Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αναζητιση LC 90 5Θ 3.400 κ.ε.

Αναζητιση LC 90 5Θ 3.400 κ.ε.

Δημοσίευσηαπό Kwstas7777 » 05 Μάιος 2009, 17:03

Γεια χαρά σε όλους

Έκανα κι εγω εγγραφή μετά απο 3-4 χρόνια που παρακολουθώ το forum γιατί είμαι στο ψάξιμο για ένα LC 90. Επειδή "δεν το έχω" και πολύ θα ήθελα λίγο βοήθεια για το τι να προσέξω πριν τα σκάσω.
Είμαι κάτοχος ενός PININ 1.800, 3d, 45.0000 χλμ., 2004, μαύρο το οποίο θα καλύψει μέρος του κόστους...μεγάλωσε η οικογένεια και δεν μας χωράει πια :?
Να σημειώσω ότι το forum το έχω κάνει μια γύρα και είναι και ο βασικός λόγος που κατάληξα στο συγκεκριμένο “θηρίο” βάση του bajet.
Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί πολύ.

Ευχαριστώ
Κώστας
Άβαταρ μέλους
Kwstas7777
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 05 Μάιος 2009, 16:33

Δημοσίευσηαπό LAND_LOVER-CJ7 » 28 Μάιος 2009, 17:18

Γειά σου κώστα
κατ αρχήν η επιλογή σου είναι αριστη από καθε άποψη.
Θα σου ελεγα να κοιτάξεις μοντέλα μετά το 2000 για να εχουν το face lift(περιορισμένο ήταν αλλά γιατί οχι) και με λίγα χιλιόμετρα. αν είσαι τυχερός και βρείς κανενα 50th anniversary τότε ακόμα καλύτερα γιατί εχει αρκετά πράγματα επιπλέον.
Ιδιαίτερα προβλήματα δεν παρουσιάζει κανένα από οποιαδήποτε χρονολογία και αν είναι, αρκεί βέβαια ο τύπος που το είχε να μην το χρησιμοπιούσε για αγώνες.
Γενικά θα κοιτάξεις προσεκτικά το αυτοκίνητο από κατω.
οσο λιγότερα χτυπήματα τόσο πιο ήπια χρήση εκτός δρόμου. Αν τώρα βρείς και κανένα που να το είχε κανενας παπούς για μόστρα τότε θα είσαι και τυχερος. Προσπάθησε κατά το δυνατόν να πάρεις από πρώτο ιδικτήτη γιατί αρκετοί από αυτούς που τα πήραν ως μεταχειρισμένα γενικά δεν τους φερθήκαν με το γάντι....
Επίσης απόφυγε αυτοκίνητα που εχουν εργάτες, σηκωμένες αναρτήσεις κλπ.
Υποδηλώνουν σκηρές χρήσεις.

Οσον αφορά τις τιμές τώρα, οι πωλητές είναι από τη φύση τους λίγο αισιόδοξοι

Εχω δει τιμές από 13000 για τα του 96 -97 μέχρι άκουσον άκουσον 26000 τα του 2002.
μεχρι 20000 max 21000 για κανενα 50th anniversary και αυτό μονο αν είναι αστέρι, πιστέυω οτι είναι μια χαρά

A, και αν και δεν σε κατωχυρώνει απόλυτα κοίτα και να εχει full service history μόνο σε εξουσιοδοτημένο εννοείται...

Ελπίζω να βοήθησα λίγο και οτι θες εδώ είμαστε
Άβαταρ μέλους
LAND_LOVER-CJ7
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 11 Φεβ 2005, 18:25
Τοποθεσία: ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ


Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες