Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

αγορα γουρουνας και μια ερωτησουλα!

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

αγορα γουρουνας και μια ερωτησουλα!

Δημοσίευσηαπό pigisapig » 02 Σεπ 2009, 14:16

γειά σας! και καλως σας βρηκα!
είμαι καινουργιο μελος και ευελπιστώ να γίνω και εγω ενα...γουρούνι! :P
ως καθαρά αμαξόβιος που έχω σαλτάρει, θέλω να κάνω και εγώ την κίνηση μου για μία αγορά! κυρίως θα κινούμε σε πόλη(θεσσαλονίκη) και σκέφτομαι και για κάποιες εξορμίσεις σε βουνά και λαγκάδια μιας και είμαι και φωτογραφος και με ενδιαφερει να παρεβρισκομαι σε δυσβατα μερη!διαθέτω το πολυ μεχρι 5-5.300 εκει μέσα και το 5.300 ειναι μαχαίρι στον λαιμο!
απο'τι εχω ψαξει νομίζω πως το kymco mxu300 ειναι καταλληλο και στα μετρα μου..το maxxer300 και το dxr250 της derby μου τράβηξαν την προσοχη αλλα εχω ακουσει οτι λογο "πιο αγριου λουκ" στα φτερα δεν εχεις προστασια απο τα νερα και τις λασπες κατι που με χαλαει μιας και πηγαίνοντας στην δουλεια συναντας σιγουρα πολλα μερη βρεγμενα χωρις να εχει βρεξει απαραίτητα...κάποιος που έχει καποιο απο τα προαναφερθεντα μοντέλα να μου πεί μια γνωμη περι του θεματος? οπως επισης το dxr το βλεπω πολύ προς πωληση...υπαρχει καποιο προβλημα και ολοι το πουλανε?..
και ηθελα να ρωτησω και κατι τελευταιο....η αστυνομια εχει ανοχη με τις γουρουνες?...εννοω τις αντιμετωπιζουν περισσοτερο σαν μηχανακια στο παρκαρισμα η σαν αυτοκινητα?...
σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Άβαταρ μέλους
pigisapig
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 02 Σεπ 2009, 14:00

αγορα γουρουνας και μια ερωτησουλα!

Δημοσίευσηαπό Lukas » 02 Σεπ 2009, 18:25

Δες τα sphinx 330 kai lander 300 της YMC εχει καταστημα διπλα στο cosmos στο planet home
ειναι απο τα πιο πληρη της αγορας και taiwan και οι τιμες ειναι 4700 και 4500 full extra
το τηλεφωνο εκει ειναι 2310491999
εκει εκανα και test ride!!!

και ειναι μηχανακι οτι κανουν στο παπι κανουν και στη γουρουνα
Άβαταρ μέλους
Lukas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: 09 Φεβ 2009, 16:53
Τοποθεσία: Salonika

Δημοσίευσηαπό thanos_oith » 04 Σεπ 2009, 13:23

Αφού λες ότι το θέλεις για περιπλάνιση σε βουνά και δυσβατα μέρη και ότι είσαι φωτογράφος πιστεύω ότι σου ταιριάζει περισσότερο ένα ATV παρά ένα QUAD αφού παραδοσιακά τα πρώτα έχουν μεγαλύτερες σκάρες και εσύ θα έχεις σίγουρα πολλά πράγματα. Περί εταιριών υπάρχει πανσπερμία απόψεων και σίγουρα στο forum θα βρείς ενδιαφέροντα στοιχεία για να αποφασίσεις.
Άβαταρ μέλους
thanos_oith
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 12 Μαρ 2008, 12:51

Δημοσίευσηαπό tolismax » 11 Οκτ 2009, 12:39

ΓΕΙΑ ΣΑΣ . ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ GAMAX 430 4X4.??? ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ.. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΑΚΟΜΑ....... ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.....?????
Άβαταρ μέλους
tolismax
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 11 Οκτ 2009, 11:49


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 25 επισκέπτες