Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

φριτέζα Vs σόμπας

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Re: !

Δημοσίευσηαπό DRAGONFOX » 20 Μαρ 2007, 23:02

exosceleton έγραψε:Tι εγινε ρε παιδια, γιατι τοσο ησυχια?

Φιλε μου πριν κανα 2 χρονια γνωρισα τον pig in space ο οποιος μου ειπε μπες σε αυτο το site εκει γραφουν ολοι οι γουρουναδες! Μεσα απο το site γνωρισα ολα τα παιδια (να μην ονομαζω) ,τωρα απο οτι καταλαβα θα λεμε παρε το τηλ του χ η του ψ και θα σε διαφωτισουν απολυτα οσο αναφορα της αποριες για τα γουρουνια!!(γιατι κατι πινουν και δεν ξερουν τι γραφουν)!!!Αληθεια ο pig in space γιατι σταματησε να γραφει?μηπως το LIHNAI CLUB θα μεινη μονο του !!ποιος ξερει, ο καιρος θα δειξει!!!!
Άβαταρ μέλους
DRAGONFOX
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 20 Σεπ 2005, 19:51
Τοποθεσία: AYLONAS ATTIKHS

Re: !

Δημοσίευσηαπό xontros » 21 Μαρ 2007, 18:47

Α, όλα κι όλα, ο rum και εγώ γράφουμε (μια φορά το μήνα...). Αλλά λόγω της νέκρας μάλλον θα αρχίσουμε να στέλνουμε email ο ένας στον άλλο... Κρίμα πάντως, πολύ κρίμα! Εγώ αν δεν είχα μπει τυχαία εδώ, ποτέ δεν θα είχα αγοράσει γρουν. Αυτό που μου κέντρισε το ενδιαφέρον ήταν ο ενθουσιασμός από τους παλαβούς που έγραφαν εδώ πριν από 2 χρόνια περίπου, έπρεπε να καταλάβω γιατί έγραφαν με τόσο πάθος για τα γουρουνάκια!!!
Πάντως στο brat υπάρχει ειδικός χώρος για quad και atv στα Δίτροχα (...), αλλά είναι ακόμα πιο νέκρα τώρα, ούτε 100 ποστ δεν έχουν μπει εκεί, σε σύνολο 66.666...
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες