Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

φριτέζα Vs σόμπας

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Re: Γουρουνοδιαδρομές !!!

Δημοσίευσηαπό Panas » 12 Οκτ 2006, 10:31

alexandros έγραψε:άσχημα ??? απίστευτα το λιγότερο και με εγγύηση αυτο που σας λέω - ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ !!!!!

μαζεύεστε ???


+1
Panas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 15 Σεπ 2006, 00:17
Τοποθεσία: αρχαια σικυων κορινθιας

Re: Γουρουνοδιαδρομές !!!

Δημοσίευσηαπό yanman » 12 Οκτ 2006, 11:48

Βρε παιδιά θέλω και εγώ με τα 1000 :band: αλλά δεν ξέρω αν θα προλάβω να έχω πάρει τη "γουρουνίτσα" μου :tank: και να την εχω στρώσει ::( .
Kymco Maxxer 300 και βλέπουμε....
Άβαταρ μέλους
yanman
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 11:20
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 12 Οκτ 2006, 17:43

alexandros έγραψε:
Panas έγραψε:βαλε και καμια φωτο σου εδω να σε καμαρωσουμε 8)
παντα πρωτος :P


με αφορμη αυτο που εγραψες, για το οποιο σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγα, θα ηθελα να πω τα εξεις:

παιδια, ας μην γελιόμαστε ! στα rally raid οι συμμετοχες απο τις γουρουνες δυστυχως ειναι οχι απλα λιγες - αλλα τόσες λίγες οπου με βια κανουμε κατηγορια (minimum 5 συμμετοχες)
οι καταταξεις στην βαθμολογια ειναι παντα λιγο - πολυ οι ιδιες...
ειναι γεγονος επισης πως στα 3 χρονια που τρεχω-τρεχουμε με τα παιδια εχει παραμεινει ενα πολυ φιλικο επιπεδο μιας και απο αυτους τους αγωνες εχω γνωρισει και αποκτησει νεους, αλλα καλους γουρουναρεους φιλους.

αν και το κινητρο των αγωνων ειναι οι περιγιήσεις με αγωνιστικο χαρακτηρα παρα ταυτα δεν εχει καταφερθει να μεγαλωσει το νουμερο των συμμετεχοντων, πραγμα που μας στεναχωρει, μιας και την χαρα την μοιραζομαστε λιγοι.

pana σε ξαναευχαριστω για τα καλα σου λογια και ευχομαι να βρεθουμε ολοι μαζι σε καποιο event οποιασδηποτε μορφης για να περναμε καλα !!
Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό Panas » 12 Οκτ 2006, 18:55

DRAGONFOX έγραψε:
alexandros έγραψε:
Panas έγραψε:βαλε και καμια φωτο σου εδω να σε καμαρωσουμε 8)
παντα πρωτος :P

Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !



αλεξανδρε αν παραστησεις τον χριστο για να μα ς προσυλητησεις ( εχω χλαμιδα να σου δωσω αν θες)
:lol: :lol:
Panas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 15 Σεπ 2006, 00:17
Τοποθεσία: αρχαια σικυων κορινθιας

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 12 Οκτ 2006, 22:31

Panas έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε:
alexandros έγραψε:
Panas έγραψε:βαλε και καμια φωτο σου εδω να σε καμαρωσουμε 8)
παντα πρωτος :P

Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !



αλεξανδρε αν παραστησεις τον χριστο για να μα ς προσυλητησεις ( εχω χλαμιδα να σου δωσω αν θες)
:lol: :lol:
:band: :bang:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό alexandros » 13 Οκτ 2006, 08:18

DRAGONFOX έγραψε: Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !


εκτος απο το θεμα με τις πινακιδες, πραγμα που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα, εννοεις κατι αλλο ???
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 13 Οκτ 2006, 08:20

Panas έγραψε: αλεξανδρε αν παραστησεις τον χριστο για να μα ς προσυλητησεις ( εχω χλαμιδα να σου δωσω αν θες)
:lol: :lol:


βρε ουστ απο δω!! :D :D :D :D :D :D

εγω δεν προσυλιτιζω, αλλα οσοι πιστοι, προσελθετε :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 13 Οκτ 2006, 14:15

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε: Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !


εκτος απο το θεμα με τις πινακιδες, πραγμα που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα, εννοεις κατι αλλο ???
Δεν αναφερθηκα στο θεμα των πινακιδων,που εν μερη ειναι ειναι σωστο ,απλα ειπα την γνωμη μου περνωντας αφορμη απο την αναφορα σου (απορια)γιατι δεν δηλωνουν συμμετοχη οι γουρουναρεοι στα rally.Την γνωμη μου καθαρα εξεφρασα ,δηλαδη ,οτι πιστευω πως κατι αλλο φταιει που φυσικα δεν ξερω (υποψιαζομαι)!!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 13 Οκτ 2006, 14:23

Quadmaniac έγραψε:Ακόμα να γυρίσει ο ακατονόμαστος.....

Μιχαλάκη αγόρι μου εχουμε δουλειές (πάλι το βρόντηξα). Το Monsters Garage πότε ξανανοίγει;;;
Μανο παρε τηλ. γιατι μαλλον αλλα ξες το νουμερο και δεν το εχω !!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό zman » 13 Οκτ 2006, 14:53

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε: Aλεξανδρε νομιζω πως πρωταρχικο μελιμα της οργανωσης ειναι να προσπαθησει να επαναφερει τους αγωνιζωμενους που εχει χασει ,γιατι απο οτι βλεπω εχουν περασει πανω απο 15 γουρουνια απο αυτους τους αγωνες ,μηπως κατι αρνητικο υπαρχει ωστε να μην ξαναρχοντε? Μηπως εσυ που ενδιαφερεσε και αγωνιζεσε για τους γουρουναρεους σε ολους τους αγωνες (το λεω απο προσωπικη εμπειρια ,σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!) να προσπαθουσες να διορθωσεις καποια πραγματα ωστε να γινει ενα come back ολων αυτων που περασαν!Το σιγουρο ειναι οτι οι περισσωτεροι δεν τα παρατησαν γιατι τα βρηκαν δυσκολα με τον αγωνα !


εκτος απο το θεμα με τις πινακιδες, πραγμα που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα, εννοεις κατι αλλο ???



Αλεξανδρε, μην ξυνουμε τετοιες πληγες s'il vous plait...
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό SuperBeetle » 13 Οκτ 2006, 15:54

Θα ήθελα πολύ κάποια στιγμή να ακολουθήσω σε κάποιον αγώνα αλλά δυστυχώς μέσα καλοκαιριού που ήταν να κάνω την κίνηση για το KFX δεν έκατσε για διάφορους λόγους...

Με το MASAI δεν νομίζω να την παλέψω και πόσο μάλλον να την παλέψει το ίδιο (όχι πως το κακολογώ αλλά για τέτοια σκηνικά σίγουρα δεν είναι). Πάντως σίγουρα θα ήταν διαφορετικά με κάτι μεγαλύτερο. Ελπίζω να καταφέρω να κάνω την κίνηση κάποια στιγμή. Προς το παρόν απολαμβάνω τις βόλτες με τον μικρό πολεμιστή και γουστάρω τρελά που βολτάρω με γουρουνάκι, έστω και μικρό.
Growing old is mandatory
Growing up is optional
Άβαταρ μέλους
SuperBeetle
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2005, 17:28
Τοποθεσία: Α. Πετραλωνα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 13 Οκτ 2006, 16:15

DRAGONFOX έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:Ακόμα να γυρίσει ο ακατονόμαστος.....

Μιχαλάκη αγόρι μου εχουμε δουλειές (πάλι το βρόντηξα). Το Monsters Garage πότε ξανανοίγει;;;
Μανο παρε τηλ. γιατι μαλλον αλλα ξες το νουμερο και δεν το εχω !!



6932601763


Δεν έχω μηχανάκι όμως κι έχω σπαστεί κι εγώ
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 13 Οκτ 2006, 17:23

DRAGONFOX έγραψε: Δεν αναφερθηκα στο θεμα των πινακιδων,που εν μερη ειναι ειναι σωστο ,απλα ειπα την γνωμη μου περνωντας αφορμη απο την αναφορα σου (απορια)γιατι δεν δηλωνουν συμμετοχη οι γουρουναρεοι στα rally.Την γνωμη μου καθαρα εξεφρασα ,δηλαδη ,οτι πιστευω πως κατι αλλο φταιει που φυσικα δεν ξερω (υποψιαζομαι)!!


καλα κανεις και εκφραζεις την γνωμη σου γιατι στο κατω - κατω καμια 20αρια ημαστε ολοι κι ολοι και είναι κριμα να μην τα λέμε.

εσενα (εσας) προσωπικά υπάρχει κάτι που σας χάλασε απο το όλο σκηνικό των rally και δεν έρχεστε ?? τι έχει γίνει ?

ρωτάω τελείως εγκυκλοπεδικά και με μοναδικό σκοπό του να καταλάβω τον λόγο - τιποτα αλλο.

ρωταω επίσης διοτι απο του χρόνου - ετσι οπως παμε - θα μειωθουμε ακομα πιο πολυ μιας και εμεις οι λιγοι ή καλυτερα να γράφω μονο για εμενα, εγω θα συνεχίσω πιο επιλεκτικά στους αγωνες rally μιας και οι δουλειες με υποχρεώνουν πιο πολύ και οι ορέξεις μου πια με εχουν καπως γεμισει.

θα το ριξουμε στην εκδρομη μου φαινεται αλλα και παλι ... 3 και ο κουκος
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 13 Οκτ 2006, 20:02

Quadmaniac έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:Ακόμα να γυρίσει ο ακατονόμαστος.....

Μιχαλάκη αγόρι μου εχουμε δουλειές (πάλι το βρόντηξα). Το Monsters Garage πότε ξανανοίγει;;;
Μανο παρε τηλ. γιατι μαλλον αλλα ξες το νουμερο και δεν το εχω !!



6932601763


Δεν έχω μηχανάκι όμως κι έχω σπαστεί κι εγώ


Γιατί δε λες όλη την αλήθεια ρε ξεφτιλισμένε!:^o Αφού το ...
Ο γιατρός, σου είπε να αναφωνείς ανά 5 λεπτά "Με λένε Μανώλη και είμαι το ποιο ΒΡΟΝΤΕΡΟ ΑΥΝΑΝΙ τις Αττικής"!
Κωλοτουμπομαγνήτι. :kisses:
Σαβουροσυλέκτη. :dead:
Κρεβατοαδιάστρα... :spermy:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό zman » 13 Οκτ 2006, 20:23

Ασε ρε το παιδι στον πονο του...
Αφου 'μολογησε, ειδε το φως και θα παρει φριτεζα να ηρεμησει...
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες