ NIVA. ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΟΡΙΖΩ (ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ-ΡΥΜΟΥΛΚΗΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟ. ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΝΤΟΝΟ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΧΑΜΗΛΗ ΤΕΛΙΚΗ. ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΔΙΚΟΥΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.
Άβαταρ μέλους
iceberg
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:01
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττική

ΤΟ NIVA ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό firelord » 04 Ιούλ 2005, 12:49

φίλε παγόβουνε!

η απάντηση είναι απλή

ποτέ μην ξεχνάς πως ο αγριόνιβας είναι καθαρόαιμο εκτός και ως έκ τούτου έχει τους περιορισμούς που ανέφερες

ταξίδι ως 120-130 και θόρυβο άνω του μετρίου, σαφέστατα.
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Ιούλ 2005, 13:19

Να προσθέσω οτι αν εξαιρέσεις την αδυναμία του κινητήρα και το επίπεδο του θορύβου (το οποίο είναι σαφώς αυξημένο) κατά τ' άλλα κάνεις πολύ καλό ταξίδι (καλύτερο από πολλά δήθεν πιο εξευγενισμένα τετρακίνητα) και κυρίως ασφαλές (λόγω μόνιμης τετρακίνησης).
Α, και καλώς ήρθες στην παρέα :P :P :P :P
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό firelord » 04 Ιούλ 2005, 13:24

ορθόν, ειδικά δε αν κρατήσεις την ανάρτηση στόκ
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 04 Ιούλ 2005, 16:12

Οι ως ανω συντροφοι τα ειπαν πολυ σωστα. Θελω μονο να ξανατονισω την αυξημενη ασφαλεια του ΝΗΒΑ σε μεγαλες ταχυτητητες λογω μονιμης τετρακινησης σε σχεση με ολα αυτα τα πισωκουνητα οποια η τετρακινηση μπαινει μονο εκτος δρομου. Το ΝΗΒΑ επισης εχει πολυ καλο κρατημα στις στροφες για τον ιδιο λογο.

Ο θορυβος ειναι δυνατος αλλα βελτιωνεται με τοποθετηση ηχομονωσης. Μολις γυρισα απο ταξειδι 300 χλμ στην εθνικη με 120 χλμ/ωρα ανετοτατα. Στις ανηφορες για να διατηρησω ταχυτητα η να προσπερασω κατεβαζα απο 5η 4η ή και 3η. Κανενα προβλημα. (Εχω το παλιοτερο μονου ψεκασμου, το νεο πολλαπλου παει πιο γρηγορα). Αν θες να τρεχεις με 140-150 συνεχεια στην εθνικη τοτε δε θελεις ΝΗΒΑ αλλα ΒΜW και καλη ασφαλεια ζωης.

Δε λεω ειμαι και λιγο βαρεμενος με το ΝΗΒΑ και μου αρεσει ο θορυβος του αλλα θα το παθεις και συ.

Το αλλο ειναι οτι μερικα τρεμουν γυρω στα 100 χλμ/ωρα. Αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο αλλα διορθωνεται με 80 ευρά με ζυγοσταθμιση αξονων μεταδοσης, βλεπε και σχετικο θεμα:

http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-932.html


Παρ΄το μεγαλε και θα κολλησεις την αρωστια και συ.
Πρεπει επιτελους να το πουμε σ;αυτο το φορουμ:

ΤΟ ΝΗΒΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.

Και πριν πει σαχλαμαρα κανενας κομπλεξοεγκαθετος να πουμε οτι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Τελειωσε.
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό xristost » 04 Ιούλ 2005, 17:58

Ορθα !! Νιβα και ξερο ψωμι! Ελα εαν δεν σου κανει κοπο την Τεταρτη το απογευμα κατα τις 18.30 σην λαντα ελλας λ. Καβαλας για καφεδακι να μας δεις και απο κοντα.Να δεις πως κολας με τον μπολσεβικο!!! Και την επομενη φορα θα ερθεις με το δικο σου :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό iceberg » 04 Ιούλ 2005, 18:25

ΠΑΙΔΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ! ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΛΠΙΖΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΛΑΣΠΗ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΖΕΥΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ. ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ TEST DRIVE ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΕΙΟ! ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ?
Άβαταρ μέλους
iceberg
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:01
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττική

Δημοσίευσηαπό xristost » 04 Ιούλ 2005, 18:48

Πανω ακριβος απο την εκθεση της αντηπροσωπειας! Παρτους απο το πρωι τηλ. για να κανεις και τεστ νραιβ! :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 04 Ιούλ 2005, 19:24

Λεωφορος Καβαλας για να μην μπερδευεσαι με την Συγγρου την αλλη αντιπροσωπεια και οσο για την ομαδα πολυς χαβαλες και απειρες λυσεις. :D :D :D
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 04 Ιούλ 2005, 23:08

ΕΧΩ ΔΥΟ ΝΙΒΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΝΙΒΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΨΩΜΙ!ΜΕΧΡΙ ΤΑ 120 ΠΑΣ ΑΝΕΤΑ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΚΗΣ ΑΝΕΣΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ(ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ) ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ??
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό KooZooP » 06 Ιούλ 2005, 10:28

ΦΙΛΕ ICEBERG,
ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ NIVA.. ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ NIVA ΕΙΝΑΙ CUSTOM ΟΧΗΜΑ ΔΛΔ. ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ. ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΘΟΡΥΒΟ, ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ. ΗΔΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΕ ΗΧΟΜΩΝΟΤΙΚΟ ΗΧΕΙΩΝ ΣΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ:

1) ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΤΡΕΜΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΔΙΚΑ 100 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΧΛΜ. (ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ)
2) ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ: ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ;
3) Η ΕΤΑΖΕΡΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 2 ΟΒΑΛ ΜΕΓΑΦΩΝΑ; ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ;

ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΤΕ ΤΟ ΑΓΑΠΑΣ ΕΙΤΕ ΤΟ ΜΙΣΕΙΣ.. ΕΓΩ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΑ ΗΔΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
KooZooP
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 30 Ιουν 2005, 13:33

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 06 Ιούλ 2005, 11:01

Σύντροφε καλοτάξιδο το καινούργιο σου εργαλείο και καλές λάσπες :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό KooZooP » 06 Ιούλ 2005, 11:10

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ 320KM! ΑΝΕΤΑ!!! ΚΑΙΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ... :rockout3:
Άβαταρ μέλους
KooZooP
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 30 Ιουν 2005, 13:33

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 06 Ιούλ 2005, 13:38

ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΛΑΣΠΩΤΟ!ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ
1)ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ ΠΟΥ ΤΡΕΜΕΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΜΕ ΜΙΑ ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕ
2)ΓΙΑ ΤΟ ΘΟΡΥΒΟ ΣΤΟ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΠΕΤΑΞΕ ΤΙΣ ΜΑΜΙΣΙΕΣ ΒΑΛΒΟΛΙΝΕΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΕΣ ΘΑ ΜΕΙΩΘΕΙ ΚΑΠΩΣ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ
3)ΣΤΗΝ ΕΤΑΖΕΡΑ ΕΙΤΕ ΒΑΛΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΗΧΕΙΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΗΝ ΜΕ ΔΥΟ ΓΑΜΑ(ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΡΑΦΙΑ)ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΣΑΜΠΓΟΥΦΕΡ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΧΩΡΟ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΙΣΑΚΙΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΒΑΛΤΟΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΔΙΠΛΩΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό teroulas » 06 Ιούλ 2005, 15:13

Μπράβο καλοτάξιδο και λασπωμένο
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες