Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γιουργια και μας φαγαν οι......... Γιαπωνέζοι!!!!!!!!!

Συντονιστής: SUVord

Γιουργια και μας φαγαν οι......... Γιαπωνέζοι!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό maverickman » 13 Σεπ 2004, 09:59

ο juan παντα ενημερωμενος μου στειλε το παρακατω λινκ

τρεχατε αδελφια εγγραφειτε και ψηφιστε...

http://www.4troxoi.gr/4tforum/viewtopic.php?t=8165
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Σεπ 2004, 00:54

VIVA LA REVOLUTION !!!!!!!
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό juan » 25 Σεπ 2004, 01:00

Φίλε Μπάμπη

Από ότι φαίνετε δεν καταλάβανε την αίσθηση του χιούμουρ σου από το απέναντι Forum και http://www.4troxoi.gr/4tforum/viewtopic ... 5&start=75

και μιλάνε για ομαδοποίση στην αυτοκίνηση.

Δεν κατάλάβαν το αυτονόητο ότι στόχος του post ήταν να συμετάσχουν και ανταλάξουν απόψεις οι maverackides για ένα ενδειαφέρον θέμα σε κάποιο άλλο Forum και όχι βέβαια να γίνει καμιά ομαδοποίηση.
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Σεπ 2004, 01:05

Ο μόνος που δεν καταλαβαινει το αστείο είναι αυτός που όντως έχει οπαδοποιήσει τα θέματα αυτά. Αν αυτός που έκανε το τόπικ αυτό δεν το έκανε για αστείο (πράγμα που δεν το νομίζω) τότε το θέμα είναι σίγουρα αστείο. :)
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό juan » 25 Σεπ 2004, 01:16

IKE έγραψε:Ο μόνος που δεν καταλαβαινει το αστείο είναι αυτός που όντως έχει οπαδοποιήσει τα θέματα αυτά. Αν αυτός που έκανε το τόπικ αυτό δεν το έκανε για αστείο (πράγμα που δεν το νομίζω) τότε το θέμα είναι σίγουρα αστείο. :)


Συμφωνώ μαζί σου αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν στα πλαισιά του γνωστού χαβαλέ που γίνεται συνήθως.

Άλωστε τι έχουμε να κερδισούμε !!

Νομίζω ότι όλοι μας ξέρουμε τα καλά και τα κακά των αυτοκινητων μας και τα σχολιάζουμε αρκετά έντονα και εδω και σε άλλα forum ....

Σε τελική ανάλυση ας μας το επιβεβαιώση ο Maverickman
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Σεπ 2004, 01:46

είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν στα πλαισιά του γνωστού χαβαλέ που γίνεται συνήθως


Μα και εγώ σχεδόν σίγουρος είμαι, αυτό λέω :)
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό maverickman » 25 Σεπ 2004, 13:00

απο το φορουμ των 4τροχων:

boxer2003 έγραψε:
meco έγραψε:Αν είναι ποτέ δυνατόν....
http://www.off-road.gr/modules.php?op=m ... opic&t=984
:o :o :o


Ναι, έχει γίνει μια δυνατή ομάδα Maverick εκεί... :D :D :D
Τους πήρε ο κατήφορος σ' αυτό το φόρουμ όμως!!!! 8) 8) :wink:
Έχουμε πλάκα! :D
Εννοώ, ότι το μοναδικό SUV με κιβώτιο υποπολλαπλασιασμού και ένα εκ των 2 με πραγματική (3 διαφορικά) και μόνιμη 4κίνηση, επιλέγεται από ανθρώπους με οδηγικές ανυσηχίες στην άσφαλτο (θιασώτες των 4Τ...)κι όχι από εκδρομικούς τύπους (OFF ROAD...) με ανυσηχίες για βουνά και λαγκάδια... :o
Ελλάς το μεγαλείο σου!!!!


Ποτε δεν φανταστηκα οτι το να κανεις χαβαλε me φιλους ειναι κακο πραγμα.Θα χαρακτηριζα τουλαχιστον ατυχη :shock: την εκφραση "Τους πήρε ο κατήφορος " μιας και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι. Αλλα για να το λεει κατι θα ξερει να πει οποτε μπορει και να μας το εξηγησει. Αλλωστε ουτε σε προσωπικο ουτε και σε επιπεδο forum δεν προσβαλα κανενα δημιουργοντας αυτη την εννοτητα.

H μεταφορα απο μονη της της εκφρασης "εγγραφητε και ψηφιστε" δεν νομιζω να εκφραζει αυτο που ηθελα να πω.Το τι ακριβως το ξερουν οι συνομιλιτες μου σε αυτο το φορουμ εδω και ενα χρονο πολλους απο τους οποιους τους βρισκω με το ιδιο nickname και στο αλλο φορουμ αλλα και αλλου.Απλα ηθελα να πω καντε log-in και εγραψα εγγραφητε & και αντι αλλου τιτλου εγγραψα αυτο πoυ εγγραψα.
Λοιπον? εβγαλα κατι? Με ξερει κανεις να διαφημιζω τιποτε? Αντιθέτως το δημοψηφισμα απο μονο με τον τροπο που γινεται θα μπορουσε ο καθενας να αμφισβητιση την εγκυροτητα του,θεωροντας οτι ο επικρατεστερος διαφημιζεται παραλληλα σωστα?

ΔΕΝ μετανιωνω ΟΥΤΕ επαναπροσδιοριζω την εκφραση μου αλλα νομιζω οτι δημόσια και με το δικαιωμα της ελευθερης γνωμης μπορω να παροτρυνω ομοσταυλους μου να ψηφισουν για κατι που ηδη εκ του τιτλου διαχωριζει.αλλο ειναι να ρωτας σας αρεσει τα αυτοκινητα (ναι- οχι) και αλλο ποιο αυτοκινητο σας αρεσει? Σωστα?
...SUV, MPV, GTI, μαρκα ,μοντελο ,κινητηρας
νομιζω οτι ειναι ηδη κατηγοριες απο μονες του και δεν χρειαζεται ο maverickman να ενισχυσει την υπαρξη τους.Γιατι δηλαδη στο παρελθον οταν προκειται για καποιο αλλο δημοψηφισμα τα ποστ τυπου "δωστε τους να καταλαβουν" πλημυριζουν τις σελιδες των φορουμ.

Παντως εαν θα εκανα αυτοκριτικη θα με καταλογιζα φαουλ, στο οτι μιας και δεν συμετεχω και τοσο ενεργα στο φορουμ των 4τροχων (κυριως λογω χρονου) δεν θα επρεπε να επεμβω με αυτοντον τροπο στο δημοψηφισμα εαν μαλιστα αυτο ειναι και η αιτια που δημιουργηθηκε αυτη αναστατωση αυτος που προσβληθηκε κατ αυτον τον τροπο θα μπορουσε απλα να μου ζητησει να επανορθωσω και οχι να αναφερεται σε περιπου 700 ανθρωπους μελη λεγοντας οτι μας πηρε ο κατηφορος.
Τελευταία επεξεργασία από maverickman και 25 Σεπ 2004, 13:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 25 Σεπ 2004, 13:04

θα δημοσιευσω και στο αλλο φορουμ τηνπαραπανω απαντηση 8)
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Σεπ 2004, 14:59

Φιλε maverickman χαλάρωσε !!

Προφανώς και είναι χιουμοριστικού χαρακτήρα το τόπικ εδώ, αν μερικοί βρήκαν αφορμή να πετάξουν μπηχτές και δεν ξέρω και εγώ τί (κατήφορους) αυτό δεν είναι δικό σου πρόβλημα, δεν χρειάζεται να απολογούμαστε επειδή άλλοι είναι παρεξηγιάρηδες :)
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό xtrail » 25 Σεπ 2004, 15:43

Μπάμπη (maverickman) χαλάρωσε αγόρι μου! Αφού όλοι μας πρέπει να αγοράσουμε forester και να φουντάρουμε τα δικά μας (εσύ το έκανες ήδη :evil: )
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 25 Σεπ 2004, 18:59

.... 8)
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 25 Σεπ 2004, 19:14

xtrail έγραψε:Μπάμπη (maverickman) χαλάρωσε αγόρι μου! Αφού όλοι μας πρέπει να αγοράσουμε forester και να φουντάρουμε τα δικά μας (εσύ το έκανες ήδη :evil: )


προσεχε γιατι θα κατηγορηθεις για διαφημηση της subaru :lol: :lol: :lol:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 34 επισκέπτες