Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ NIVA Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ??

Δημοσίευσηαπό tazmania » 13 Φεβ 2004, 14:52

padelis έγραψε:Καλημέρα, διαβάζω συνέχεια για τον Λεωνίδα αν δεν κάνω λάθος, ποιός ειναι ρε παιδιά; και αν ο ανθρωπος είναι καλός να πάω και εγώ που θέλω αξιόπιστο συνεργείο. Για την ιστορία και το δικό μου στους 110 δείχνει όταν παίρνει μπροστά το βεντιλατέρ αλλά κάνω πως δεν βλέπω.


Λεωνίδας Κωνσταντόπουλος στην γέφυρα Ροσινιόλ. Περισσότερα ας σου στείλει ο Metalaxa με pm, γιατί δεν τα θυμάμαι.

Απλά ο άνθρωπος είναι γιατρός.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kursk » 13 Φεβ 2004, 21:28

Γιωργο(taz) και το δικο μου στις ιδιες θερμοκρασιες δουλευει συμφωνα με το δεικτη παντα.
Πριν 5-6 βδομαδες στην Β.Εβοια στη παραλια (με κοντες) στα 500 μετρα χτυπησε κοκκινο η θερμοκρασια.
Τα καινουργια μοντελα εχουν ηλεκτρικα βεντιλατερ οποτε φανταζομαι οτι τα παντα ειναι θεμα ρυθμισης θερμοστατη.
Εχω και εγω Α/C αλλα μου φαινεται οτι λειτουργουν και οι 2 ανεμιστηρες (με κλειστο το A/C παντα μιλαμε) οταν δουλευουν
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό tazmania » 14 Φεβ 2004, 01:06

kursk έγραψε:Γιωργο(taz) και το δικο μου στις ιδιες θερμοκρασιες δουλευει συμφωνα με το δεικτη παντα.
Πριν 5-6 βδομαδες στην Β.Εβοια στη παραλια (με κοντες) στα 500 μετρα χτυπησε κοκκινο η θερμοκρασια.
Τα καινουργια μοντελα εχουν ηλεκτρικα βεντιλατερ οποτε φανταζομαι οτι τα παντα ειναι θεμα ρυθμισης θερμοστατη.
Εχω και εγω Α/C αλλα μου φαινεται οτι λειτουργουν και οι 2 ανεμιστηρες (με κλειστο το A/C παντα μιλαμε) οταν δουλευουν


Όταν λες το καινούργιο ποιο εννοείς; Κι εμένα δύο ηλεκτρικά πρέπει να έχει, αλλά όταν είπαμε να αλλάξουμε τον θερμοστάτη μου είπαν ότι το πότε θ' ανοίξει ρυθμίζετε από τον εγκέφαλο και δεν αλλάζει. δεν ξέρω εάν έχει βάση αυτό, αλλά θα ρωτήσω και τον γιατρό γιατί με καιει το θέμα.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες