Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

φριτέζα Vs σόμπας

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό Panas » 13 Οκτ 2006, 23:44

alexandros έγραψε:
Panas έγραψε: αλεξανδρε αν παραστησεις τον χριστο για να μα ς προσυλητησεις ( εχω χλαμιδα να σου δωσω αν θες)
:lol: :lol:


βρε ουστ απο δω!! :D :D :D :D :D :D

εγω δεν προσυλιτιζω, αλλα οσοι πιστοι, προσελθετε :evil: :evil: :evil:



και μετα θελεις να σε ψηφισουμε ...
πως εε?? βγαλε εναν λογο τουλαχιστον :D :D
Panas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 15 Σεπ 2006, 00:17
Τοποθεσία: αρχαια σικυων κορινθιας

Δημοσίευσηαπό Panas » 13 Οκτ 2006, 23:47

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε:

.

θα το ριξουμε στην εκδρομη μου φαινεται αλλα και παλι ... 3 και ο κουκος



γιουπιιιιιιιι βαζω το μπωλ με τα κεφτεδακια για το πικ νικ 8)
Panas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 15 Σεπ 2006, 00:17
Τοποθεσία: αρχαια σικυων κορινθιας

Δημοσίευσηαπό alexandros » 14 Οκτ 2006, 07:17

zman έγραψε:
alexandros έγραψε:εκτος απο το θεμα με τις πινακιδες, πραγμα που δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα, εννοεις κατι αλλο ???

Αλεξανδρε, μην ξυνουμε τετοιες πληγες s'il vous plait...


τι εννοεις ???? :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 14 Οκτ 2006, 07:19

Quadmaniac έγραψε:Δεν έχω μηχανάκι όμως κι έχω σπαστεί κι εγώ


τι εκανες παλιιιιιιιι ??????
:shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 16 Οκτ 2006, 15:25

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε: Δεν αναφερθηκα στο θεμα των πινακιδων,που εν μερη ειναι ειναι σωστο ,απλα ειπα την γνωμη μου περνωντας αφορμη απο την αναφορα σου (απορια)γιατι δεν δηλωνουν συμμετοχη οι γουρουναρεοι στα rally.Την γνωμη μου καθαρα εξεφρασα ,δηλαδη ,οτι πιστευω πως κατι αλλο φταιει που φυσικα δεν ξερω (υποψιαζομαι)!!


καλα κανεις και εκφραζεις την γνωμη σου γιατι στο κατω - κατω καμια 20αρια ημαστε ολοι κι ολοι και είναι κριμα να μην τα λέμε.

εσενα (εσας) προσωπικά υπάρχει κάτι που σας χάλασε απο το όλο σκηνικό των rally και δεν έρχεστε ?? τι έχει γίνει ?

ρωτάω τελείως εγκυκλοπεδικά και με μοναδικό σκοπό του να καταλάβω τον λόγο - τιποτα αλλο.

ρωταω επίσης διοτι απο του χρόνου - ετσι οπως παμε - θα μειωθουμε ακομα πιο πολυ μιας και εμεις οι λιγοι ή καλυτερα να γράφω μονο για εμενα, εγω θα συνεχίσω πιο επιλεκτικά στους αγωνες rally μιας και οι δουλειες με υποχρεώνουν πιο πολύ και οι ορέξεις μου πια με εχουν καπως γεμισει.

θα το ριξουμε στην εκδρομη μου φαινεται αλλα και παλι ... 3 και ο κουκος
Νομιζω πως οι αγωνιζομενοι θα πρεπει να αντιμετοπιζοντε σαν ερασιτεχνες(δυστυχος για τους υπευθυνους των αγωνων!) που ακολουθουν καποιους αγωνες απο μερακι για το χωμα και την φυση.Οπως ειναι γνωστο ο καθενας αφηνει πισω του εκκρεμοτητες οικογενιακες ,επαγγελματικες κλπ +οτι θα πρεπει να δαπανησει ενα αξιοσεβαστο ποσο για να ειναι εκει,+τον κοπο που κανει για να ετοιμασει το οχημα του,οποτε καποιες αποφασεις θα πρεπει να περνωντε με καποια λογικη και παντα εχοντας υποψιν τα παραπανω,εκφραζω καθαρα την γνωμη μου και τιποτα αλλο,το γεγονος οτι δεν συμμετηχαμε σε αλλους αγωνες εν μεροι εχει να κανει και με αυτα που ειπα αλλα και με αλλους λογους προσωπικους! Ελπιζω να μπορεσα να καλυψω την ερωτηση σου! :roll:
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Οκτ 2006, 17:07

DRAGONFOX έγραψε: Νομιζω πως οι αγωνιζομενοι θα πρεπει να αντιμετοπιζοντε σαν ερασιτεχνες(δυστυχος για τους υπευθυνους των αγωνων!) που ακολουθουν καποιους αγωνες απο μερακι για το χωμα και την φυση.Οπως ειναι γνωστο ο καθενας αφηνει πισω του εκκρεμοτητες οικογενιακες ,επαγγελματικες κλπ +οτι θα πρεπει να δαπανησει ενα αξιοσεβαστο ποσο για να ειναι εκει,
+τον κοπο που κανει για να ετοιμασει το οχημα του,οποτε καποιες αποφασεις θα πρεπει να περνωντε με καποια λογικη και παντα εχοντας υποψιν τα παραπανω,εκφραζω καθαρα την γνωμη μου και τιποτα αλλο,το γεγονος οτι δεν συμμετηχαμε σε αλλους αγωνες εν μεροι εχει να κανει και με αυτα που ειπα αλλα και με αλλους λογους προσωπικους! Ελπιζω να μπορεσα να καλυψω την ερωτηση σου! :roll:


ειναι καπως μπερδεμενα ετσι οπως τα λες....

γιαυτο και μπαίνω κατευθειαν στο ψητο:

-το οικονομικο θεμα θα λυνοταν εαν υπηρχαν χορηγοι και οχι απο την οργάνωση.
-τα λεφτα της συμμετοχης παρόλλα αυτά ειναι λογικα.
-τα λεφτα που θα ριξεις για να φτιαξεις το οχημα σου ή να το συντηρήσεις πάλι δεν μπορεί να είναι παρα μονο θέμα του ίδιου του αγωνιζόμενου.
-η ασφάλεια μας είναι το κρυφο χαρτι.
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 16 Οκτ 2006, 19:58

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε: Νομιζω πως οι αγωνιζομενοι θα πρεπει να αντιμετοπιζοντε σαν ερασιτεχνες(δυστυχος για τους υπευθυνους των αγωνων!) που ακολουθουν καποιους αγωνες απο μερακι για το χωμα και την φυση.Οπως ειναι γνωστο ο καθενας αφηνει πισω του εκκρεμοτητες οικογενιακες ,επαγγελματικες κλπ +οτι θα πρεπει να δαπανησει ενα αξιοσεβαστο ποσο για να ειναι εκει,
+τον κοπο που κανει για να ετοιμασει το οχημα του,οποτε καποιες αποφασεις θα πρεπει να περνωντε με καποια λογικη και παντα εχοντας υποψιν τα παραπανω,εκφραζω καθαρα την γνωμη μου και τιποτα αλλο,το γεγονος οτι δεν συμμετηχαμε σε αλλους αγωνες εν μεροι εχει να κανει και με αυτα που ειπα αλλα και με αλλους λογους προσωπικους! Ελπιζω να μπορεσα να καλυψω την ερωτηση σου! :roll:


ειναι καπως μπερδεμενα ετσι οπως τα λες....

γιαυτο και μπαίνω κατευθειαν στο ψητο:

-το οικονομικο θεμα θα λυνοταν εαν υπηρχαν χορηγοι και οχι απο την οργάνωση.
-τα λεφτα της συμμετοχης παρόλλα αυτά ειναι λογικα.
-τα λεφτα που θα ριξεις για να φτιαξεις το οχημα σου ή να το συντηρήσεις πάλι δεν μπορεί να είναι παρα μονο θέμα του ίδιου του αγωνιζόμενου.
-η ασφάλεια μας είναι το κρυφο χαρτι.
Γιατι νομιζω πως καποιοι δεν τα βρισκουν και τοσο μπερδεμενα? Τελος παντων.Δεν ειπα οτι ειναι ακριβη η συμμετοχη απλα ειπα οτι θα επρεπε να υπαρχει καποια λογικη που θα σεβεται τις ¨θυσιες¨ που κανει οκαθε αγωνιζομενος (τις οποιες ξερεις εσυ πρωτος απο ολους),με βαση παντα οτι το κανουμε απο χομπι και τιποτα αλλο!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό alexandros » 17 Οκτ 2006, 07:35

DRAGONFOX έγραψε: Γιατι νομιζω πως καποιοι δεν τα βρισκουν και τοσο μπερδεμενα? Τελος παντων.Δεν ειπα οτι ειναι ακριβη η συμμετοχη απλα ειπα οτι θα επρεπε να υπαρχει καποια λογικη που θα σεβεται τις ¨θυσιες¨ που κανει οκαθε αγωνιζομενος (τις οποιες ξερεις εσυ πρωτος απο ολους),με βαση παντα οτι το κανουμε απο χομπι και τιποτα αλλο!


ειλικρινα - μαλλον δεν εχω καταλαβει τι εννοεις, στειλε μου με Pm το τηλ σου να τα πουμε πιο καλα !!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό xontros » 17 Οκτ 2006, 10:11

Νάτα μας...
:-) :-) :-)
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό alexandros » 17 Οκτ 2006, 11:04

xontros έγραψε:Νάτα μας...
:-) :-) :-)


τι εννοεις ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό xontros » 18 Οκτ 2006, 08:09

Εικόνα :angel7: :angel7: :angel1:
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 18 Οκτ 2006, 17:22

alexandros έγραψε:
DRAGONFOX έγραψε: Γιατι νομιζω πως καποιοι δεν τα βρισκουν και τοσο μπερδεμενα? Τελος παντων.Δεν ειπα οτι ειναι ακριβη η συμμετοχη απλα ειπα οτι θα επρεπε να υπαρχει καποια λογικη που θα σεβεται τις ¨θυσιες¨ που κανει οκαθε αγωνιζομενος (τις οποιες ξερεις εσυ πρωτος απο ολους),με βαση παντα οτι το κανουμε απο χομπι και τιποτα αλλο!


ειλικρινα - μαλλον δεν εχω καταλαβει τι εννοεις, στειλε μου με Pm το τηλ σου να τα πουμε πιο καλα !!
Απλα ειναι η γνωμη μου στο γιατι δεν περνουν μερος στα rally πολλα τετραροδα και εγω φυσικα! (6944810541)
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 18 Οκτ 2006, 20:24

Φίλε Παναγιώτη,
εάν και όσες θυσίες έχεις κάνει, ΜΗΝ περιμένεις να τις σεβαστεί ΚΑΝΕΙΣ._
Ότι και αν κάνεις, το κάνεις αποκλεισικά για το κέφι σου. Αν σκέφτεσαι σεβασμούς και τέτοια πράματα, τότε άστο καλύτερα! Να σου πώ τι είναι σεβασμός με λίγα λόγια... ξυπνάς στις 04:00 το πρωi για να πας αυθημερόν στη Σπάρτη, μόνος, παρέα με το τρέιλερ. Φτάνεις μετά απο 4+ ώρες με καθυστέρηση 15 λεπτά απο το τέλος του τεχνικού ελέγχου. Ο "Σκύλος" όμως λέει ότι είσαι εκτός αγώνα γιατί έχει περάσει η ώρα του Τ.Ε.
Ξεκινάει κάτι μεταξύ απολογίας και αλήθειας , όπως... "Μα ΟΝΤΩΣ χάθηκα...", "και σας παρακάλω...", όπου αυτό το αστείο με την κατουριμένη ποδιά κρατάει περίπου 30 λεπτά κάτω απο τoν ήλιο και έχοντας βράσει στο ζουμί μου (3 Ιουλίου). Αυτό είναι ένα δείγμα "σεβασμού", πιστεύω να κατάλαβες τι εννοώ και βέβαια χωρίς χορηγό (= τσέπη μου).
Η εκδίκηση βέβαια ήρθε μετά το τέλος του αγώνα με την "γκαζοζοσαμπάνια" να ανοίγει μπροστά στο "Σκύλο"... Των αγώνα δεν τον κέρδισα αλλά αν μου δινόταν η ευκαιρία να ξανα-πανηγυρίσω ΕΤΣΙ, θα πήγαινα μέχρι Αλεξανδρούπολη.
Σεβασμός???? Καλά, τι ώρα... :occasion9:

