Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Καινούργιο Dmax

Δημοσίευσηαπό priapos » 28 Μαρ 2007, 00:59

Ίντερνετ και από φίλο στην νότια αφρική, όπου εκεί γίνεται χαμός με πικαπ, τον οποίο και εμπιστεύομαι πιο πολύ.Μου έιχε πει για το ναβάρα το 174ps, κάτι λιγότερο από χρόνο πριν κυκλοφορήσει και έλεγα τότε:"Σιγά μην βγει μαμα με 174 άλογα και εξάρι κιβώτιο..Που θα κρυφτούν τα τζιπ?..."Ποτέ μην πεις ποτέ!
Μου το είπε πρίν καμίά εβδομάδα, οπότε υπολόγιζε ότι θα ακουστεί τέλη 2007 και θα κυκλοφορήσει 2008...
Άβαταρ μέλους
priapos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 14 Φεβ 2007, 01:30

Δημοσίευσηαπό saxovts » 29 Μαρ 2007, 21:47

φιλε priapε αν μπορεις πες μου σε πια ιστοσελιδα ειδες το καινουργιο ναβαρα.ενδιαφερομαι για το καινουργιο.εχω σκοπο να παρω το σημερινο,αλλα θα ηθελα να δω το καινουργιο πως ειναι
Άβαταρ μέλους
saxovts
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Ιαν 2007, 23:14

Δημοσίευσηαπό priapos » 31 Μαρ 2007, 02:59

Στο ίνετρνετ υπάρχουν μόνο φήμες, όχι φώτος. Δεν έχω ιδέα πώς θα είναι εμφανησιακά, το μόνο που άκουσα είναι αυτά που ανέφερα για το μοτέρ. Αλλά δεν θα αλλάξει έστω λίγο εμφανησιακά, αυτό λέω..Μην σε πάρω στο λαιμό μου, ρώτα και στην νισσάν, και αν δεν έχουν τίποτα στα υπόψη πάρε αυτό που κυκλοφορεί και σε 3-4 χρόνια που λήγει η εγγύηση το στέλνεις για το καινούργιο.
Άβαταρ μέλους
priapos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 14 Φεβ 2007, 01:30

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες

cron