Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ RAPTOR660;

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ RAPTOR660;

Δημοσίευσηαπό PigInSpace » 24 Οκτ 2005, 23:26

;-) ;-) ;-) Σε πειράζω Johnny, χαχα, μην δίνεις βάση. Καλώς όρισες στο forum φίλε.

Λοιπόν. Σοβαρά τώρα, πρέπει να πάρεις εξοπλισμό για να κάνεις γουρουνάδες, είναι απαραίτητος.

Μετά αρχίζεις τις προπονήσεις, και κυνηγάς μια καλή θέση στους αγώνες όταν αυτοί γίνουν. Να ξέρεις πάντως πως σε αυτούς παίρνουν μέρος άτομα προπονημένα και με πολύ μεγαλύτερη πείρα, οπότε θα πρέπει να κοπιάσεις για να τους πατήσεις. :-)

Τώρα περί του αποκλείεται... τίποτα δεν αποκλείεται. Είμεθα αισιόδοξοι και προσπαθούμε για το καλύτερο.
Άβαταρ μέλους
PigInSpace
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 12:14
Τοποθεσία: Αθήνα

ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ RAPTOR660;

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 25 Οκτ 2005, 10:20

Johny καλώς όρισες.

Δεν είναι όλες οι βόλτες που γίνονται τόσο μακριά όσο νομίζεις. Εγώ μένω Κερατέα και έρχονται φίλοι από Γλυφάδα για βόλτες στα μέρη μου. Μπορείς να έρθεις και οδικός αν δεν έχεις κάπου να το φορτώσεις. 30 λεπτά θα κάνεις.

Όσο για την λέξη "μακριά", εξαρτάται πως το ορίζεις. Εγώ την Κυριακή έφυγα 07:15 από Κερατέα και ανέβηκα στα Κιούρκα όπου και κάναμε με τους Αλέξανδρο, SPULSE και EPITAL 340 χιλιόμετρα χώμα. Γυρίσαμε στα ΚΙούρκα 19:00, φάγαμε και μετά γύρισα με το γουρουνάκι μου πάλι Κερατέα. Σύνολο 480 χιλιόμετρα σε μια μέρα και πάνω από 12 ώρες στην σέλα.

Για βελτιώσεις στο 660 σου θα σου πρότεινα να το φαρδύνεις πρώτα με αποστάτες και μετά να το δυναμώσεις. Τι χρώμα είναι;;; Κάποιος γνωστός έχει και ένα κιτ γραφικών για 660 που του περισεύει. Άν αποφασίσεις οτι θες εξάτμιση, τότε μιλάμε.
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ RAPTOR660;

Δημοσίευσηαπό kfx » 02 Νοέμ 2005, 12:50

παντως και εγω εχω ακουσει οτι ο καινουργιος ο ραπτορας βγαζει 140!
επειδη με ενδιαφερει και εμενα η διαφορα με το 450 τι σχεση εχει το κλειστο με το ανοιχτο κομματι αφου μιλαμε για σχεδον το ιδιο πλαισιο και ιδιες διαστασεις.
απ οτι ξερω και γω ειναι πιο δυνατο αλλα αυτο οφειλεται στο μοτερ η στα γραναζια?
ποσο πουσαρισμενο ειναι το 450, με ενα φτιαξηματακι του ραπτορα μπορει να το κυνηγησει?
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ RAPTOR660;

Δημοσίευσηαπό kfx » 02 Νοέμ 2005, 12:52

sorry παιδες νομιζα για 700 μετα προσεξα οτι γραφει 660, αλλα δεν νομιζω οτι εχει και μεγαλη διαφορα.
καλοριζικο και απο εμενα!!!
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες