Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό friar » 10 Νοέμ 2003, 23:21

***NEWSFLASH***

Σύμφωνα με έρευνες της αγοράς η αξία των NIVA είναι συνεχώς σε διακύμανση ανάλογα με το πόση βενζίνα έχει μείνει στο ντεπόζιτο !!!! :lol:
friar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 18:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xontros » 11 Νοέμ 2003, 00:32

Μπράβο μέγιστε συνsuzukiστα friar, τους άξιζε η απάντηση σου :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Νοέμ 2003, 01:02

friar έγραψε:***NEWSFLASH***

Σύμφωνα με έρευνες της αγοράς η αξία των NIVA είναι συνεχώς σε διακύμανση ανάλογα με το πόση βενζίνα έχει μείνει στο ντεπόζιτο !!!! :lol:


Φίλε friar, μπορούσα να περιμένω από τον tedo (αν και το κατάλαβε και και κάνει την σωστή κίνηση, βλέπε μικρές αγγελίες :D ) και από τον Xappa, τον έχω χαρακτηρίσει και παλιότερα για το ίδιο θέμα εγκάθετο :lol: :lol: , αλλά από εσένα δεν το περίμενα τέτοια συμπεριφορά :!: :!: Πάντως, εαν τα λεγόμενά σου έχουν βάσει, εγώ πουλάω πολύ ακριβά το δικό μου αφού έχω και κάνιστρο με 20l αμόλυβδη :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Όσο για τον φίλο lazer έχω να του πώ ότι εδώ που ήρθε θα περάσει πολύ καλά :!: :!: Να σε γνορίσουμε και από κοντά με την πρώτη ευκαιρία και να δείξουμε σε όλους αυτούς --> What NIVA means :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 11 Νοέμ 2003, 01:17

Μπράβο φιλε Τaz...ολοι αυτοί οι wannabe Nιβαδες θα μείνουν ...να κοιτανε..... :P :P :P :P
Αντε να σας βλεπω να τα πουλάτε τα sutzukia σας και να περνετε Νιβα, και μαλιστά λευκά :twisted: :twisted:
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

οε οε οε

Δημοσίευσηαπό fyz » 11 Νοέμ 2003, 01:23

Metalaxe έγραψε:Είμαστε αλάνια (Lada)
διαλεχτά παιδιά μέσα στην πιάτσα (Niva)
και δεν την τρομάζουν
τα χαντάκια τη δική μας ράτσα...


ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



:lol: :lol: Φιλε Αντωνη...μας κανεις και τρομαζουμε...Μηπως πινεις τιποτα περιεργο???(πλακα κανω...) :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
fyz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 27 Σεπ 2003, 19:46

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Νοέμ 2003, 01:24

pavlox έγραψε:Μπράβο φιλε Τaz...ολοι αυτοί οι wannabe Nιβαδες θα μείνουν ...να κοιτανε..... :P :P :P :P
Αντε να σας βλεπω να τα πουλάτε τα sutzukia σας και να περνετε Νιβα, και μαλιστά λευκά :twisted: :twisted:


ότι και να λέμε παύλο μου δεν καταλαβένουν αυτοί :!: :!: κακό δικό τους :D :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: οε οε οε

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Νοέμ 2003, 01:43

fyz έγραψε:
Metalaxe έγραψε:Είμαστε αλάνια (Lada)
διαλεχτά παιδιά μέσα στην πιάτσα (Niva)
και δεν την τρομάζουν
τα χαντάκια τη δική μας ράτσα...


ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



:lol: :lol: Φιλε Αντωνη...μας κανεις και τρομαζουμε...Μηπως πινεις τιποτα περιεργο???(πλακα κανω...) :!: :!: :!:


Παίρνει κάτι ρώσικα ναρκωτικά πολύ καλά :!: :!: Και δεν είναι ο μόνος εδώ μέσα :!:
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό lazer » 11 Νοέμ 2003, 02:04

tazmania έγραψε:
friar έγραψε:***NEWSFLASH***

Σύμφωνα με έρευνες της αγοράς η αξία των NIVA είναι συνεχώς σε διακύμανση ανάλογα με το πόση βενζίνα έχει μείνει στο ντεπόζιτο !!!! :lol:


Φίλε friar, μπορούσα να περιμένω από τον tedo (αν και το κατάλαβε και και κάνει την σωστή κίνηση, βλέπε μικρές αγγελίες :D ) και από τον Xappa, τον έχω χαρακτηρίσει και παλιότερα για το ίδιο θέμα εγκάθετο :lol: :lol: , αλλά από εσένα δεν το περίμενα τέτοια συμπεριφορά :!: :!: Πάντως, εαν τα λεγόμενά σου έχουν βάσει, εγώ πουλάω πολύ ακριβά το δικό μου αφού έχω και κάνιστρο με 20l αμόλυβδη :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Όσο για τον φίλο lazer έχω να του πώ ότι εδώ που ήρθε θα περάσει πολύ καλά :!: :!: Να σε γνορίσουμε και από κοντά με την πρώτη ευκαιρία και να δείξουμε σε όλους αυτούς --> What NIVA means :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


το εύχομαι φίλε tazmania.. πολύ ευχαρίστως να γνωριστούμε και από κοντά. Αν και ξέρω ότι θα είμαι ο μικρότερος. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο όριο ηλικίας...
NIVA 4x4
Άβαταρ μέλους
lazer
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2003, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 11 Νοέμ 2003, 02:05

"Нива" - четырехместный легковой автомобиль повышенной проходимости выпускался с 1977 года. Его кардинальные отличия от существующих в то время вездеходов - это несущий кузов и постоянно включенный привод всех колес (у внедорожников до "Нивы" такой был только у "Range Rover") с межосевым блокируемы дифференциалом.
....Καταλάβατε ???
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 11 Νοέμ 2003, 02:09

Ωωωωχ :oops: , τα ρωσικα ναρκωτικα αρχισαν οι παρενεργειες....χαχαχαχ
Δεν υπαρχει οριο βεβαια !!
Τουλαχιστον το μικροτερο μελος μας στην προηγουμενη βολτα ηταν 9 μηνων και απαιχτο !!! :!: :!:
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό lazer » 11 Νοέμ 2003, 02:11

pavlox έγραψε:"Нива" - четырехместный легковой автомобиль повышенной проходимости выпускался с 1977 года. Его кардинальные отличия от существующих в то время вездеходов - это несущий кузов и постоянно включенный привод всех колес (у внедорожников до "Нивы" такой был только у "Range Rover") с межосевым блокируемы дифференциалом.
....Καταλάβατε ???


Για κάντο πιο λιανά...
NIVA 4x4
Άβαταρ μέλους
lazer
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2003, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό lazer » 11 Νοέμ 2003, 02:13

pavlox έγραψε:Ωωωωχ :oops: , τα ρωσικα ναρκωτικα αρχισαν οι παρενεργειες....χαχαχαχ
Δεν υπαρχει οριο βεβαια !!
Τουλαχιστον το μικροτερο μελος μας στην προηγουμενη βολτα ηταν 9 μηνων και απαιχτο !!! :!: :!:


Ευτυχώς εγώ είμαι 22 :)
NIVA 4x4
Άβαταρ μέλους
lazer
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2003, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Νοέμ 2003, 02:20

lazer έγραψε:
tazmania έγραψε:
friar έγραψε:***NEWSFLASH***

Σύμφωνα με έρευνες της αγοράς η αξία των NIVA είναι συνεχώς σε διακύμανση ανάλογα με το πόση βενζίνα έχει μείνει στο ντεπόζιτο !!!! :lol:


Φίλε friar, μπορούσα να περιμένω από τον tedo (αν και το κατάλαβε και και κάνει την σωστή κίνηση, βλέπε μικρές αγγελίες :D ) και από τον Xappa, τον έχω χαρακτηρίσει και παλιότερα για το ίδιο θέμα εγκάθετο :lol: :lol: , αλλά από εσένα δεν το περίμενα τέτοια συμπεριφορά :!: :!: Πάντως, εαν τα λεγόμενά σου έχουν βάσει, εγώ πουλάω πολύ ακριβά το δικό μου αφού έχω και κάνιστρο με 20l αμόλυβδη :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Όσο για τον φίλο lazer έχω να του πώ ότι εδώ που ήρθε θα περάσει πολύ καλά :!: :!: Να σε γνορίσουμε και από κοντά με την πρώτη ευκαιρία και να δείξουμε σε όλους αυτούς --> What NIVA means :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


το εύχομαι φίλε tazmania.. πολύ ευχαρίστως να γνωριστούμε και από κοντά. Αν και ξέρω ότι θα είμαι ο μικρότερος. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο όριο ηλικίας...


Δεν υπάρχει όριο ηλικίας φίλε μου, αρκεί να είσαι πάνω από 18 και να έχεις δίπλωμα :wink: (όχι ότι είμαι της τροχαίας αλλά λέμε τώρα :lol: :lol: ). Πάντως μην ορκίζεσε ότι είσαι ο μικρότερος :!:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 11 Νοέμ 2003, 02:32

lazer έγραψε:
pavlox έγραψε:Ωωωωχ :oops: , τα ρωσικα ναρκωτικα αρχισαν οι παρενεργειες....χαχαχαχ
Δεν υπαρχει οριο βεβαια !!
Τουλαχιστον το μικροτερο μελος μας στην προηγουμενη βολτα ηταν 9 μηνων και απαιχτο !!! :!: :!:


Ευτυχώς εγώ είμαι 22 :)


Είσαι ο μικρότερος οδηγός πάντως :!: Καλό σε βρίσκω :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό lazer » 11 Νοέμ 2003, 02:35

Ελπίζω να μου μάθετε πολλά πράγματα..
NIVA 4x4
Άβαταρ μέλους
lazer
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2003, 14:50
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες