Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Στο ATTART Off Road Park με το RAVάκι!!!

Στο ATTART Off Road Park με το RAVάκι!!!

Δημοσίευσηαπό RAVnikos81 » 04 Νοέμ 2006, 21:45

Το πρωί είχαμε μια πρωτη γενικη συνάντηση σαν club στην πίστα του ATTART... εκτος του οτι περασαμε γ@μ@τα δείτε λίγο τι πέρασε (αέρα!!!) το ραβάκι μας... Ευχαριστούμε τον Κώστα για όλα .... Απο την θέση του συνοδηγού η διαδρομή ήταν αξέχαστη... Καλες εκδρομες παιδια! Καλο χειμώνα...
Τελευταία επεξεργασία από RAVnikos81 και 04 Νοέμ 2006, 21:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
RAVnikos81
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006, 21:18
Τοποθεσία: Ν.Κηφισια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό RAVnikos81 » 04 Νοέμ 2006, 21:48

...
Άβαταρ μέλους
RAVnikos81
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006, 21:18
Τοποθεσία: Ν.Κηφισια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Santa » 04 Νοέμ 2006, 23:00

Και φυσικά δεν μπορούσα να λείπω και εγώ.....

Εικόνα

Η προσπάθειά μου και το όνειρό μου να δημιουργησουμε ένα club απο τότε που είχα το Maverick έγινε πραγματικότητα. Η συνάντησή μου με 6 αξιόλογους ανθρώπους γεμάτους όρεξη για παρέα και πολύ καλή διάθεση με έκαναν να αναθεωρήσω πολλά πράγματα στη ζωή.
Έτσι λοιπόν παρόλο που επέλεξα να έχω ένα HYUNDAI και όχι ένα TOYOTA έγινα ενεργό μέλος μιας ομάδας club που θυμηθείτε με, θα γίνει πολύ γνωστή. Η φιλία διακρίσεις δεν έχει. Και χίλιοι καλοί πάντα και παντού χωράνε. Διάθεση να υπάρχει και καλή καρδιά...
Ένα μεγάλο εύγε για τις μέχρι στιγμής κινήσεις για την δημιουργία του club σε όλους. Ένα μεγάλο μπράβο στους Ravnikos81, Manosrav, Mikerav, nikdim, Lucifer, alnik.
Και σε ανώτερα παιδιά !!!! Θα είμαι μαζί σας πάντα με όλη μου την καρδιά...

http://www.rav4club.gr/forum
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό RAVnikos81 » 04 Νοέμ 2006, 23:39

Ανταποδίδω ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Παναγιώτη ,τον ηλεκτρονικό καταλύτη του κλαμπ, στον οποίο εκτός των αλλων ωφείλουμε την αμεση συσταση αυτης της γωνιάς ΜΑΣ στο διαδίκτυο ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ απο ΟΛΑ τον ευχαριστω για την φιλία του και το τρόπο που μου,μας εχει φερθει. Τελικά το πιο ωραίο κομματι απο όλα σε αυτή την ιστορία είναι η γνωριμία με ανθρώπους όπως ο Παναγιώτης,φίλε να σαι καλά, πραγματικά εκείνη η πρώτη συνάντηση στον ιππόδρομο ήταν η αρχη για μια ξεχωριστή παρέα,της οποίας το μέλλον φαντάζει εξαιρετικά ευοίωνο.
Άβαταρ μέλους
RAVnikos81
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006, 21:18
Τοποθεσία: Ν.Κηφισια, Αθήνα


Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες