Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 12 Νοέμ 2003, 22:49

YiannisM έγραψε:Να΄μαι λοιπον και εγω εδω για να μην νομιζετε οτι φοβηθηκα.
Οπως ανεφερα και σε προηγουμενο post το προβλημα ηταν στο pc.
Ελπιζω να καταφερουμε να ερθουμε στην Ευβοια και να δειτε παλι το Μικρο "JIMARA" on action.

Φίλε YiannisM, χαίρομαι που είσαι ετοιμοπόλεμος και δε μασάς (φυσικά αστειευόμασταν στα προηγούμενα post). Φυσικά και σε περιμένουμε αν μπορείς στην Εύβοια, προβλέπω πολύ παιχνίδι και λάσπη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 13 Νοέμ 2003, 02:24

xontros έγραψε:
juan έγραψε:
xontros έγραψε:Και άλλο Niva ο YiannisM??? Αμάν πιά, Νιβο-φωλία έχουμε εδώ μέσα???
:lol: :lol: :lol:


οχι παιδια δεν είμαι νέος nivakias (μακρια απο μένα και όπου θέλει ας είναι :lol: )

Με έβαλε με Yannis M από λάθος το σύστημα .

Σιγά μην ήταν λάθος :!: Αυτοί οι Νιβάκηδες κάτι σκάρωσαν πάλι :lol:
Υποψιάζομαι ότι ο taz είναι hacker 8)


hacker εγώ :?: Τι είναι αυτά που λες :oops: :oops: Μήπως ξέρεις που δουλεύω και τα λές αυτά :?:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 13 Νοέμ 2003, 02:46

tedos@teda έγραψε:
Metalaxe έγραψε:
tedos@teda έγραψε:ο yannism einai to palikari που ηταν μαζι μας με το jimny sto μαραθωνα! παρεπιπτοντως μετα την εκδρομουλα μας δεν εχει ξαναμπει στο site!!!

θυμιζει τιποτα στον metalaxe ayto? :lol: :lol: :lol:

Χα,χα,χα,χα...ναι, ναι κάτι μου θυμίζει :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


και μαλιστα πρασινο jimny! ρε φιλε μηπως ειναι ο ιδιος και τον αποτελειωσαμε?? και τα ελεγα στον taz ηρεμα λεβεντη μου ηρεμα!
αλλα αυτος τιποτα!!! αμα περναγαμε χωραφι επρεπε να το οργωσουμε :lol: :lol: :lol: :lol:


Εδω μέσα πίσω από κάθε κακό που συμβένει, κρίβετε ένα NIVA :twisted: :twisted: φίλε μου Tedos θα με αναγκάσεις να σε χαρακτηρίσω και εσένα εγκάθετο, με αυτά που λες :!: :twisted: Καλά δεν ντρέπεστε να τα λέτε :?: και εαν δεν ντρέπεστε, πλέον θα πρέπει να αρχίσετε να φοβάστε τόσοι που μαζευτίκαμε :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό hadi » 17 Νοέμ 2003, 15:44

Υπάρχει και άλλο JIMNY στο forum αλλά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων δεν ανταποκρίνεται στα καλέσματα της ομάδας. Που θα πάει θα τα καταφέρω να συντονίσω τις γιαγιάδες την επόμενη φορά.
Άβαταρ μέλους
hadi
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 15 Ιαν 2003, 21:39
Τοποθεσία: αγ.παρασκευη

Δημοσίευσηαπό superspy » 17 Νοέμ 2003, 15:48

hadi έγραψε:Υπάρχει και άλλο JIMNY στο forum αλλά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων δεν ανταποκρίνεται στα καλέσματα της ομάδας. Που θα πάει θα τα καταφέρω να συντονίσω τις γιαγιάδες την επόμενη φορά.


Hadi....
Ετοίμασε τις γιαγιάδες για να ασκήσουν τα καθήκοντα τους στις 7/12.... Θα σας περιμένουμε οπωσδήποτε

Χαιρετισμούς
Σπύρος
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες

cron