Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μεταλλικά Προστατευτικά

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό SUVord » 12 Νοέμ 2006, 16:52

Santa έγραψε:
SUVord έγραψε:Αγαπητέ gepaka και λοιποί συμφορουμίστες,
Σας ζητώ συγνώμη αν με τον τρόπο που διάλεξα να αποτρέψω κάποιον απο κάποια συγκεκριμένη ενέργεια δημιούργησα ορισμένες παρεξηγήσεις.
Και για να παραπέμψω σε λόγια επιφανών μελών γειτονικού forum:
"Ουδείς άσφαλτος"
"Πούστευε και μη ερεύνα"
"Είδα το χάρο με τα μάτια σου"
"Υπομονή...SANTA είναι, θα περάσει..."


Το τελευταίο δεν το κατάλαβα?
Τι εννοείς?


Δηλαδή, αν το καταλάβαινες θα άλλαζες αυτοκίνητο;
Παρεπιπτόντως, ούτε κι εγώ το κατάλαβα αλλα έχει καμμία σχέση;
Λοιπόν,κόψτη τη πλάκα γιατι έρχονται Χριστούγεννα κι όποιος έχει τ' όνομα έχει και τη χάρη.
Α και για να μή ξεχνοιόμαστε.
Σε όλα τα τουτού εκείνα τα διαβολοκατασκευάσματα λέγονται Bullbars εκτός απο αυτά του Santa Fe που τα λένε Pullbars γιατί το τελευταίο Santa στην Αϊοβα που προσπάθησε να σπρώξει ένα βουβάλι, μπήκε το κέρατο του ζώου στη σιδεροκατασκευή κι ακόμα το τραβάει το κορεάτικο.
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό Santa » 12 Νοέμ 2006, 18:35

SUVord έγραψε:
Santa έγραψε:
SUVord έγραψε:Αγαπητέ gepaka και λοιποί συμφορουμίστες,
Σας ζητώ συγνώμη αν με τον τρόπο που διάλεξα να αποτρέψω κάποιον απο κάποια συγκεκριμένη ενέργεια δημιούργησα ορισμένες παρεξηγήσεις.
Και για να παραπέμψω σε λόγια επιφανών μελών γειτονικού forum:
"Ουδείς άσφαλτος"
"Πούστευε και μη ερεύνα"
"Είδα το χάρο με τα μάτια σου"
"Υπομονή...SANTA είναι, θα περάσει..."


Το τελευταίο δεν το κατάλαβα?
Τι εννοείς?


Δηλαδή, αν το καταλάβαινες θα άλλαζες αυτοκίνητο;
Παρεπιπτόντως, ούτε κι εγώ το κατάλαβα αλλα έχει καμμία σχέση;
Λοιπόν,κόψτη τη πλάκα γιατι έρχονται Χριστούγεννα κι όποιος έχει τ' όνομα έχει και τη χάρη.
Α και για να μή ξεχνοιόμαστε.
Σε όλα τα τουτού εκείνα τα διαβολοκατασκευάσματα λέγονται Bullbars εκτός απο αυτά του Santa Fe που τα λένε Pullbars γιατί το τελευταίο Santa στην Αϊοβα που προσπάθησε να σπρώξει ένα βουβάλι, μπήκε το κέρατο του ζώου στη σιδεροκατασκευή κι ακόμα το τραβάει το κορεάτικο.


Καλα εσυ δεν παιζεσαι με τιποτα.....Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 13 Νοέμ 2006, 15:14

Santa, :x-mas: με την ευκαιρία και για να μην ξεχαστώ, για τα Χριστούγεννα ξέρεις τί δώρο θέλω........ Ρ Ο Λ Ο Ϊ .
Οπωσδήποτε θα ακολουθήσει γράμμα μου με τις καλές μου πράξεις κλπ, κλπ, μέσα σε κάλτσα που θα κρεμάσω στο τζάκι μου, αλλά για καλό και για κακό επειδή μπορεί και να μην προφτάσεις , να το έχεις υπόψη σου. :x-mas:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 13 Νοέμ 2006, 21:59

helias έγραψε:Santa, :x-mas: με την ευκαιρία και για να μην ξεχαστώ, για τα Χριστούγεννα ξέρεις τί δώρο θέλω........ Ρ Ο Λ Ο Ϊ .
Οπωσδήποτε θα ακολουθήσει γράμμα μου με τις καλές μου πράξεις κλπ, κλπ, μέσα σε κάλτσα που θα κρεμάσω στο τζάκι μου, αλλά για καλό και για κακό επειδή μπορεί και να μην προφτάσεις , να το έχεις υπόψη σου. :x-mas:


Ας επαιρνες κανα αυτοκίνητο με ρολοι τι να σε κανω εγω....
Στειλε διεύθυνση σε PM να σου στείλω ένα ρολόι τοίχου της Ford τα Χριστούγεννα!!! Θα σου χαλάσω εγώ χατήρι?
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 14 Νοέμ 2006, 16:11

Στείλτο μου να το κρεμάσω στον μπροστινό καθρέπτη όταν θα το πάω για το ετήσιο service και όταν θα με ρωτήσουν "τί είναι αυτό " θα τους απαντήσω απλά¨"έβαλα ρολόι γιατί δεν είχε στο αυτοκίνητο, πειράζει; πάντως για να μην έχω πρόβλημα με την εγγύηση θα τους δείξω ότι είναι της FORD", τότε θα σε φωνάξω να δείς γέλια. Εαν μου πούν ότι είμαι υπερβολικός τότε θα τους απαντήσω ότι δεν πιστεύω ότι είναι υπερβολικό να θέλει κανείς από ένα αυτοκίνητο 30.000 Ευρώ να έχει ρολόι.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 32 επισκέπτες