Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Συντονιστής: SUVord

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό SUVord » 24 Δεκ 2005, 15:22

:wink: ΄
Χρόνια πολλά σε όλους σας!
Καινούργιος χρόνος έρχεται και τι θα λέγατε μερικοί απο εμας να συμμετέχαμε σε αγώνες για το πρωτάθλημα RALLY RAID του 2006?
Οι εμπειρίες που κάποιος αποκομίζει απο τη συμμετοχή του είναι πολλαπλάσιες απο οποιαδήποτε σχολή για οδήγηση εκτος δρόμου.
Το κόστος είναι αρκετά μικρότερο απο αυτό που πολλά off-road clubs χρεώνουν για μία εκδρομή και, ΟΧΙ,αντίθετα απο οτι πολλοί πιστεύετε δεν είναι υποχρεωτικό να σπάσετε το αυτοκίνητό σας.
Διάθεση για περιπέτεια να υπάρχει και η ικανοποίηση απο τη συμμετοχή και μόνο υπερτερεί κατα πολύ της αδρεναλίνης που εκχύεται οταν ρουφώντας τον φραπέ, σου τη βγαίνει απο τη γωνία η Πανωραία με το κολάν στη τσίτα, τα "μπαλκόνια" της μεγαλύτερα απο τα υπόστεγα της λαχαναγοράς και το βλέμα της το λάγνο να σε κατακεραυνώνει γιατι δεν της τάριξες.
Το MAVERICK, σε εκτός δρόμου καταστάσεις, λίγα έχει να ζηλέψει απο τα "καθαρόαιμα".Απο εμάς εξαρτάται να ανακαλύψουμε αυτά τα λίγα!!!
Και πάλι χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! [/img]
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό takhs » 02 Ιαν 2006, 20:48

Συμφωνω και εγω . Εχω προθεση να κανω καποιους αγωνες . Φυσικα δεν εχει καμια σημασια που θα ειμαι με διαφορετικο αυτοκινητο . Θα χαρω να βρεθουμε και να διασκεδασουμε :D . Για να βλεπω προτασεις ...
takhs
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: κορινθος

Re: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό Lepes » 03 Ιαν 2006, 09:08

SUVord έγραψε::wink: ΄
Χρόνια πολλά σε όλους σας!
Καινούργιος χρόνος έρχεται και τι θα λέγατε μερικοί απο εμας να συμμετέχαμε σε αγώνες για το πρωτάθλημα RALLY RAID του 2006?
Οι εμπειρίες που κάποιος αποκομίζει απο τη συμμετοχή του είναι πολλαπλάσιες απο οποιαδήποτε σχολή για οδήγηση εκτος δρόμου.
Το κόστος είναι αρκετά μικρότερο απο αυτό που πολλά off-road clubs χρεώνουν για μία εκδρομή και, ΟΧΙ,αντίθετα απο οτι πολλοί πιστεύετε δεν είναι υποχρεωτικό να σπάσετε το αυτοκίνητό σας.
Διάθεση για περιπέτεια να υπάρχει και η ικανοποίηση απο τη συμμετοχή και μόνο υπερτερεί κατα πολύ της αδρεναλίνης που εκχύεται οταν ρουφώντας τον φραπέ, σου τη βγαίνει απο τη γωνία η Πανωραία με το κολάν στη τσίτα, τα "μπαλκόνια" της μεγαλύτερα απο τα υπόστεγα της λαχαναγοράς και το βλέμα της το λάγνο να σε κατακεραυνώνει γιατι δεν της τάριξες.
Το MAVERICK, σε εκτός δρόμου καταστάσεις, λίγα έχει να ζηλέψει απο τα "καθαρόαιμα".Απο εμάς εξαρτάται να ανακαλύψουμε αυτά τα λίγα!!!
Και πάλι χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! [/img]

Χρονια πολλα καλη χρονια και καλη λασπη τα τουτου μας. Suvord πιο mav εχεις ?? εγω προσωπικα σκεφτομαι να παρω μερος σε κανα trail(καλαματα) γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: ) Τωρα εσενα σε βλεπω αρκετα αγριο και θα σου πω ποτε θα παμε την επομενη βολτα με τους "you know who" για να εχω παρεα ;)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό markd » 03 Ιαν 2006, 09:21

Lepes έγραψε:εγω προσωπικα σκεφτομαι να παρω μερος σε κανα trail(καλαματα) γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: )


Light η Καλαμάτα :?: :shock: :shock: :shock: :?:
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό almak » 03 Ιαν 2006, 13:47

markd έγραψε:
Lepes έγραψε:εγω προσωπικα σκεφτομαι να παρω μερος σε κανα trail(καλαματα) γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: )


Light η Καλαμάτα :?: :shock: :shock: :shock: :?:


Eδώ είναι που λένε "καλά δεν ήξερες!!! δεν ρώταγες????? "
Lepes για σύνελθε λίγο και πέρνα απο το μαγαζί " ο αλμάκ και οι συνεργατιδές του" :lol: :lol: :lol:
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Re: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό SUVord » 03 Ιαν 2006, 13:48

Χρονια πολλα καλη χρονια και καλη λασπη τα τουτου μας. Suvord πιο mav εχεις ?? εγω προσωπικα σκεφτομαι να παρω μερος σε κανα trail(καλαματα) γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: ) Τωρα εσενα σε βλεπω αρκετα αγριο και θα σου πω ποτε θα παμε την επομενη βολτα με τους "you know who" για να εχω παρεα ;)[/quote]

Χρόνια πολλά!
Το Μav είναι το 3λιτρο του 2003, ελαφρώς σηκωμένο και με λάστιχα ΑΤ.
Η Καλαμάτα δεν είναι και τόσο light όσο νομίζεις.
Δεν ξέρω γιατι θεωρείς οτι είμαι "αγριος". Η προσέγγισή μου στούς αγώνες είναι πάντοτε η προφύλαξη του αυτοκινήτου και για το λόγο αυτό αναγκάστηκα να εγκαταλείψω τόσο στον αγώνα της Πάτρας, όσο και της Καλαμάτας.
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε και να συζητήσουμε μαζί και με όσους ακόμα θα επιθυμούσαν να μοιρασθούν μαζί μας ανάλογες εμπειρίες.
Τισ καλλύτερες μου ευχές για ένα ευτυχισμένο 2006
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό almak » 03 Ιαν 2006, 13:57

Τώρα που το ξαναβλέπω δεν το εννοεί . Έχει βάλει αυτά τα δύο :lol: :lol: σε παρένθεση
γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: )

Ο markd μας παρέσυρε......το βρήκα ο markd φταίει :evil: :evil: :evil: :evil:
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό markd » 03 Ιαν 2006, 14:02

almak έγραψε:Τώρα που το ξαναβλέπω δεν το εννοεί . Έχει βάλει αυτά τα δύο :lol: :lol: σε παρένθεση
γιατι θελω Light καταστασης ( :lol: :lol: )

Ο markd μας παρέσυρε......το βρήκα ο markd φταίει :evil: :evil: :evil: :evil:


Κρεμάστε τον :P :razz: :lol: :twisted: :lol: :razz: :P
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό geco » 03 Ιαν 2006, 14:10

markd έγραψε:
Κρεμάστε τον :P :razz: :lol: :twisted: :lol: :razz: :P


Με συρματόσχοινο όμως γιατί είναι βαρύς και θα σπάσει το σχοινί και θα την κοπανήσει !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό markd » 03 Ιαν 2006, 16:17

geco έγραψε:
markd έγραψε:
Κρεμάστε τον :P :razz: :lol: :twisted: :lol: :razz: :P


Με συρματόσχοινο όμως γιατί είναι βαρύς και θα σπάσει το σχοινί και θα την κοπανήσει !


Ναί είμαι βαρυκόκαλος :oops: :cry: :P :cry: :oops:
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό Lepes » 05 Ιαν 2006, 08:32

Καλημερα παιδες () ειπα light γιατι ειναι απο τους αγωνες που με αρκετη προσοχη μπορεις να τερματισεις χωρις φθορες.Με οσους εχω παει βολτα απο εδω ξερουν οτι σε λιγα πραγματα δεν τους εχω ακολουθησει(...)Θελω πολυ να τρεξω και εγω σε εναν αγωνα,αλλα καθοτι το mav μου ειναι το μικρο φοβαμαι(ασε που ειδη εχω αλλαξει εναν δισκο στα 30.000 και ο ατιμος ειναι και ακριβος 500ευρω)
Αλλα παντα μπορουμε με το καλο οταν τελειωσουν οι γιορτες να παμε μια βολτα εδω κοντα και να τα πουμε και ολας ;)
Almak χρειαζομαι κουρεμα επειγοντως!!!!!
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό almak » 05 Ιαν 2006, 14:54

Lepes έγραψε:Καλημερα παιδες () ειπα light γιατι ειναι απο τους αγωνες που με αρκετη προσοχη μπορεις να τερματισεις χωρις φθορες....

Ρε κοίτα που τελικά ενοούσε λαϊτ την Καλαμάτα :shock: :shock: :shock:
Iepes το ξαναλέω σύνελθεεεεεεεε.!!!!!!!!!
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό Lepes » 05 Ιαν 2006, 16:05

Ρε συ αφου ετσι μου ειπε ο Dodos...παλι ψεμματα ελεγε ο απατεωνας ;)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό markd » 05 Ιαν 2006, 17:34

Εδώ εγώ που δεν έτρεξα μόνο με αυτά που άκουσα τρόμαξα!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 40 επισκέπτες