Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΓΓΥΗΣΗ

Συντονιστής: SUVord

ΕΓΓΥΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό bane_mav » 01 Φεβ 2005, 14:50

Καλησπέρα πολύ ησυχία έπεσε. Σύντομη ερώτηση, πριν μία εβδομάδα αγκάλιασα μια κολώνα της ΔΕΗ με την οπισθεν τίποτα σοβαρά, αριστερά ο προφυλακήρας μπήκε μέσα χωρίς να σπάσει και ράγισε το τζάμι στο πίσω δεξί φανάρι. Η απορία μου είναι αν το φτιάξω κάπου αλλού γιατί δεν έχω καμία όρεξη να αλλαζω προφυλακτήρα απλά λίγο σπρώξιμο από μέσα προς τα έξω θέλει, υπάρχει περίπτωση να κινδυνέψει η ισχύ της εγγύησης από την αντιπροσωπεία; (Πιστεύω πως μάλλον όχι αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει με τις αντιπροσωπείες)
Άβαταρ μέλους
bane_mav
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 08:53
Τοποθεσία: Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Re: ΕΓΓΥΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 01 Φεβ 2005, 20:56

bane_mav έγραψε:Καλησπέρα πολύ ησυχία έπεσε. Σύντομη ερώτηση, πριν μία εβδομάδα αγκάλιασα μια κολώνα της ΔΕΗ με την οπισθεν τίποτα σοβαρά, αριστερά ο προφυλακήρας μπήκε μέσα χωρίς να σπάσει και ράγισε το τζάμι στο πίσω δεξί φανάρι. Η απορία μου είναι αν το φτιάξω κάπου αλλού γιατί δεν έχω καμία όρεξη να αλλαζω προφυλακτήρα απλά λίγο σπρώξιμο από μέσα προς τα έξω θέλει, υπάρχει περίπτωση να κινδυνέψει η ισχύ της εγγύησης από την αντιπροσωπεία; (Πιστεύω πως μάλλον όχι αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει με τις αντιπροσωπείες)


Μπορει να ειναι λιγο δυσκολο να αποχωεηστεις το παλιο σου συνεργειο!!!!ΑΛΛΑ τωρα πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη στο νεο της ΦΟΡΝΤ......
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες