Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αξιόπιστη η τετρακίνηση του νεο μαβ.???????

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό Maverick_Prosexos » 10 Νοέμ 2004, 08:52

Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.
Maverick_Prosexos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 19 Οκτ 2004, 11:40

Δημοσίευσηαπό MaverickLover » 10 Νοέμ 2004, 11:28

Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.


Ωραια λοιπον αφου το αποφασισες αλλαξε και το ονομα σου απο Maverick prosexos σε Rav prosexos και εμεις να μεινουμε με την σακαράκα μας που λεγεται Ford Maverick. Αντε και καλοταξιδο....πότε θα το πάρεις?
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
MaverickLover
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 10:21
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό MaverickLover » 10 Νοέμ 2004, 11:32

discoman έγραψε:
juan έγραψε:
discoman έγραψε:Φιλε ενταξει να το χαιρεσαι ειναι ομορφο πιο πολυ αποτο rav αλλα ριξε μια ματια στην ford του παρελθοντος απο το 74 και πες μου τις επιτυχιες της ταχω ξαναγραψει μην λεω τα ιδια Δεν πιστευω στην ford δεν με πειθει και δεν θελω . Αποψη μου . Περα απο αυτο ποτε θα παμε καμια βολτα και αστα τα υπολοιπα ταπαμε . Ποσο στοιχισε το τριλιτρο? Πως θα το πουλησεις οταν θελησεις?


Οδηγισε το και θα μας θυμηθείς :P

Θα σου φύγει κάθε προκατάληψη ακόμα και για έναν αντι fordakia σαν και εσένα

θα πάθεις :shock:Στα χερια μου δεν θα κρατησει ουτε μια βδομαδα ,.Τωρα αν βγαλει μια καλη εκδοση discovery λογω εξαγορας οπως ξερετε ισως με πεισει αλλα ποιος ξερει? Δεν εχω προκαταληψη απλα παρακολουθω και κρινω την πορεια μιας εταιρειας στο χρονο. Για τηνford στην αμερικη δεν εχω να πω κατι ασχημο εχει βγαλει λουλουδια και ιστορικα αυτοκινητα . Κai για την ιστορια το FORD MODEL T ΣΤΗΝ αρχη του αιωνα απο τον henry ford ηταν μπροστα αποτην εποχη του και ενα αυτοκινητο που σημαδεψε την ιστορια της αυτοκινησης 8)

:wink: :wink: :wink:



Φιλε Discoman τελικα το maverick δεν κανει για σενα. Εσυ θες μπουλντοζα.!!! Αλλα και εκει θα εχεις προβλημα... Ξερεις γιατι? Δεν θα ξερεις πια μαρκα να διαλέξεις....Σου προτεινω λοιπον Caterpillar..... :P :P :P :P :P

Σκεφτομαι σοβαρα να ανοιξω μια ενοτητα στο forum μας: Maverick vs Caterpillar για να συγκρινουμε τα υπερ και τα κατα....(βλεπε Maverick vs Hammer)
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
MaverickLover
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 15 Απρ 2004, 10:21
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Maverick_Prosexos » 10 Νοέμ 2004, 12:04

MaverickLover έγραψε:
Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.


Ωραια λοιπον αφου το αποφασισες αλλαξε και το ονομα σου απο Maverick prosexos σε Rav prosexos και εμεις να μεινουμε με την σακαράκα μας που λεγεται Ford Maverick. Αντε και καλοταξιδο....πότε θα το πάρεις?


Πιθανόν δεν κατάλαβες το περιεχόμενο. Η TOYOTA καλή μόνο στο marketing. Αυτό δεν σημαίνει ότι και το προϊόν καλό. Βλέπε RAV (σε δοκιμή ανέλκυσης φουσκωτού από απότομη γλίστρα έμεινε από δίσκο, Ενώ με το MAV 2003 ήταν δουλειά πολύ απλή. (σημειωτέων ο ίδιος οδηγός και στα δύο αμάξια). MAV for ever.



Η αγορά θα γίνει αρχές Ιανουαρίου 2005 (Λόγο τέλος εφορίας). Και φυσικά το MAVERICK όχι το Rav.
Maverick_Prosexos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 19 Οκτ 2004, 11:40

Δημοσίευσηαπό spz » 10 Νοέμ 2004, 12:49

Maverick_Prosexos έγραψε:
MaverickLover έγραψε:
Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.