Κάνε το κέφι σου με ΑΣΦΑΛΕΙΑ και ΜΗΝ περιμένεις και πολλά. :thumbleft: :salute:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 19 Οκτ 2006, 15:13

4-stroke=tampones έγραψε:Φίλε Παναγιώτη,
εάν και όσες θυσίες έχεις κάνει, ΜΗΝ περιμένεις να τις σεβαστεί ΚΑΝΕΙΣ._
Ότι και αν κάνεις, το κάνεις αποκλεισικά για το κέφι σου. Αν σκέφτεσαι σεβασμούς και τέτοια πράματα, τότε άστο καλύτερα! Να σου πώ τι είναι σεβασμός με λίγα λόγια... ξυπνάς στις 04:00 το πρωi για να πας αυθημερόν στη Σπάρτη, μόνος, παρέα με το τρέιλερ. Φτάνεις μετά απο 4+ ώρες με καθυστέρηση 15 λεπτά απο το τέλος του τεχνικού ελέγχου. Ο "Σκύλος" όμως λέει ότι είσαι εκτός αγώνα γιατί έχει περάσει η ώρα του Τ.Ε.
Ξεκινάει κάτι μεταξύ απολογίας και αλήθειας , όπως... "Μα ΟΝΤΩΣ χάθηκα...", "και σας παρακάλω...", όπου αυτό το αστείο με την κατουριμένη ποδιά κρατάει περίπου 30 λεπτά κάτω απο τoν ήλιο και έχοντας βράσει στο ζουμί μου (3 Ιουλίου). Αυτό είναι ένα δείγμα "σεβασμού", πιστεύω να κατάλαβες τι εννοώ και βέβαια χωρίς χορηγό (= τσέπη μου).
Η εκδίκηση βέβαια ήρθε μετά το τέλος του αγώνα με την "γκαζοζοσαμπάνια" να ανοίγει μπροστά στο "Σκύλο"... Των αγώνα δεν τον κέρδισα αλλά αν μου δινόταν η ευκαιρία να ξανα-πανηγυρίσω ΕΤΣΙ, θα πήγαινα μέχρι Αλεξανδρούπολη.
Σεβασμός???? Καλά, τι ώρα... :occasion9:

Κάνε το κέφι σου με ΑΣΦΑΛΕΙΑ και ΜΗΝ περιμένεις και πολλά. :thumbleft: :salute:
Συμφωνω και επαυξανω ,γιατι για να διοργανωσεις εναν αγωνα πρεπει να εχεις (τουλαχιστον) μυαλο και παθος για το αντικειμενο ,που συμμενη οτι ακους καποια παραπονα (εστω απο 2 που τολμισαν να μιλησουν) και ενεργεις αναλογα!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 27 Οκτ 2006, 16:17

Ρε λαμόγια θα κάνουμε καμμιά βόλτα το Σ/Κ. Θα βολτάρω χαλαρά (σοβαρά μιλάω) στα βουνά της Κερατέας. Όσοι πιστοί προσέλθετε. Όσοι έχετε όρεξη για καφριλίκια ξεχάστε το. Μετράω δυο γερές μέσα σε δυο βδομάδες (να κάνετε την διαδρομή από Αγρίνιο σε ορεινή Ναυπακτία) και λές να το πάρω χαλαρά-
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 47 επισκέπτες

cron