Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Axizi na to ftiaxo to feroza

Axizi na to ftiaxo to feroza

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 22 Νοέμ 2005, 02:53


Exo ayto to feroza to opio ine tou patera mou. Apo mikros perimena pos k pos na to voutixo. Ine sxedon anepafo k pote den to ixame pai se off road mexri tora toulaxiston. tha ithela na rotiso an axizi na to vapso? giati ime arketa poromenos. an telikos to bayo that to xano asimi me mayres grames sto plai tou aytokini tou k nikeloma tis zantes. tha ithela pio poli na to kano sportif para offroad stil an k mou aresoun i anavasis sta vouna tora teleytea to exo dokimasi stis pentelis to bouno pros tin spilia tou ntaveli. kati allo epidi ime k ligo gazakias (tora tha mou pis ti me to feroza?) mipos tha mporousate na mou pite ti na kano na anaptixo mia megaliteri teliki ton 160 k na lionoun ligo ta lastixa sto dromo. Giati mono stis vroxes mporo na vgalo kolous. Apiadipote alli idea dekti. Perimeno apantisis.
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

Axizi na to ftiaxo to feroza

Δημοσίευσηαπό teroulas » 22 Νοέμ 2005, 09:00

Φίλε αν είσαι γκαζάκιας δώστο και πάρε άλλο αμάξι.
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Axizi na to ftiaxo to feroza

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 31 Μάιος 2011, 21:20

Καθε χρονο περναω απο αυτο εδω το ποστ και βλεπω τις πρωτες μου προσπαθειες να βγαλω τον αληθινο μου εαυτο (και οχι τον ψευτο-γκαζακια) μεσα απο αυτο εδω το forum. Με τον καιρο γνωρισα τοσα ατομα που καποια απο αυτα που θυμησαν τον ψευτο-γκαζακια και προσεξα οτι κανεις μα κανεις δεν ειπε δυο κουβεντες σε αυτα τα παιδια.

Να φορανε παντα την ζωνη τους να μην κανουν του κεφαλιου τους κτλπ.
Να βοηθανε γνωστους αγνωστους
Να μην χλευαζουν τις ικανοτητες ειτε αυτοκινητων ειτε οδηγων
και αλλα πολλα

Ακομα και σημερα δεν βλεπω καμια προοδο μεσα απο τις παρεες τυπου (λεσχες club κτλπ) αλλα βλεπω μια φαγομαρα ολα τα land rover μια παρεα ολα τα Samurai μια παρεα ολη η λεσχη μια παρεα μεχρι εκει. Δεν βλεπω ομως ολα τα 4χ4 μια παρεα γνωστοι αγνωστοι ειτε κολλημενος ειτε οχι. Προσωπικα ειτε ο αθλητισμος ειτε το 4χ4 ειτε οτιδηποτε αλλο δεν μου ειναι ενα απλο χομπυ αλλα τροπος ζωης.

Τωρα ομως με την γ@μ#-κριση παει ξεφυγαμε τελειος ολοι μας (οσοι απο εμας) κοψαμε να βοηθαμε να συμβουλευουμε αλλα ακομα κοιταμε εμεις και τα πηγαδακια μας να περναμε καλα και οι αλλοι ας καουν.

Ειμαι ενας αγανακτισμενος οπου σιγα σιγα βλεπω οτι ο Ελληνας ειναι χαμενος και οι γυρω του φοβουνται να τον πλησιασουν.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 07 Ιουν 2011, 11:54

Πραγματικά Ηρωικένταυρε , δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις με το τλευταίο σου ποστ και πως συνδέεται αυτό με το αρχικό όπου ζητάς γνώμες για το "φτάξιμο" του Feroza σου :?:
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 07 Ιουν 2011, 12:16

το πρωτο ποστ εγινε το 2005 !
το επομενο το 2011......
απο τοτε και ο γραφων (heroicentaur), αλλα και ολοι μας εχουμε αλλαξει....και σαν ανθρωποι, και σαν χαρακτηρες και στα παντα....
Οταν εγραφε ο heroicentaur το ποστ αυτο τοτε, εγω ημουν ανυπαντρος, κυκλοφορουσα με ενα audi TT cabrio, και γενικα ημου ο γαμω και δερνω.......τελεια....
τωρα, ειμαι ενας οικογενειαρχης με δυο παιδακια τα οποια και λατρευω και ....με γαμουν και με δερνουν....
αλλαξανε οι εποχες και μαζι και εμεις....
τωρα φιλε heroicentaur εσυ και εγω πρεπει να δινουμε συμβουλες και να ακουμε τους νεους (πες τους ετσι γιατι και εμεις νεοι ειμαστε ακομα ε ? ), να βοηθαμε και να προσπαθουμε να δινουμε το καλο παραδειγμα......
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 08 Ιουν 2011, 22:12

Οπως τα λες Γιαννη απο Γερμανο καταληξες με Αμερικλανο εγω ξεκινησα με Feroza και ακομα να το αλλαξω :D

Εσυ παντρευτηκες εγω ακομα τελειωσω την σχολη μου :oops:

Γενικα εκεινη την μερα που εκανα το περιεργο αυτο ποστ ενιωσα πως θελουμε δεν θελουμε αλλαζουμε ειτε προς το καλυτερο ειτε προς το χειροτερο.

Τα παιδια σου μαλλον σου μοιασανε για αυτο σε ΑΓΑΠΑΝΕ :lol:
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina


Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες

cron