Ωραια λοιπον αφου το αποφασισες αλλαξε και το ονομα σου απο Maverick prosexos σε Rav prosexos και εμεις να μεινουμε με την σακαράκα μας που λεγεται Ford Maverick. Αντε και καλοταξιδο....πότε θα το πάρεις?


Πιθανόν δεν κατάλαβες το περιεχόμενο. Η TOYOTA καλή μόνο στο marketing. Αυτό δεν σημαίνει ότι και το προϊόν καλό. Βλέπε RAV (σε δοκιμή ανέλκυσης φουσκωτού από απότομη γλίστρα έμεινε από δίσκο, Ενώ με το MAV 2003 ήταν δουλειά πολύ απλή. (σημειωτέων ο ίδιος οδηγός και στα δύο αμάξια). MAV for ever.



Η αγορά θα γίνει αρχές Ιανουαρίου 2005 (Λόγο τέλος εφορίας). Και φυσικά το MAVERICK όχι το Rav.



ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΑΥΤ/ΤΟ, ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ. :evil: :evil: ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΨΕ ΔΙΣΚΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ RAV ΤΟΥ 1997 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΧΕΡΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΗΣ ΤΟΥΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ.
ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΚΑΛΟΓΗΣΗΣ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ MAV ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΣΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. :P :P :P
Άβαταρ μέλους
spz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Αύγ 2003, 10:34
Τοποθεσία: Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 10 Νοέμ 2004, 13:57

Συνφορουμιστες ΚΑΛΜΝΤΟΥΝ!!!
Το ειπαμε και το RAV το MAVERICK ειναι τα καλυτερα SUV στην κατηγορια!!Τωρα δεν υπαρχει λογος να κοντραρουμε για το πιο ειναι καλυτερο,γιατι υπαρχουν πολυ καλυτερα και απο τα 2!!




Το θεμα ειναι οπως ανεφερε ο φιλτατος DISCOMAN
POTE THA VRETHUME!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!???
Και τοτε θα κανουμε αλλαξοσυνοδηγοαμαξιες και θα αποκτησουμε ποικιλης υλης εμπειριες!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 16:39

Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.
Πηγαινε στηνενοτητα για τα προβληματα τουmav και μετα στα rav και μετα παρε με τηλεφωνο . Πες μου μηχανολογικα που υπερτερει το mav εναντι τουrav ? αν εχει καλυτερη εγγυηση ? αν εχει καλυτερη τετρακινηση? πιοτητα κατασκευης? παρελθον? ευχαριστημενους πελατες? καλυτερο after sales service ? ποσα οχηματα ταξινομει καθε μηνα ? τι τιμη κραταει μετα απο δεκα χρονια? σε ποια θεση πωλησεων βρισκεται στην ελλαδα η ford? πποια εχει καλυτερο δικτυο service στηνχωρα/ ? Σε ποια θεση βρισκεται παγκοσμιως? Σε ποια ραλλυ συμετεχει? στην φορμουλα? Εχει νεες τεχνολογιες η περασμενης πενταετιας σε περιβλημα? εχει στις βιτρινες της οικολογικο οχημα/? εχει οχημα που να κινειται με υδρογονο? Ποια υλικα της ειναι ανακυκλωσιμα/? Ειναι αυτονομη εταιρια η πολυεθνικη? Με ποιες συνεργαζεται? γιατι? Δινει αυτοκινητο αντικαταστασης? ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ . EXΩ ΤΡΙΑ ΤΟΥΟΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ τωρα το τελευταιο ηταν vvti .ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ .
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 16:49

Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.
Παντως εσεις δεν εχετε ουτε αυτο ,. Εχετε μονο 50 δοσεις με ο προκαταβολη γιατι απλουστατα μονο ετσι η εταιρεια μπορει να πεισει. Στην ΤΟΥΟΤΑ δεν χαριζουν τα αυτοκινητα γιατι ξερουν τι πουλανε και οι αγοραστες ξερουν τι παιρνουν. Τουλαχιστον 35% προκαταβολη πρεπει να δωσεις και ατοκα δεν γινεται φιλε.
Αφου λες οτι αντιγραφει πες μου ο ιδρυτης των SUV RAV ποιον αντεγραψε? Επρεπε να το σεβεστε το RAV γιατι χωρις αυτο δεν θα υπηρχε κανενα mav ουτε SUV .TO MAVΔΕΝ ΕΙΝΑΙ αντιγραφη στο ονομα RAV-MAV ουτε ενα ονομα καινουριο δεν βγαλατε. Οκινητηρας τουmav μηπως ειναι της yamaxa? βλεπε zetec fiesta .
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 17:04

MaverickLover έγραψε:
Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.


Ωραια λοιπον αφου το αποφασισες αλλαξε και το ονομα σου απο Maverick prosexos σε Rav prosexos και εμεις να μεινουμε με την σακαράκα μας που λεγεται Ford Maverick. Αντε και καλοταξιδο....πότε θα το πάρεις?
Δεν ειναι σακαρακα απλως με τον ερχομο του δεν εδωσε τιποτα το καινουριο στον χωρο και σκοπος του ηταν να παρει καποιο μεριδιο στην αγορα χωρις να εχει προκαταβαλει μεγαλα ποσα για νεες τεχνολογιες εφαρμογες και νεες ιδεες γιατι αυτες αλλες εταιρειες τις βγαζουν και αλλοι αντιγραφουν.
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 17:12

MaverickLover έγραψε:
discoman έγραψε:
juan έγραψε:
discoman έγραψε:Φιλε ενταξει να το χαιρεσαι ειναι ομορφο πιο πολυ αποτο rav αλλα ριξε μια ματια στην ford του παρελθοντος απο το 74 και πες μου τις επιτυχιες της ταχω ξαναγραψει μην λεω τα ιδια Δεν πιστευω στην ford δεν με πειθει και δεν θελω . Αποψη μου . Περα απο αυτο ποτε θα παμε καμια βολτα και αστα τα υπολοιπα ταπαμε . Ποσο στοιχισε το τριλιτρο? Πως θα το πουλησεις οταν θελησεις?


Οδηγισε το και θα μας θυμηθείς :P

Θα σου φύγει κάθε προκατάληψη ακόμα και για έναν αντι fordakia σαν και εσένα

θα πάθεις :shock:Στα χερια μου δεν θα κρατησει ουτε μια βδομαδα ,.Τωρα αν βγαλει μια καλη εκδοση discovery λογω εξαγορας οπως ξερετε ισως με πεισει αλλα ποιος ξερει? Δεν εχω προκαταληψη απλα παρακολουθω και κρινω την πορεια μιας εταιρειας στο χρονο. Για τηνford στην αμερικη δεν εχω να πω κατι ασχημο εχει βγαλει λουλουδια και ιστορικα αυτοκινητα . Κai για την ιστορια το FORD MODEL T ΣΤΗΝ αρχη του αιωνα απο τον henry ford ηταν μπροστα αποτην εποχη του και ενα αυτοκινητο που σημαδεψε την ιστορια της αυτοκινησης 8)

:wink: :wink: :wink:



Φιλε Discoman τελικα το maverick δεν κανει για σενα. Εσυ θες μπουλντοζα.!!! Αλλα και εκει θα εχεις προβλημα... Ξερεις γιατι? Δεν θα ξερεις πια μαρκα να διαλέξεις....Σου προτεινω λοιπον Caterpillar..... :P :P :P :P :P

Σκεφτομαι σοβαρα να ανοιξω μια ενοτητα στο forum μας: Maverick vs Caterpillar για να συγκρινουμε τα υπερ και τα κατα....(βλεπε Maverick vs Hammer)
Προς το παρων το στιβαρο σασι τουdisco με αντεχει καμμια φορα ομως σκεφτομε και κανα humer
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 17:15

Maverick_Prosexos έγραψε:
MaverickLover έγραψε:
Maverick_Prosexos έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση σας από την αρχή και τελικά επιβεβαιώθηκε για άλλη μια φορά η εικόνα που έχω (από εμπειρία αλλά και από συζητήσεις με ειδικούς) για την TOYOTA. Ανεξάρτητα από τις αντιγραφές τεχνολογίας και σχεδιασμού που κάνει ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΕΙ OTI EINAI TA ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ (δεν σπάνε δεν χαλάνε και κάνουν τα πάντα.) τελικά το marketing έχει αποτέλεσμα. Μπράβο στην TOYOTA όχι όμως για τα αυτοκίνητα της αλλά για τμήμα του marketing. Γιατί από αυτοκίνητα αν κάποιος είναι αντικειμενικός τότε θα δει πραγματικά τι είναι πραγματικά.


Ωραια λοιπον αφου το αποφασισες αλλαξε και το ονομα σου απο Maverick prosexos σε Rav prosexos και εμεις να μεινουμε με την σακαράκα μας που λεγεται Ford Maverick. Αντε και καλοταξιδο....πότε θα το πάρεις?

Πιθανόν δεν κατάλαβες το περιεχόμενο. Η TOYOTA καλή μόνο στο marketing. Αυτό δεν σημαίνει ότι και το προϊόν καλό. Βλέπε RAV (σε δοκιμή ανέλκυσης φουσκωτού από απότομη γλίστρα έμεινε από δίσκο, Ενώ με το MAV 2003 ήταν δουλειά πολύ απλή. (σημειωτέων ο ίδιος οδηγός και στα δύο αμάξια). MAV for ever. Μας κουφανες τωρα .Στον υπνο σου το ειδες? :alright:



Η αγορά θα γίνει αρχές Ιανουαρίου 2005 (Λόγο τέλος εφορίας). Και φυσικά το MAVERICK όχι το Rav.
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 17:25

iperodigos έγραψε:Συνφορουμιστες ΚΑΛΜΝΤΟΥΝ!!!
Το ειπαμε και το RAV το MAVERICK ειναι τα καλυτερα SUV στην κατηγορια!!Τωρα δεν υπαρχει λογος να κοντραρουμε για το πιο ειναι καλυτερο,γιατι υπαρχουν πολυ καλυτερα και απο τα 2!!Καταρχην δεν ειπαμε εσυ λες. η σειρα ειναι RAV CRV.XTRAIL




Το θεμα ειναι οπως ανεφερε ο φιλτατος DISCOMAN
POTE THA VRETHUME!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!???
Και τοτε θα κανουμε αλλαξοσυνοδηγοαμαξιες και θα αποκτησουμε ποικιλης υλης εμπειριες!!!
ok OK OK OK
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό maverickman » 10 Νοέμ 2004, 19:36

[quote="discoman
μονο ετσι η εταιρεια μπορει να πεισει. Στην ΤΟΥΟΤΑ δεν χαριζουν τα αυτοκινητα [/quote]

:shock: αυριο παω να παρω και το καινουργιο.

Iperodogos...Ετσι καταλαβαινω πως εχεις τοσα αυτοκινητα.(βλπ φωτο "ο παλιος ειναι αλλιως...)
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Νοέμ 2004, 19:48

Φιλε δεν καταλαβα τι εννοεις ?Γινε πιο σαφης
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 10 Νοέμ 2004, 19:56

discoman έγραψε:
iperodigos έγραψε:Συνφορουμιστες ΚΑΛΜΝΤΟΥΝ!!!
Το ειπαμε και το RAV το MAVERICK ειναι τα καλυτερα SUV στην κατηγορια!!Τωρα δεν υπαρχει λογος να κοντραρουμε για το πιο ειναι καλυτερο,γιατι υπαρχουν πολυ καλυτερα και απο τα 2!!Καταρχην δεν ειπαμε εσυ λες. η σειρα ειναι RAV CRV.XTRAIL




Το θεμα ειναι οπως ανεφερε ο φιλτατος DISCOMAN
POTE THA VRETHUME!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!???
Και τοτε θα κανουμε αλλαξοσυνοδηγοαμαξιες και θα αποκτησουμε ποικιλης υλης εμπειριες!!!
ok OK OK OK



Δεν το λεω εγω αλλα το AYTOΤΡΙΤΗ που γραφει μαλ...ες στο τευχος Νο 44 στην καταταξη δηλαδη 8.7 το Ραβ και 8.6 το CRV,MAV2.3,X-TRAIL,TUCSON...
Ενω στο τευχος του Ιουνιου ειχαν 1ο το CRV me 8.7 και τα αλλα με 8.6 αλλα ειχαν βαθμο 7 στις επιδοσεις στο MAV 2.0!!!!! KANTE λοιπον το 7σε 9 και ο βαθμος γινεται 8.8 παρακαλω!!!!θελεις να το κανεις απο 7 σε 8 τοτε το Μαβ 2,3 ειναι ισο με το 1ο CRV κατα τευχος Ιουνιου. Η κατα το τευχος 44 Νοεμβριου με το 8.7 του Ραβ. ΑΡΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΒ2,3 ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΡΑΒ ΚΑΙ ΤΟ CRV το καλυτερο αν οχι 1ο suv..κατα τευχος Ιουνιου!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες