Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό joe » 28 Ιαν 2009, 18:16

Eπειδη εχω καποιες αποριες αλλα δεν ξερω αν το εχετε αναφερει καπου αλλου θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να συμμετεχω σε αγωνες atv και τι ακριβως χρειαζεται να εχει το γουρουνι και εγω(σε θεμα εξοπλισμου) για να μπορει να τρεξει.μποτες,στολη,θωρακα,κρανος και μασκα εχω,στο γουρουνι μου(YMC SPHINX 330)εχω βαλει χουφτες,σε λιγο καιρο θα μπει εξατμιση,τι αλλο χρειζεται απο την διοργανωση για να μπορω να τρεξω(και αν μπορω)χρειαζομαι και τεχνικο εξοπλισμο μαζι μου?(τεντα,μηχανικο,τουαλετα :shock: ?)ευχαριστω πολυ και θα περιμενω απαντηση :shocked: :j: :o: :e: :signthanks:
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Δημοσίευσηαπό joe » 29 Ιαν 2009, 16:14

τι εγινε ρε παιδια δεν ξερει κανεις να μου απαντησει?δεν εχει παει κανεις σε αγωνες? ::cry: ::( :argue: :angry3:
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό alexg » 31 Ιαν 2009, 23:22

Γειά και μπράβο που πήρες τη μεγάλη απόφαση!
Για να συμμετάχεις σε αγώνα τα τυπικά δικά σου προσόντα είναι να είσαι κάτοχος λισάνς από την ομοσπονδία στην οποία ανήκει ο οργανωτής.
Φέτος υπάρχουν δύο Ομοσπονδίες, η ΑΜΟΤΟΕ και η ΠΟΜ-ΟΜΕ.
Συνήθως η ΑΜΟΤΟΕ δραστηριοποιείται περισσότερο στη Β.Ελλάδα ως προς τους αγώνες Quad και η ΠΟΜ-ΟΜΕ στη Ν.Ελλάδα. Ειδικά ο περσινός αγώνας στην Terradura έγινε από το παρόν site στα πλαίσια της ΠΟΜ και μάλλον και φέτος θα συμβεί το ίδιο.
Οπότε λισάνς βγάζεις στη Λ.Μεσογείων 396, Αγία Παρασκευή, ισόγειο στο κτίριο της ΕΛΠΑ.
Θα σου δώσουν εκεί τις φόρμες που θα συμπληρωθούν από τους δύο γιατρούς που πρέπει να σε εξετάσουν και θα χρειαστούν επίσης 2 φωτό και μάλλον 70-80 ευρώ.
Πλήρης εξοπλισμός ΜΧ είναι επίσης απαραίτητος και... να παρακολουθείς τις προκηρύξεις στο site αυτό.
Όσον αφορά το μηχανάκι, nerf bars και kill switch απαραίτητα, τα φώτα πρέπει να καλυφθούν ή να βγούν και μηχανικοί κλπ είναι προαιρετικοί όσο πάς για την πλάκα σου.
Άβαταρ μέλους
alexg
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 31 Ιαν 2009, 23:09
Τοποθεσία: ΠΕΔΙΟ ΑΡΕΩΣ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό ATVEXPERTS » 15 Φεβ 2009, 21:49

ΣΙΝΦΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑLEXG .
ΣΑΝ ΕΝΕΡΓΩ TEAM NICK CREATIONS ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΙΡΙΑ
.....
Άβαταρ μέλους
ATVEXPERTS
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 07 Δεκ 2008, 19:12
Τοποθεσία: Χορτιάτης, Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 47 επισκέπτες