Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό kursk » 12 Νοέμ 2003, 01:00

Καλησπερα παιδια.Σημερα γραφτηκα και εγω στο forum.Με λενε Γιωργο και εχω ενα niva(πληθαινουν και αλλο τα niva στη παρεα... :lol: :lol: :lol: ).Ειμαι 22 χρονων και σχετικα νεος και απειρος στο off-roading.ελπιζω μαζι σας να μαθω πολλα και να αποκτησω πολλους φιλους για τις εξορμησεις στα βουνα
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens

Re: χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 12 Νοέμ 2003, 09:50

kursk έγραψε:Καλησπερα παιδια.Σημερα γραφτηκα και εγω στο forum.Με λενε Γιωργο και εχω ενα niva(πληθαινουν και αλλο τα niva στη παρεα... :lol: :lol: :lol: ).Ειμαι 22 χρονων και σχετικα νεος και απειρος στο off-roading.ελπιζω μαζι σας να μαθω πολλα και να αποκτησω πολλους φιλους για τις εξορμησεις στα βουνα

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ μη μου πεις ότι είναι και άσπρο ε :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ε ρε ποιός τους ακόύει τώρα τους λοιπούς συγγενείς :P :P :P :P :P :P
Καλώς όρισες Γιώργο στη Νιβοπαρέα μας :wink: :wink: :wink: :wink:
Τ' ακούτε ρεεεεεεεεεεε :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Re: χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 09:58

Metalaxe έγραψε:
kursk έγραψε:Καλησπερα παιδια.Σημερα γραφτηκα και εγω στο forum.Με λενε Γιωργο και εχω ενα niva(πληθαινουν και αλλο τα niva στη παρεα... :lol: :lol: :lol: ).Ειμαι 22 χρονων και σχετικα νεος και απειρος στο off-roading.ελπιζω μαζι σας να μαθω πολλα και να αποκτησω πολλους φιλους για τις εξορμησεις στα βουνα

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ μη μου πεις ότι είναι και άσπρο ε :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ε ρε ποιός τους ακόύει τώρα τους λοιπούς συγγενείς :P :P :P :P :P :P
Καλώς όρισες Γιώργο στη Νιβοπαρέα μας :wink: :wink: :wink: :wink:
Τ' ακούτε ρεεεεεεεεεεε :?: :?: :?:


Αγαπητε κυριε metalaxe.(επιτρεψτε μου να σας απευθυνομαι στον πληθυντικο με τον προσηκοντα σεβασμο που ταιριαζει σε ΝΙVARΧΗΓΟ)

Eιμαι νεο μελος και εχω και εγω LADA NIVA. Oμως μια φορα που ειχα παει offroad (ετσι δεν το λετε ειμαι νεος δεν ξερω) επεσα σε ενα βουρκο και υπεστην μεταλαξη!!!(metalaxe agglisti) . τωρα λοιπον ειναι μπορντω και γραφει πανω nissan terrano II Oμως εγω ξερω οτι ειναι νιβα( και καιει σαν νιβα)
μπορω να γινω δεκτος στην παρεα σας?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 12 Νοέμ 2003, 11:31

tedos@teda έγραψε:Αγαπητε κυριε metalaxe.(επιτρεψτε μου να σας απευθυνομαι στον πληθυντικο με τον προσηκοντα σεβασμο που ταιριαζει σε ΝΙVARΧΗΓΟ)

Eιμαι νεο μελος και εχω και εγω LADA NIVA. Oμως μια φορα που ειχα παει offroad (ετσι δεν το λετε ειμαι νεος δεν ξερω) επεσα σε ενα βουρκο και υπεστην μεταλαξη!!!(metalaxe agglisti) . τωρα λοιπον ειναι μπορντω και γραφει πανω nissan terrano II Oμως εγω ξερω οτι ειναι νιβα( και καιει σαν νιβα)
μπορω να γινω δεκτος στην παρεα σας?

Χα,χα,χα,χα,χα...αγαπητέ κύριε tedo, λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω αλλά μεταλλαγμένα Niva δεν δεχόμαστε, μόνο γνήσια. Εκτός και αν υπογράψετε χαρτί μεταμέλειας για όλες τις δηλώσεις που έχετε κάνει κατά καιρούς και σπιλώνουν την υπόληψη των κατόχων του εν λόγω οχήματος :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Re: χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό pavlox » 12 Νοέμ 2003, 11:36

kursk έγραψε:Καλησπερα παιδια.Σημερα γραφτηκα και εγω στο forum.Με λενε Γιωργο και εχω ενα niva(πληθαινουν και αλλο τα niva στη παρεα... :lol: :lol: :lol: ).Ειμαι 22 χρονων και σχετικα νεος και απειρος στο off-roading.ελπιζω μαζι σας να μαθω πολλα και να αποκτησω πολλους φιλους για τις εξορμησεις στα βουνα

Σας το ειπα... ο ρυθμός αύξησης μας στο Forum ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ..(Κάτι σαν Virus..που κατατρώει τα μη καθαρόαιμα off road :D )
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ φιλε στην παρέα μας, που πραγματικα δεν εχει τίποτα να χωρίσει.....εκτός απο κανένα παιδάκι στην ταβερνα... :D :D :D

Οσο για τοTeranno που ηθελε να γινει Niva....εεεε κατι θα κανουμε...
Το δύσκολο θα ήταν εάν το Niva ήθελε να γίνει Terrano... :wink:
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: χαιρετισμοσ στα παιδια του forum

Δημοσίευσηαπό yannis » 12 Νοέμ 2003, 13:43

tedos@teda έγραψε:Αγαπητε κυριε metalaxe.(επιτρεψτε μου να σας απευθυνομαι στον πληθυντικο με τον προσηκοντα σεβασμο που ταιριαζει σε ΝΙVARΧΗΓΟ)


Νομίζω ότι ο ακριβής όρος είναι "NIVAΡΧΟΣ".
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό Arouraios » 12 Νοέμ 2003, 14:20

Καλά ε δεν αντέχεστε άλλο πια. NIVA NiVA NIVA. Σε όποιο post και αν κοιτάξω βλέπω πάντα την ιδία λέξη. :twisted: :twisted:

Αστειέυομαι . Όμως για να σας την σπάσω θα σας δείξω και ένα άσπρο Vitara για να δείτε πως είναι και για να ανεβάσω λίγο την ψυχολογία των υπολοίπων με Vitara.
Εικόνα

Με αγάπη Arouraios
Άβαταρ μέλους
Arouraios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 01 Αύγ 2003, 12:43
Τοποθεσία: Athens


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες