Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ FEROZA

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ FEROZA

Δημοσίευσηαπό vm » 23 Μαρ 2005, 12:34

Γεια χαρά σε όλους, νέος στο forum σας.
Εχω ένα RAV4 (02), απόλυτα ικανοποιημένος αλλά για οικονομικούς λόγους θα το δώσω.
Σκέφτομαι το Feroza, από ότι έχω διαβάσει ακούγεται πιο αξιόπιστο από διάφορα vitara, εμφανισιακά μου αρέσει καλύτερα.
Με προβληματίζει βέβαια ότι είναι σταματημένο μοντέλο και τι γίνεται με τα ανταλλακτικά του.
Θα ήθελα την άποψη σας και ειδικότερα την εμπειρία σας από όσοι είναι κάτοχοι.
Το αυτοκίνητο θα είναι δεύτερο στην οικογένεια, να πηγαίνω στη δουλειά μου και να κάνω την πλάκα μου σε κανά βουνό.
Μπορεί να προτείνει κανείς στρατηγική για την εύρεση από αγγελίες, δλδ, τι χρονολογίας είναι καλύτερα, σε ποιο συνεργείο να απευθυνθεί κανείς για να κάνει έλεγχο στο μεταχειρισμένο που θα ψάχνει αλλά και για τη συντήρηση του μετά, τι τιμή θεωρείται τίμια και άλλες ιδέες που μπορεί να μου ξεφεύγουν. Αν έχει κανείς να προτείνει κάτι συγκεκριμένο, προφανώς είναι ευπρόσδεκτος. Οπως επίσης και αντιπροτάσεις τις σκέφτομαι.
Στόχος είναι ένα φτηνό καλό 4χ4 για να βρισκόμαστε στα διάφορα που διαβάζω ότι κάνετε και φαίνεστε και καλή παρέα. Εξάλλου την ίδια λόξα κουβαλάμε.

Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
vm
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 23 Μαρ 2005, 11:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 22 Νοέμ 2005, 04:15

apo osa service tou exo kani antallaktika ine ok iparxoun ta mono pou den iparxoun k den vgazoun pia ina koukoules patakia k alla tis daihatsu ta koyan ola. molis to paris gine melos sto club feroza that dis to thema mou sto mitsubishi daihatsu ktl me onoma ginete melos tora feroza
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina


Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 41 επισκέπτες