Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

vedim

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

vedim

Δημοσίευσηαπό giaouts » 13 Φεβ 2009, 16:16

Γεια σας παιδια ενδιαφερομαι και εγω για αυτο το VEDIM πηγα το ειδα! Ομορφο και καλο φαινεται ... εμενα ο αντιπροσωπος μου ειπε οτι ειναι TAIWAN και τιμη 2250! Σε μια πιο παλια συζητηση που ειδα εδω στο forum οι αποψεις και οι τιμες, ειναι διαφορετικες απο οτι φαινεται, σε καθε αντιπροσωπο. Μπορει να μου πει καποιος υπευθυνα τι παιζει για αυτο το μοντελο?
ΤΟ link ειναι : http://www.vedim.gr/index.php?oid=21&tid=145&nid=2
Ευχαριστω!
Άβαταρ μέλους
giaouts
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 28 Μάιος 2008, 13:54

vedim

Δημοσίευσηαπό allleo » 16 Φεβ 2009, 11:30

και εγω ρωτησα για αυτο και μου ειπανε οτι βγενει σε 2 εκδοσεις η μια με προστατευτικα στα χερουλια και στα πεταλ φρενου και ταχυτητων και η αλλη χωρις.
τελικα για το H2 με βλεπω
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
allleo
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 15 Φεβ 2006, 05:36
Τοποθεσία: xalkidiki

Δημοσίευσηαπό hayabusa » 26 Φεβ 2009, 16:15

Καλησπερα φιλοι μου. Ημουν κατοχος ενος οχηματος VEDIM RAT και θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι η χωρα προελευσης δεν ειναι Taiwan αλλα Κινα. Οπως ειπε και ο φιλος alleo βγαινει σε 2 εκδοσεις, την απλη και την elite οπου οι διαφορες ειναι χουφτες, ζαντες αλουμινιου και ενα υποποδιο-σχαρα και μονο. Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.

Αν αντιλαμβανεστε τι σημαινει αγοραζω κινεζικο προιον, τοτε θα σας καλυψει τις αναγκες σας πληρως και ειναι αρκετα παιχνιδιαρικο οχημα. Αν αγορασετε κινεζικο οχημα εχοντας στο νου σας οτι θα ειναι απροβληματιστο και θα σας προσφερει στιγμες ξεγνοιασιας και μονο, τοτε σκεφτειτε το ξανα. Τα μεταλλα δεν ειναι οτι καλυτερο, τα ηλεκτρικα παρουσιαζουν διαφορα κουφα και τα πλαστικα θα κρατησουν μονο αν δε μενει στον ηλιο. Οποιος ομως θελει ενα οχημα απροβληματιστο, υπαρχουν τα raptor της yamaha σε πολλαπλασια τιμη.

Γενικα ειναι τιμιο οχημα παντως και αν του φερθεις με ενα σχετικο σεβασμο θα σου δωσει πολλες στιγμες χαρας. :)
Άβαταρ μέλους
hayabusa
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 26 Φεβ 2009, 16:06

Δημοσίευσηαπό giaouts » 29 Μαρ 2009, 12:19

Ως συνηθως κατι τετοια μοντελα (μικρες εταιριες) δανειζονται καποια μερη απο καποια αλλα μεγαλυτερης εταιριας αυτο μηπως ξερεις αν δανειζεται κατι απο καποια αλλη εταιρια ...
Άβαταρ μέλους
giaouts
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 28 Μάιος 2008, 13:54


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες