Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέο Μέλος Στο Club.

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό Santa » 25 Αύγ 2006, 10:13

helias έγραψε:Με μελαχρινή πιάνει ;;;;; :-k :-k :-k :-k :-k


Το ξέρεις το ρητό που λέει: Ξανθό μουν... τρελλό γαμή....η?
Η μελαχροινή δεν κάνει....μόνο ξανθιά .....όπως Πάμελα Αντερσον....παρακαλώ....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 25 Αύγ 2006, 16:42

Δοκίμασα με ξανθιά ρε γμτ και δεν έπιασε, #-o λες να ήταν βαμμένη ;;;

Έλα τώρα με το :bad-words: ρολόι μου μέσα, τί τα κουβαλάμε όλοι στα χέρια μας, για ομορφιά τα έχουμε, την τύχη μου μέσα με εμάς που έμπλεξα, δεν έχουμε άλλα προβλήματα με το αυτοκίνητο και ασχολούμαστε με τα ρολόγια , ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol:

Ακατανόμαστε παλιοκατάσκοπε των σχιστομάτηδων και εσύ την μπύρα σου με παγάκια την πίνεις ;;;; κίτρινο έπρεπε να το πάρεις ρε. Πάνω που το συμπαθούσα το παλιοκορεάτικο τουτού σου, χθές έτρωγα κεμπάπ στου Θανάση στο Μοναστηράκι και στο διπλανό τραπέζι ήρθαν κάτι κορεάτες :triplets: που έπιναν την μπύρα τους με παγάκια :beer: :shocked!: :crazyeyes: :puke: Έφυγα κατευθείαν , δεν το άντεξα..... Δοκίμασε και εσύ μπορεί να σου αρέσει η μπύρα με τα παγάκια , αφού έχετε τα ίδια γούστα ::lol: ::lol: ::lol: ::lol:

Κοίτα και λίγο το δρόμο όλο το trip computer σου κοιτάς , για να μας σπάς τα νεύρα, εντάξει το Q7, έχει περισσότερα γκατζετάκια από το δικό σου , τι θες να κα΄νουμε τώρα; και εμείς έχουμε και cruise controle και ηλεκτρικά και θερμαινόμενα καθίσματα για να μην είμαστε κρυό :bootyshake: , έχουμε και πίσω από το τιμόνι τον καλύτερο οδηγό της Ευρώπης (εκτός του iperodigou) αλλά δεν το κάνουμε θέμα.

Να σου καούν τα γεμιστά να μην έχεις να φάς ρε παλιοκατάσκοπε, μη κάνουμε τώρα καμιά εισβολή και στην Κορέα μετά το Λίβανο, αντε τώρα που πήραμε φόρα. :tank:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 25 Αύγ 2006, 19:12

helias έγραψε:Δοκίμασα με ξανθιά ρε γμτ και δεν έπιασε, #-o λες να ήταν βαμμένη ;;;

Έλα τώρα με το :bad-words: ρολόι μου μέσα, τί τα κουβαλάμε όλοι στα χέρια μας, για ομορφιά τα έχουμε, την τύχη μου μέσα με εμάς που έμπλεξα, δεν έχουμε άλλα προβλήματα με το αυτοκίνητο και ασχολούμαστε με τα ρολόγια , ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol: ::lol:

Ακατανόμαστε παλιοκατάσκοπε των σχιστομάτηδων και εσύ την μπύρα σου με παγάκια την πίνεις ;;;; κίτρινο έπρεπε να το πάρεις ρε. Πάνω που το συμπαθούσα το παλιοκορεάτικο τουτού σου, χθές έτρωγα κεμπάπ στου Θανάση στο Μοναστηράκι και στο διπλανό τραπέζι ήρθαν κάτι κορεάτες :triplets: που έπιναν την μπύρα τους με παγάκια :beer: :shocked!: :crazyeyes: :puke: Έφυγα κατευθείαν , δεν το άντεξα..... Δοκίμασε και εσύ μπορεί να σου αρέσει η μπύρα με τα παγάκια , αφού έχετε τα ίδια γούστα ::lol: ::lol: ::lol: ::lol:

Κοίτα και λίγο το δρόμο όλο το trip computer σου κοιτάς , για να μας σπάς τα νεύρα, εντάξει το Q7, έχει περισσότερα γκατζετάκια από το δικό σου , τι θες να κα΄νουμε τώρα; και εμείς έχουμε και cruise controle και ηλεκτρικά και θερμαινόμενα καθίσματα για να μην είμαστε κρυό :bootyshake: , έχουμε και πίσω από το τιμόνι τον καλύτερο οδηγό της Ευρώπης (εκτός του iperodigou) αλλά δεν το κάνουμε θέμα.

Να σου καούν τα γεμιστά να μην έχεις να φάς ρε παλιοκατάσκοπε, μη κάνουμε τώρα καμιά εισβολή και στην Κορέα μετά το Λίβανο, αντε τώρα που πήραμε φόρα. :tank:


Και δε μου λες?
Αμα ειναι ζεστή η μπυρα θα την πιεις ζεστη? δεν θα βαλεις κανα παγακι μεσα?
:lol: :lol:
Δεν διανοειται κυριε να μην εχει ρολοι ενα αμαξι...και μαλιστα τοσο ακριβο...ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ....ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ... :lol: :lol: :lol:

Heliako οταν τσαντίσεσαι μαρεσει...... :lol: :lol:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 25 Αύγ 2006, 20:44

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ.
Όσο αποδεκτή είναι η μπύρα με παγάκια, τόσο αποδεκτό είναι ένα αυτοκίνητο 30.000 χωρίς ρολόι!
Αλλά αφού αγόρασα το αυτοκίνητο , μήπως πρέπει και να δοκιμάσω τουλάχιστον μπύρα με παγάκια; :beer:
.

.

. :shocked!:
.


.



:puke:

Τελικά αυτές οι σκέψεις μου κάνουν κακό.


Στην πραγματικότητα , το στάνταρ CD του αυτοκινήτου, έχει ρολόι στην οθόνη με συνεχή ένδειξη. Και το δικό μου το εξάδισκο έχει ρολόι αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πεί πως θα παραμένει συνεχώς εμφανές. Εαν λοιπόν οι ντόπιοι εξυπνάκιδες μας κάνουν κουτσουκέλες πουλώντας σε προσφορά σκουριασμένα αυτοκίνητα ή δεν γνωρίζουν πως ρυθμίζεται ένα ρολόι, δεν ευθύνονται για όλα οι Αμερικάνοι....ρε λες για την εισβολή στο Λίβανο να φταίνε τα Ελληνικά συνεργεία της Ford ; :riding:

:shocked!:

Τελικά αυτές οι σκέψεις μου κάνουν παρα πολύ κακό.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό helias » 25 Αύγ 2006, 20:53

Santa ... ξέχασα να σου πώ:
Το Ωραίο με τους Κορεάτες, στο Θανάση στο Μοναστηράκι, είναι ότι όταν στο Γκαρσόν του είπαν ότι είναι από την Κορέα, αυτός στη συνέχεια τους φώναζε " Χιουντάι", Τί θα πάρουν οι χιουντάι, θέλουν κιάλλη μπύρα οι χιουντάι, λογαριασμό παρακαλώ στους χιουντάι, κλπ
Περιττό να σου πώ τι γέλιο ρίξαμε, και εμείς και οι Χιουντάι. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 26 Αύγ 2006, 08:46

helias έγραψε:Santa ... ξέχασα να σου πώ:
Το Ωραίο με τους Κορεάτες, στο Θανάση στο Μοναστηράκι, είναι ότι όταν στο Γκαρσόν του είπαν ότι είναι από την Κορέα, αυτός στη συνέχεια τους φώναζε " Χιουντάι", Τί θα πάρουν οι χιουντάι, θέλουν κιάλλη μπύρα οι χιουντάι, λογαριασμό παρακαλώ στους χιουντάι, κλπ
Περιττό να σου πώ τι γέλιο ρίξαμε, και εμείς και οι Χιουντάι. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Καλά όντως φαίνονται και λίγο κουτορνίθια σα λαός αλλα τουλάχιστον φτιάχνουν και αυτοκίνητα... Εμείς οι Ελληνες τι κάνουμε..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
Τελευταία επεξεργασία από Santa και 26 Αύγ 2006, 09:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό Santa » 26 Αύγ 2006, 09:19

helias έγραψε:ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ.
Όσο αποδεκτή είναι η μπύρα με παγάκια, τόσο αποδεκτό είναι ένα αυτοκίνητο 30.000 χωρίς ρολόι!
Αλλά αφού αγόρασα το αυτοκίνητο , μήπως πρέπει και να δοκιμάσω τουλάχιστον μπύρα με παγάκια; :beer:
.

.

. :shocked!:
.


.



:puke:

Τελικά αυτές οι σκέψεις μου κάνουν κακό.


Στην πραγματικότητα , το στάνταρ CD του αυτοκινήτου, έχει ρολόι στην οθόνη με συνεχή ένδειξη. Και το δικό μου το εξάδισκο έχει ρολόι αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πεί πως θα παραμένει συνεχώς εμφανές. Εαν λοιπόν οι ντόπιοι εξυπνάκιδες μας κάνουν κουτσουκέλες πουλώντας σε προσφορά σκουριασμένα αυτοκίνητα ή δεν γνωρίζουν πως ρυθμίζεται ένα ρολόι, δεν ευθύνονται για όλα οι Αμερικάνοι....ρε λες για την εισβολή στο Λίβανο να φταίνε τα Ελληνικά συνεργεία της Ford ; :riding:

:shocked!:

Τελικά αυτές οι σκέψεις μου κάνουν παρα πολύ κακό.


Αν εισαι καλό παιδι και πείς οτι αγόρασα Ford αλλα μαρέσει περισσότερο το Santa Fe γιατι έχει: ''trip computer, esp, ψυγειάκι, εργαλεία απο τη μάνα του, φώς στα σκιάδια του οδηγού, πυξίδα στον εσωτερικό καθρέφτη, αυτόματα φώτα, αισθητήρες βροχής, button για 4χ4, σταθερό τασάκι, κρυφούς φωτισμούς σε όλα τα μέρη της καμπίνας, προειδοποιήσεις για ζώνες, τελική 200, διζωνικό κλιματισμό, πρόβλεψη για 7 θέσεις, τεράστιο πορτμπαγκάζ, φώτα στα εσωτερικά απο τις πόρτες και φυσικά ρολόι και θερμοκρασία. Αν πείς ότι δεν έχω ολα αυτά στο Maverick και παραδεχθείς την ήττα σου τότε θα σου πώ πως να έχεις συνεχή ένδειξη ώρας στο radiocd...... Παλιο Αμερικάνε...... 8)
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 29 Αύγ 2006, 14:10

o.k.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 29 Αύγ 2006, 14:52

helias έγραψε:o.k.



Ποιο μοντέλο ραδιοcd έχεις?
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 30 Αύγ 2006, 15:05

Με παρανόησες, όταν λέω Ο.Κ., εννοώ!!! :evil: :evil: Ο.Κ. θα έχουμε πόλεμο ,
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"Θείε Μπους, μέσα από ελληνικό Forum, ανακάλυψα πράκτορα των Κορεατών 8) , με ένα αυτοκίνητο και καλά SUV, αλλά στην ουσία είναι βανάκι παρακολούθησης των κινήσεων φιλήσυχων Αμερικανών πολιτών. Λέει ότι αυτά που κουβαλάει πάνω του είναι δήθεν αξεσουάρ, αλλά εγώ δεν τα χάβω αυτά τα παραμύθια. Είναι σίγουρα όργανα παρακολούθησης. Δεν ξέρω τι στοιχεία έχει συλλέξει μέχρι σήμερα αλλά για καλό και για κακό λέω να ξεκινήσουμε έναν πόλεμο εναντίων τους. Έλα να γίνει εδώ της Κορέας!!!!!!!" :P



Το τασάκι το κόλλησα, και έχω και δερμάτινα καθίσματα και ηλιοροφή και χερούλια να ανοίγω τις πόρτες. Α!!! και τζάμια και μισό χρόνο γραμμάτια ακόμη. Οπότε μετά θα αρχίσω να παινεύομαι και για τις πόρτες, τη ρεζέρβα κ.λ.π.
Έχω το εξάδισκο CD. Βρίσκω το ρολόι αλλά δεν μπορώ να το σταθεροποιήσω στην οθόνη, μετά από λίγο σβήνει.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 30 Αύγ 2006, 18:55

helias έγραψε:Με παρανόησες, όταν λέω Ο.Κ., εννοώ!!! :evil: :evil: Ο.Κ. θα έχουμε πόλεμο ,
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"Θείε Μπους, μέσα από ελληνικό Forum, ανακάλυψα πράκτορα των Κορεατών 8) , με ένα αυτοκίνητο και καλά SUV, αλλά στην ουσία είναι βανάκι παρακολούθησης των κινήσεων φιλήσυχων Αμερικανών πολιτών. Λέει ότι αυτά που κουβαλάει πάνω του είναι δήθεν αξεσουάρ, αλλά εγώ δεν τα χάβω αυτά τα παραμύθια. Είναι σίγουρα όργανα παρακολούθησης. Δεν ξέρω τι στοιχεία έχει συλλέξει μέχρι σήμερα αλλά για καλό και για κακό λέω να ξεκινήσουμε έναν πόλεμο εναντίων τους. Έλα να γίνει εδώ της Κορέας!!!!!!!" :P



Το τασάκι το κόλλησα, και έχω και δερμάτινα καθίσματα και ηλιοροφή και χερούλια να ανοίγω τις πόρτες. Α!!! και τζάμια και μισό χρόνο γραμμάτια ακόμη. Οπότε μετά θα αρχίσω να παινεύομαι και για τις πόρτες, τη ρεζέρβα κ.λ.π.

Έχω το εξάδισκο CD. Βρίσκω το ρολόι αλλά δεν μπορώ να το σταθεροποιήσω στην οθόνη, μετά από λίγο σβήνει.


Πρίν ανοίξεις πόλεμο καλό είναι να βλέπεις την ώρα για να το πουλήσεις..... :lol: :lol: :P :P :P
Ανοιξε το εγχειρίδιο και διάβασε προσεκτικά την ενδείξεις για το ρολόι..
Εγώ είχα το μονόδισκο το 6000 χωρις mp3. Στο συνεργείο αν πάς θα στο φτιάξουν στο πι και φι. Δεν ξέρω το μοντέλο που έχεις.....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 30 Αύγ 2006, 22:15

Εγώ που έχω το mp3 της μαμάς ford????
Δείχνει την ώρα από το rds αλλά δεν μπορώ να την σταθεροποιήσω.Μόνο από το menu. Εχουμε καμιά ιδέα????
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Δημοσίευσηαπό Lepes » 31 Αύγ 2006, 15:06

πουλατο και παρε LC :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 31 Αύγ 2006, 22:05

Ευχαριστώ lepes :alright: :alright: :alright: :alright:
Δεν το περίμενα από σένα σαν πρώην maverάκιας :forcefeed: :forcefeed: :forcefeed: :forcefeed:
Τελικά καλό το LC.Είναι μία μελλοντική μου σκέψη :rockout2: :rockout2:
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Δημοσίευσηαπό Lepes » 01 Σεπ 2006, 08:15

Ξερεις τι γελιο εχω ριξει με τη γυναικα μου ,καθε 5 λεπτα τις λεω την ωρα χαχαχα....
Πλακα πλακα ομως ηταν μια καλη αλλαγη...και απο καταναλωση δεν εχει τεραστια διαφορα (min 11.5 max 15,5)
να το εχεις σοβαρα υποψην!!
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες