Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νεο μελος χαιρετω ολο το forum

Νεο μελος χαιρετω ολο το forum

Δημοσίευσηαπό kon » 02 Μαρ 2006, 08:10

Γεια σας παιδια ειμαι 25 χρονων και ειμαι τρελαμενος με το αυτοκινητο που λεγεται niva,To πρωτο αμαξι που αγορασα ηταν φυσικα niva και το καινουριο που εχω κανα χρονο επισης ...niva και αυτο το εχω περασει απο ολες τισ δοκιμασιες και με εχει βγαλει καθαρο καθε σαββατο κυριακο βρισκομαι στα χιονια λογω δουλειας εκει να το δειτε μπροστα στα μεγαθυρια πως παει τελος παντων το εχω σηκωσει με καποια εκ. δακτυλιδια και εχω βαλει και λαστιχο bf goodrigh 215//75/r15 με off-set ζαντα αλλα τωρα που η μαμισιες αναρτησεις τα παιξανε θελωνα το υ κανω μια μικρη αναψωση ακομα για να μην βρισκουνε και τα λαστχα εχω διαβασει για ironman kai kati αλλες μπορει να βοηθησει κανεις?
kon
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 02 Μαρ 2006, 07:42
Τοποθεσία: athina attiki

Re: Νεο μελος χαιρετω ολο το forum

Δημοσίευσηαπό markd » 02 Μαρ 2006, 09:37

kon έγραψε:Γεια σας παιδια ειμαι 25 χρονων και ειμαι τρελαμενος με το αυτοκινητο που λεγεται niva,To πρωτο αμαξι που αγορασα ηταν φυσικα niva και το καινουριο που εχω κανα χρονο επισης ...niva και αυτο το εχω περασει απο ολες τισ δοκιμασιες και με εχει βγαλει καθαρο καθε σαββατο κυριακο βρισκομαι στα χιονια λογω δουλειας εκει να το δειτε μπροστα στα μεγαθυρια πως παει τελος παντων το εχω σηκωσει με καποια εκ. δακτυλιδια και εχω βαλει και λαστιχο bf goodrigh 215//75/r15 με off-set ζαντα αλλα τωρα που η μαμισιες αναρτησεις τα παιξανε θελωνα το υ κανω μια μικρη αναψωση ακομα για να μην βρισκουνε και τα λαστχα εχω διαβασει για ironman kai kati αλλες μπορει να βοηθησει κανεις?


Μήπως εννοείς oldman?
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Νεο μελος χαιρετω ολο το forum

Δημοσίευσηαπό kon » 02 Μαρ 2006, 09:59

ναι και old man alla kai tis ironman τις ειδα στην tetrakinisi.gr .
kon
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 02 Μαρ 2006, 07:42
Τοποθεσία: athina attiki

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 03 Μαρ 2006, 09:15

Kon, καλώς ήρθες στην παρέα :P :P
Αν ρωτάς συγκεκριμένα για τις ironman θα σου πω οτι δε γνωρίζω κανέναν να τις έχει δοκιμάσει, αν θέλεις γενικά πληροφορίες/συμβουλές για ψήλωμα θα σου πρότεινα να κοιτάξεις παλιότερα post (υπάρχουν πολλά για το συγκεκριμένο θέμα) πρώτα, και ύστερα αν έχεις κάποια απορία πες μας να το συζητήσουμε.
Προσωπικά θα σου πρότεινα μαμίσια ελατήρια με προσθήκες και αμορτισέρ Gabriel, Monroe, KYB χρυσά ανάλογα με τι χρήση θέλεις :wink: :wink:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες